151 Shares 3213 views

Jak zmienić język na iPhone: główne drogi

Jabłko platformę «» iOS, na których praca jest bardzo popularne w dzisiejszych czasach iPhone'ach i iPadach, oprócz licznych żetonów ma inną ciekawą funkcję – Wielojęzyczny. Oznacza to obecność w dłoni rąk swoich zestawów już zaprogramowanych lokalizacji. Wśród innych językach, oczywiście, nie było miejsca „wielki i potężny”.


Nie tak ważne, gdzie można kupić gadżet – nawet na biegunie północnym. W ustawieniach zawsze jest rosyjski język systemu i głównej klawiaturze. Ale czasami zdarza się, że urządzenie wpada w rękach niektórych użytkowników, gdzie lokalizacja interfejs jest sformułowane w języku innym niż rosyjski.

Między słowami

Oczywiście, z angielskimi literami jeszcze jakoś mogę zrozumieć, ale co zrobić z Azji Wschodniej lub znaków? Tu i tam jest uzasadniony pytanie: jak skonfigurować iPhone do języka rosyjskiego i aby to bezbolesne zarówno dla gadżetu, bez uszkadzania ustawień systemowych i użytkownika. Problem, być może, nie jest tak ostry, ale niektóre z nich Niniejszym stupor. Tak więc zastanowić się, jak zmienić język na iPhone, empirycznie. Jak opisano poniżej są odpowiednie dla absolutnie wszystkich wersjach gadżetów, w tym iPadów i iPodów ze.

Pierwsze kroki

Jeśli urządzenie zostało zakupione w sklepie dystrybutora, który jest zapakowany, nigdy nie przyzwyczaił, to kwestia, jak zmienić język dla iPhone, praktycznie wyeliminowane. Jest to wystarczające, aby włączyć urządzenie, a po ekranie powitalnym natychmiast zostać wyrzucony do części kraju wybór i dlatego lokalizacji. Wybierz język, którego chcesz kontynuować pracę z platformą na znanych listach.

Warto też wspomnieć, że wiele krajów WNP obsługuje języka rosyjskiego, ale każdy jest inny od lokalizacji krajowy ma swoje niuanse. Więc nie bądź leniwy, aby przewinąć sekcjach i regionów do wyboru Rosji, Armenii czy Kazachstanu. Uwaga w tym miejscu szczególną uwagę przed, aby zmienić język na iPhone.

późniejsze moc

Jeśli wpadł w ręce gadżet z preinstalowanym nieznanej lokalizacji, będzie musiała być nadal prowadzony przez zdjęcia. Pierwszą rzeczą, jaką możemy znaleźć w menu iPhone z ikoną koła zębate, czyli ustawienie. Dalej w oknie, które zostanie otwarte, kliknij na identycznym etykiecie i przerzucać na ekranie aż do napisów iTunes Wi-Fi. Niezależnie od lokalizacji tego punktu będzie zawsze przedstawiany w angielskich liter, więc więcej zamieszania nie powinno być.

Jesteśmy zainteresowani w pozycji na tej linii, która jest tylko odpowiedzialny za współpracę z języków. Po kliknięciu na nią otworzy się nowe okno, w którym trzeba wybrać górną linię menu. Ta pozycja otwiera listę wszystkich dostępnych językach, wśród których będą rosyjskim.

Zauważa ponadto, kliknij wybrany język aż niebieskie pola wyboru i kliknij ikonę w prawym górnym rogu, który znajduje się tuż pod wskaźnika baterii. Ten rodzaj „Accept / Enter”. Po pewnym czasie niezbędnym do miejsca instalacji, gadżet odbędzie znajomą postać Rosjanina. Jeśli coś poszło nie tak, a ty gdzieś brakowało, to najlepiej wyłączyć, a następnie włączyć urządzenie i powtórzyć procedurę od początku, zamiast próbować dalej wędrować wokół znaków. Zachować tę kwestię na uwadze, zanim zmienić język na iPhone.