890 Shares 3477 views

Jak włączyć iPhone i rozpocząć korzystanie z niego

Tak, masz stać się dumnym właścicielem nowym produktem słynny „jabłko” firmy. Jak włączyć iPhone i zacząć go używać? IPhone'ów wszystkich pokoleń są w standardzie – za pomocą przycisku zasilania na prawej górnej części telefonu. Ten sam przycisk jest odpowiedzialny za blokowanie i odblokowywanie telefonu.

Ale nawet po użyciu iPhone często niemożliwe. Aby uruchomić urządzenie w pełni funkcjonować, musi być aktywowany. Jeśli kupiłeś telefon od jednego z największych operatorów telefonii komórkowej, takich jak MTS i MegaFon, to może być już włączona. Ale jeśli nie – zrobić tę operację bez problemów.

Załóżmy, krok po kroku przyjrzeć się, jak włączyć iPhone i aktywować nowy telefon.

1. Otrzymujemy po wyjęciu z pudełka iPhone i kabla PC.

2. Pobrać i zainstalować na swoim komputerze specjalnych iTunes.

3. W telefonie włożyć kartę SIM, wyłącz go za pomocą przycisku zasilania, możemy podłączyć telefon do komputera za pomocą kabla, który został zawarty.

4. Najczęstszą iTunes rozpocznie się automatycznie. Jeśli nie – ręcznie uruchomić program. Ona będzie oferować, aby włączyć urządzenie. Podtrzymujemy żądania.

5. iPhone sam i czeka, gdy uaktywni. Choć nie ma aktywacji, urządzenie wyświetla komunikat o czekaniu. Chociaż proces ten może być znaleziony z możliwych urządzeń, które nie wymagają komunikacji, na przykład aparat fotograficzny, zdjęcia importu, menu, etc.

6. Po zakończeniu aktywacji, spróbuj się połączyć. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, telefon wybiera numer. Oznacza to, że umożliwił pełną funkcjonalność telefonu iPhone.

Jak włączyć iPhone 4s

Dla tego pokolenia procesu aktywacji iPhone został znacznie uproszczony – korzystanie z komputera było opcjonalne.

Jak włączyć iPhone bez korzystania z iTunes.

1. Włóż kartę SIM, włącz telefon za pomocą przycisku «moc».

2. Wybierz obecnie znany język interfejsu: rosyjski, rosyjski

3. Telefon poprosi pozwoli mu określić położenie lub nie (będzie trzeba wtedy używać mapy, check-inów na Facebooku, itd.). Jeśli funkcje te są niezbędne – to jest dozwolone.

4. Następnie poproś połączenie iPhone WiFi. W zasadzie, ten krok nie jest konieczny. można to zrobić później, w dowolnym momencie. Internet, wciąż musimy wysyłać informacje do firmy Apple o pomyślnej aktywacji devaysa, a nawet dla różnych usług online, takich jak iCloud i iTunes Match. Dla tych celów, można z powodzeniem używać mobilnego Internetu i lokalnego operatora (3G / GPRS).

5. Teraz iPhone zostanie zarejestrowany w sieci operatora telefonii komórkowej, otrzyma niezbędne ustawienia MMS, SMS. Jeśli wcześniej miał inny iPhone, będzie oferowane, aby przywrócić zapisane dane z poprzedniej kopii zapasowej. A jeśli nowy iPhone, a następnie wybierz „Skonfiguruj nowe urządzenie”. W ogóle, to telefon jest już możliwe, aby w pełni korzystać. Dalsze kroki w zasadzie obowiązkowe, ale bardzo pożądane.

6. Ponownie, trzeba połączyć się z Internetem, aby zalogować się za pomocą swojego Apple ID (jest to konto osobiste dla wszystkich usług firmy Apple). Jeśli nie, to trzeba utworzyć nowe konto – to nic nie kosztuje i łatwe.

7. Otrzymujesz porozumienie, które trzeba wziąć (dobrze jest to pre-odczytu), a następnie obejmować (albo nie obejmuje) asystenta głosowego.

8. Zgoda czy nie, Apple wykonywać raporty diagnostyczne, kliknij przycisk „Rozpocznij w użyciu.” To wszystko.

Nie zapomnij również, że można aktywować iPhone 4s i przy użyciu programu iTunes.

Jak włączyć iPhone, jeśli przycisk nie działa „na”

Jeśli są używane na tyle długo, aby włączyć przycisk, ale nie ma odpowiedzi od telefonu – to problem jest najprawdopodobniej w górnej pętli, gdzie znajduje się przycisk. Wtedy problem będzie miał gniazdo słuchawkowe oraz przyciski regulacji głośności i przełącznik trybu cichego.

Może przycisk zasilania powiodło, jest równa wysokości obudowy. Trzeba sprawdzić: może pęknięty lub śruby mocujące poluzowały.

W każdym razie, jeżeli przycisk nie działa, gdy telefon będzie musiał ponieść w eksploatacji. Niezależnie od wszelkich starań, aby nie otworzyć.

Jak włączyć iPhone, jeśli zamarza

Aby to zrobić, trzeba skorzystać z reżimu wymuszonym restarcie: jednocześnie nacisnąć i przytrzymać przez dłuższy czas przycisk „ON” (powyżej) i kliknij przycisk „Home” (jedyny okrągłe przyciski pod ekranem). Telefon zostanie wyłączony. Jeśli jest włączony ponownie, będzie ponownie uruchomić dłużej niż zwykle, ale problem jest automatycznie korygowane.

Jak włączyć iPhone 3G

Na ekranie na stronie głównej należy kliknąć „Ustawienia” – „Ogólne” – „sieć”. Na następnym ekranie, przesuń suwak. Naciśnij pozycję „ON” przed 3G.

Gdy używany jest protokół 3G, informacje są ładowane szybciej, ale w tym samym czasie poziom naładowania baterii zbyt szybko.