419 Shares 2596 views

Opis linii Sony Xperia: wszystkie modele zyskały szacunek, cechy i recenzje

Ten artykuł zawiera opis poszczególnych modeli Sony Xperia składzie. Wszyscy pracują w tym samym systemie operacyjnym. Mówimy o słynnej „Android”. Różne wersje wydania w smartfonach. W celu dokonania właściwego wyboru, proponujemy czytać przeglądy dla najbardziej popularnych telefonów producenta.


Sony Xperia lineup, wszystkie modele, które są znane odważne konstrukcji i zaawansowanej napełniania, – połączenie z ciekawym wyglądem i jakością materiałów, przyjazne dla użytkownika oprogramowanie i najnowszych technologii. Smartfony sporo, więc każdy będzie mógł znaleźć opcji do własnych upodobań.

ZR modelu smartphone

Rozdzielczość – 1280 x 720. Procesor czterordzeniowy częstotliwości – 1,5 GHz. RAM 2 PL lampa jest 8 PL. Napędzany kompleksu oprogramowania, który jest nazywany „Android 4.1”. wymienny akumulator typu ma pojemność 2300 mAh. Główny aparat ma rozdzielczość 13 megapikseli, natomiast z przodu tylko 0,3 megapikseli. Waży nie więcej niż 140 g

Według rodzaju urządzenia Sony Xperia ZR okazała się dość skromny, co oznacza większość konsumentów. Zawiera on wiele funkcji z poprzednich modeli, jest to zauważalne gołym okiem. Zachwyca wyglądem tam. Urządzenie jest ciężkie, nudne i nieciekawe. Cały korpus jest wykonany z tworzywa sztucznego, bez metalu.

chroniony telefonu z wnikaniem cieczy (wody lub zwykłe) i pyłu. Jeśli wszystkie zawory są zamknięte, może on znajdować się w wodzie przez 30 minut przy głębokości (nie więcej niż 1,5 m) i zanurzyć łagodnym strumieniem wody.

Dynamika modelu otrzymała straszna, jest to potwierdzone przez wszystkich klientów w swoich opiniach. To brzmi naprawdę źle, hałaśliwe.

Smartphone Sony Xperia XZ

Podobnie jak reszta linii Sony Xperia, wszystkie modele, które cieszą się dużą popularnością, w następnym – XZ – praca na „Android”. Wersja „green man” – 6,0, wszystkie znane „marshmallow”. Wyświetlacz telefonu jest 5.2 cala. Rozdzielczość – zainstalowany procesor 1920 x 1080. Quad rdzeniem. Jego częstotliwość zegara 2,2 GHz było. RAM 3 GB, podczas gdy lampa otrzymane wymiar 32 GB lub 64 (w zależności od zmian telefonu). Smartfon pracuje z jedną lub dwiema kartami SIM na „nano”. Główny aparat 23 megapikseli, z przodu – 18 megapikseli. Bateria jest nieusuwalną typ, jego pojemność – 2900 mAh.

Pojawienie się smartfon Sony Xperia jak bardzo linia, wszystkie modele, które natychmiast rozpoznawalne, została ustalona na podstawie dawnych wyrobisk. Nie wypukłe twarze i standardowy prostokątny przycisk po prawej stronie. Kąciki telefon ma ostre końce płaskie (mówimy o górze i na dole), które natychmiast zauważalne dla konsumentów. Sądząc po opinii, projektowania, choć prostolinijny, ale jak ludzie. Według standardowego modelu jest wodoodporny, maksymalna ochrona przed wnikaniem pyłu.

model urządzenia C5 Ultra podwójny

Telefon C5 – urządzenie Sony Xperia z linii, Dual – wskaźnik, wskazujący pracę z dwoma kartami SIM. Ten przedrostek wskazuje nieznacznie zwiększona funkcjonalność smartfonu. Wielkość ekranie urządzenia wynosiła 6 cali. Z boku telefonu tak małej klatce, że konsument nie może wydać jednomyślną decyzję, czy im się to podoba. Ale muszę powiedzieć, że urządzenie jest wygodne, aby trzymać w dłoni i nie ślizga się. Główne i przednie kamery pozostawiono w 13 megapikseli. Osiem z procesorem, którego częstotliwości 1,7 GHz. RAM 2 Gb. Wewnętrzne jak tylko 16 GB. Akumulator ma pojemność 2930 mAh.

Przedni aparat posiada lampę błyskową i małe możliwości, które wcześniej nie zostały wdrożone. Pozwalają one na wykonywanie autoportretów jeszcze lepiej. Oba aparaty działają z autofokusem.

Podobnie jak inne linii Sony Xperia urządzeń (wszystkie modele zajmują najwyższe oceny w sklepach sprzętu gospodarstwa domowego), ujawnia urządzenie jak konsumentów. On jest stabilny, nie rzadko zdarza się awaria spowalnia system.

Model XA Ultra Smartphone

Uwolnienie tego telefonu odbyła się bez prezentacji i występów głośnych. Urządzenie charakteryzuje się wystarczająco potężny aparat z przodu zdolności ważenia, przystojny wygląd. Należy również pamiętać, jakościową montaż.

Przednia kamera ma rozdzielczość 16 megapikseli. Dostała autofocus i stabilizację. Należy zauważyć, że zakres Sony Xperia nie wszystkie wyposażone w drugą funkcję w „Ustawienia”. Jest on realizowany w telefonie, który znajduje się w środkowym przedziale cenowym.

Konstrukcja jest imponująca. Wykonana jest z minimalistycznych notatek i radość dla oka każdego konsumenta. Smartphone i wygląda stylowo i ma odpowiedni „wypychania”, który nie może nie podobać nabywców. W ich opinii, tylko chwalić tę maszynę

Sony Xperia C4 smartphone

Ten model telefonu współpracuje jednocześnie z dwóch kart SIM. Nowy 2015 natychmiast uderzony przez wszystkich konsumentów. wagą trochę – nie więcej niż 150, rozdzielczość ekranu wynosi 1920 x 1080. Procesor jest taktowany 1,7 GHz, to jest sześć rdzeniem. To wystarczy, aby zapewnić każdemu klientowi dobry czas dla swojej ulubionej grze. Pamięci wewnętrznej 18 GB operacyjny – tylko 2 Gb.

Telefon Sony Xperia C4 wygląda samowystarczalny, choć zawiera wiele cech istniejących i długo znanych urządzeń. W dobrym świetle produkowane wspaniałe obrazy, które są doskonałej jakości. Przednia kamera działa na „hurra”, to zauważyć konsumentów. Problemy z wbudowanych funkcji nie.