175 Shares 9680 views

Smartfon Micromax Q415: charakterystyczny opis, opis i opinie

Low-end smartfon z bardzo niewielki koszt i znakomitych parametrach technicznych – to Micromax Q415. указывает на то что это отличный продукт начального уровня. Cechą charakterystyczną tego urządzenia ze stanowiska specyfikacji sprzętu, a przez oprogramowanie wskazuje, że jest to doskonały produkt entry-level.


niszowych gadżet

Jak wcześniej wspomniano, smartphone Micromax Canvas Pace Q415 – typowym przedstawicielem urządzeń mobilnych poziom początkowy budżet. To standardowy ekran dla takich urządzeń, o przekątnej długości 4,5 cala i rozdzielczości w zwykły 854h480rh. Inne cechy tego typu smartphone potrafi odróżnić obecność wsparcie dla sieci komórkowych już 4. generacji, przetwarzania wysokiej jakości „Kualkoma” i dobro jego autonomii. Mimo to, Główną zaletą tego gadżetu jest koszt. Połączenie wszystkich wcześniej wymienionych zalet wypada korzystnie na tle głównych konkurentów ten model entry-level telefon komórkowy.

Opcje

Typowe, standardowe wyposażenie dla „smart” entry-level telefon jest obecny w Micromax Q415. Cechy inteligentnego telefonu tej stronie wskazuje na obecność takich elementów, dokumentacji i akcesoriów do niego:

 • Smartphone zainstalowany wewnątrz wymiennego akumulatora.

 • Instrukcja obsługi w wielu językach.

 • Ładowanie adapter do baterii.

 • Kabel interfejsu.

 • Karta gwarancyjna.

 • Stereo gospodarka.

Na pewno ta lista brakuje folię ochronną z przodu devaysa i pokrywy. Ale jeśli nie pierwszy składnik jest w jakiś sposób można zarządzać i korzystać z tymczasowych fabrycznych filmowe koszulki, tutaj bez pokrywy na pewno nie. Z drugiej strony, koszty tego telefonu jest tak niska, że można dodać brakującą kwotę i kupić bezpośrednio od nich, te dwa dodatki. Innym ważnym punktem w konfiguracji – jest brak karty pamięci. Ale ta wada jest także kompensowane kosztów urządzenia.

projekt

плане дизайна этот смартфон является типичным представителем бюджетного сегмента рынка. Pod względem designu, ten smartfon jest typowym przedstawicielem segmentu budżetowego rynku. Wykonany jest on najbardziej rozpowszechniony aktualnej wersji nadwozia – „batonika”. Na płycie czołowej, oprócz ekranu dotykowego, nie jest słuchawki, urządzenie czujnikowe i komory przedniej oka (powyżej ekranu), a jednostka sterująca (znajdujące się na ekranie). System regulacji głośności i blokowania gadżet trzy przyciski mechaniczne znajdujące się na prawej krawędzi „smart” telefonu. Porty przewodowe są zgrupowane na górnym końcu urządzenia – to 3.5mm audiodzhek i, oczywiście, mikro-YUSB. Na dole wycofane tak szybko Podstawowej mikrofonu. Tylna osłona jest umieszczona devaysa komory głównej, jego podświetleniem i głośnikiem. Ponadto, znajduje się logo firmy – producenta urządzenia.

edytor

Jeden z najlepszych procesorów low-end jest podstawą Micromax Q415. 1 ГГц и произведенных по нормам технологического процесса в 28 нм. Cechy układu półprzewodnikowego 4 przedstawia modułów obliczeniowych, które są oparte na architekturze Cortex „A7”, zdolne do działania przy częstotliwości zegara 1 GHz oraz drugiej, wytworzonej zgodnie ze standardami w procesie technologicznym 28 nm. Jedyną wadą tego układu – brak wsparcia dla 64-bitowych. Maksymalna CPU, które mogą obsługiwać tylko tylko 32 bitów informacji na 1 cykl. Ale dla większości żetonów w tym segmencie cenowym rynku gadżetów mobilnych, które jest mniej typowe.

Podsystem graficzny

Wystarczająco karta graficzna wydajność jest smartfon Micromax Q415. ADRENO 304. Этот акселератор, как и процессор, разработан компанией QUALKOMM. Cechy urządzenia wskazuje obecność Adreno 304. Ten gazu, a także procesor, opracowany przez QUALKOMM. On doskonale funkcjonuje w połączeniu z częścią procesora urządzenia mobilnego. Jego głównym zadaniem – zwolnienie zasobów procesora komputer przetwarzania informacji graficznej i to on sobie radzi.

pokaz

лина диагонали дисплея в этом мобильном аппарата равна типичным для данного класса устройств 4,5 дюймам. Lin przekątna wyświetlacza w tym ruchomej jednostki jest typowa dla tej klasy urządzeń 4,5 cala. 480рх. Jak wcześniej wspomniano, rozdzielczość ekranu dotykowego wynosi 854h 480rh. IPS и имеет максимально возможные углы обзора, которые вплотную приближаются к значению 180 0 . Wyjście Obraz wyprodukowany przez podsystem IPS matrycę i ma maksymalny kąt widzenia możliwe technologie, które idą bliski wartości 180 0.

pamięć

Tylko 1 GB zainstalowanej w Micromax Canvas Pace Q415 pamięci. DDR3. Oferuje on wskazać częstotliwość pracy 533 MHz oraz pełną linię DDR3. Zazwyczaj system operacyjny trwa od nich około 500-600 MB urządzenia mobilnego po pobraniu. Reszta 400-500 MB, użytkownik może użyć, aby uruchomić oprogramowanie. Pojemność magazynowa wybudowana w tym smartfonie jest typowe dla urządzeń 8GB klasy podstawowej. а остальные 4 Гб выделены уже на то, чтобы пользователь мог хранить личную информацию или доинсталлировать дополнительный прикладной софт. Jednocześnie kolejność trwa 4 GB oprogramowania systemowego preinstalowanym, a pozostałe 4 GB przeznaczono już na to, że użytkownik może przechowywać dane osobowe lub doinstallirovat dodatkowego oprogramowania. Istnieje również slot na karty pamięci. Maksymalny rozmiar tych zewnętrznych urządzenia pamięci może wynosić 32 GB. Jak wspomniano wcześniej, w opakowaniu smartphone, to akcesorium nie jest włączone, należy nabyć dodatkowy.

kamera

Bohaterem tego przeglądu są 2 kamery na raz. Zamontowane na panelu przednim 2 ma wymiar Mn. Na filmie jest więcej niż wystarczająco. Ale tutaj na dobre „autoportretów” wartość ta po prostu nie wystarczy. Nieco lepiej czujnik podstawą aparat gadżetu. Ugryzł wcześnie jak 5 megapikseli. W normalnych warunkach oświetleniowych może liczyć na dobrą jakość zdjęć i filmów. Z wyjątkiem tego systemu stabilizującego i AF nie wpływa negatywnie na ich jakość. W rezultacie, można zauważyć, że zdjęcia i wideo wysokiej jakości problemy z tego typu smartphone wyraźnie są obecne.

Autonomia i bateria

Jak wcześniej wspomniano, obecność wymiennego akumulatora przy 1800 mAh oferuje telefonu Micromax Q415. Cechy urządzenia wynika, że sposób najbardziej intensywne obciążenie to urządzenie do ładowania może się rozciągać 10-12 godzin. Jeśli korzystasz z urządzenia w tym trybie, musisz być przygotowany, aby zapewnić, że będzie musiał być na każdej nocy opłatą. Jeśli to nie jest tak dużo intensywne użytkowanie tego telefonu komórkowego, to będzie mógł pożyczać na jednym ładowaniu przez 2-3 dni. необходимо отметить то, что покупать дополнительно к этому устройству PowerBank особого смысла не и с автономностью у него и так полный порядок. Również należy zauważyć, że oprócz Kupując ten PowerBank urządzeniu nie ma większego sensu i autonomii go, a więc w porządku.

interfejsy

Wszystkie bieżące interfejsy są aktualnie obsługiwane Micromax Q415 LTE. Cechy gadżet wskazują wsparcie dla takich z nich:

 • G и по 4 G ( то есть LTE). Wszystko obecnie istniejąca sieć komórkową z 2 g i 4 g (czyli LTE).

 • Wi-Fi и Bluetooth. Również w tym devayse transceivery mają Wi-Fi i Bluetooth.

 • GPS – приемником. W celu realizacji funkcji nawigacyjnych, ten smartfon jest wyposażony w GPS – odbiornik.

 • Przewodowe interfejsy, również w tym przypadku 2 – jest mikro-YUSB i 3,5 mm port audio.

oprogramowanie

Zgodnie z oczekiwaniami, jako oprogramowania systemowego w najbardziej powszechnym przypadku to platforma oprogramowania dla urządzeń mobilnych – „Android”. Również należy zauważyć, że jest to dość obecnej wersji – 5.1, który nie jest tak często można znaleźć w segmencie budżetowym na rynku urządzeń mobilnych entry-level. Lokalne sklepy są bardzo często spotykane tych gadżetów, naostrzone pod pracy w sieciach komórkowych, a zwłaszcza jednego operatora. „Megafon” Zwłaszcza w tym planie udało. Ale stosunkowo proste przepisanie tego telefonu komórkowego może rozwiązać ten problem instalując nowy system oprogramowania.

opinie

Istotnie wiele bardzo różne pozytywne aspekty, zwłaszcza wobec konkurentów w smartfonie Micromax Q415. Cechy i opinie wskazują, że rzeczywiście to wiodący indyjski producent urządzenia okazała się doskonałą gospodarkę. Zalety gadżetu są:

 • Bardzo, bardzo niskie koszty.

 • Niezawodne i stosunkowo mocny procesor.

 • Rozsądnym stopień autonomii.

 • Obecność szczeliny dla kart pamięci.

 • Wsparcie dla sieci komórkowych, 4 generacji.

Wady w tym przypadku są następujące:

 • Wyposażenie skromne.

 • Słaby aparat.

 • Potrzeba miga przy użyciu karty SIM innego operatora.

W każdym razie, braki nie są więc zbyt istotne i znacznie przekracza bardzo skromny koszt urządzenia.

Cena. Porównanie z konkurencją

W 3000 rubli Obecnie szacuje Micromax Q415. Funkcji, cen i opinie wskazują, że ten smartfon jest w tej chwili jednym z najlepszych w segmencie tanich produktów. 3G). Większość produktów w tej niszy jest wyposażony ze wsparciem dla sieci trzeciej generacji (3G) tj. G или, как такие сотовые сети еще называют, LTE (модем интегрирован в ЦПУ). Ale bohater tego przeglądu może już pochwalić się pełną obsługę 4 G lub jak takie sieci komórkowych są również nazywane, LTE (modem jest zintegrowany z CPU). QUALKOMM и неплохую степень автономности, то получается что этот девайс в этой части рынка мобильных устройств по существу вне конкуренции. Dodajmy do tego doskonałe procesor QUALKOMM produkcja i dobry stopień autonomii, okazuje się, że urządzenie znajduje się w tej części rynku urządzeń mobilnych jest przede wszystkim z zawodów. I wszystkie jego wady na pewno znikną na tle bardzo, bardzo skromny jego wartości.

wyniki

Prawie idealny low-end smartfon okazało Micromax Q415. Charakterystyka jego parametrów technicznych to po raz kolejny potwierdza. Ale te niedociągnięcia, które nadal jest kompensowana przez bardzo, bardzo niskie koszty i różnych zalet.