168 Shares 2798 views

Jak pozbyć się ssanie.


Dość często, zwłaszcza płci pięknej pyta: „Jak się pozbyć ssania?”. Ale ostatnio otwarte utworów demonstracyjnych z niej było oznaką zepsucia, lub, wręcz przeciwnie, wielu ludzi są więc jasno, że ich kobiety nie jest wolny. I jaka jest wartość naprawdę jest zasysane, a co to znaczy? Seks terapeuta z Francji J. Lele sklasyfikowany pocałunki, aw jego organizmie było miejsce do ssania – Kiss, który jest podobny do pewnego rodzaju szczyptą, pozostawiając siniak.

Głównym przed wyruszeniem namiętnie, nadal poprosić swojego partnera jak on lub ona będzie reagować na tym swoim działaniu. Jeżeli współmałżonek nie przeszkadza, trzeba jeszcze wiedzieć, jak to zrobić poprawnie. Nie jest ważne, aby angażować się w zębach, w przeciwnym razie, oprócz śladów pasji będzie również objawy ukąszenia. Konieczne jest również, aby pamiętać, że Hickey trwa tydzień lub nawet pół, co oznacza, że nadszedł czas, twój partner będzie musiał go ukryć przed wzrokiem innych. Jeszcze w demonstracji publicznych takich torów uważa się zła forma.

Ale jeśli tak się składa, że jeden z was poniosło, konieczne jest, aby wiedzieć , jak szybko pozbyć ssania. Na rdzeń jest krwiak, która powstała z powodu uszkodzenia tkanki, a pozostała nienaruszona skóra. Mówiąc najprościej, jest to stłuczenie, a wiedząc, jak się go pozbyć, można dowiedzieć się, jak pozbyć się ssanie. To nie zawsze jest pod ręką, aby zapewnić niezbędne środki, więc często trzeba po prostu ukryć ślady męki na swoim ciele.

Jest jedna rzecz, jeśli znajdują się one w miejscu niedostępnym dla wścibskich oczu miejsc i zupełnie co innego, jeśli to jest widoczne na każdym terenie otwartym. A potem trzeba działać szybko. Na przykład, należy wiedzieć, jak pozbyć szyi ssania. Mimo że jest dość otwarty, ale siniak może być ukryte za pomocą szal, wysokiej szyi na ubranie lub fundamencie. W przypadku tego ostatniego, trzeba wziąć kolor jaśniejszy niż ta stosowana na twarz. Aby wyeliminować ślady ssania można stosować jedną z apteki lub środków ludowej. Zimne okłady na szyję, nie pokazano, to lepiej jest użyć maści stłuczeń i urazów, na przykład – Saver lub heparyny.

Jak pozbyć się ssania piersi?

Klatka piersiowa – bardzo delikatna część ciała, więc zimno nie mogą być stosowane ze względu na ryzyko przeziębienia niej, dla jej delikatnej i cienkiej skóry nie zmieści i silnych substancji, ponieważ mogą one powodować podrażnienie. To jest najlepsza krem zawierający wysokie dawki witaminy C.

Jak pozbyć ssące tradycyjnymi metodami?

Zaleca się natychmiastowe zastosowanie lodu lub deser łyżka, wstępnie schłodzone w zamrażarce, jest również uważane za użyteczne ocet przywiązanie.

Czy to możliwe, aby pozbyć się śladów ssania korzystających mikstury proszku?

To narzędzie można kupić w aptekach, ale należy zauważyć, że od niego dość często podrażnienia, zresztą dość silny. Bodyagi muszą być zmieszane z olejem roślinnym lub kremu i natrzeć go do kontuzji.

Czy to możliwe, aby pozbyć się śladów ssania z ziemniaków?

Tak, to jest realne. W tym celu bierzemy kawałek surowego ziemniaka i zastosować go do miejsca, ssania, a im szybciej tym szybki podanie ścieżki. Można również wziąć tarty owocowe przypiął go do miejsca, ssanie i pozostawione tam przez długi czas. Po dwudziestu czy trzydziestu minutach kompres należy wymienić.

W każdym przypadku środek odpowiedni dla ciebie, musisz wybrać indywidualnie, w zależności od rodzaju skóry, obecność alergii na różne substancje, a więcej. Ale najlepiej tylko myśleć przed jak umieścić namiętnie o jakie wyzwania zmierzy gdy ukrywanie lub hodowla i czy drugi poryw namiętności kilka dni zajmuje się hodowlą tego utworu.