438 Shares 2948 views

Jak usunąć ślady pryszcze

Kiedy pojawiają się pryszcze na twarzy, to jest bardzo psuje nastrój. Nie jest to komfortowe uczucie. Ponadto, często służą jako symptom równowagi hormonalnej lub niezrównoważonego żywienia. Po pozbyciu się tych brzydkich konstrukcji mamy do czynienia z nowym wyzwaniem: jak usunąć ślady pryszcze. W dziedzinie zapalenia pojawiają się blizn i blizn, znacznie wpływając na wygląd. Ale nie musisz się rozpaczy. W tej chwili masz wiele możliwości, aby pozbyć się tych problemów przy pomocy specjalnych narzędzi.

Jak usunąć ślady pryszcze: metody ludowe

Trzeba pamiętać, że lekarze zalecają w leczeniu tych objawów w okresie jesienno-zimowym, jak wiele procedur może stać się przyczyną ścieńczenie skóry, zmniejszając ochronę i przedwczesnemu starzeniu. Wiosną organizm szczególnie potrzebuje witamin, tak wrażliwa skóra może być ciężki cios. Jeśli jesteś zainteresowany w jaki sposób szybko usunąć ślady pryszcze, a następnie można użyć prostego i wszechstronnego opcję. Należy zmieszać w równych proporcjach z miodem cynamonem, stosuje się mieszaninę do twarzy z tymi samymi zasadami, które są powszechnie stosowane maski i śmietanę. Pozostawić mieszaninę na dwadzieścia minut, a następnie zmyć go.

Maska z zielonej glinki jest uważany za najbardziej skuteczny sposób, aby rozwiązać ten problem. Trzeba będzie wziąć glinę i olejku z rozmarynu. Pół łyżeczki gliny, który powinien być mieszany z wodą z wytworzeniem kremowej masy, a następnie będzie trzeba dodać kroplę oleju z rozmarynu. Maska jest stosowany do wymaganych obszarów skóry dotkniętej blizny i czerwone plamy. Utrzymywać mieszaninę na skórze potrzebują dziesięć minut. Teraz jest to możliwe, aby spłukać ciepłą wodą, a następnie traktując osobę za pomocą specjalnego żelu lub kremu nawilżającego.

To może być w takich przypadkach jest bardzo skuteczny i maska wykonana na bazie soku z cytryny i białej gliny. Gliny należy rozcieńczyć w wodzie, jak w poprzednim przepisie, a następnie dodać do dwudziestu gramów soku z cytryny. Maska powinna być stosowana do skóry, gdzie występują blizny lub przebarwienia, a następnie trzeba trzymać go na kwadrans. Po zmyciu maski powinny być stosowane do twarzy specjalnego kremu z trądzikiem.

Jak usunąć ślady trądziku: olejki eteryczne pomóc

Substancje takie jak olejki eteryczne, może pomóc uporać się z tym problemem. Tutaj można użyć oleju z rozmarynu, lawendy, drzewa herbacianego, lub awokado. Otarcia twarzy kilka razy dziennie mieszaniny olejów, można zauważyć, że blizny i zaczerwienienia znikają bardzo szybko. To narzędzie nie powinno być nadużywane, gdyż może to spowodować wzrost ciśnienia i pojawienie się bólów głowy.

Jak usunąć ślady pryszczy: pomoc medyczną

W walce z post-trądzik może pomóc niektóre leki. Główny asystent tutaj może stać witamina C. W ciągu dziesięciu tygodni powinny zostać podjęte codziennie przez tysiąc miligramów. Dobry efekt można uzyskać przez rozjaśniającego kremu na bazie hydrochinonu. Znany jest jako doskonały środek wybielający, ale lekarze mówią, że nie powinno być stosowane ze względu na obserwowane efekty uboczne. Jak usunąć ślady trądzik, oprócz wcześniej wymienionych środków? Jest możliwe zastosowanie mlekowy, kwas cytrynowy, kwas glikolowy, azelainowy i kwas salicylowy.

Jeśli mają trudności ze śladami trądziku, zawsze można skorzystać z pomocy kosmetyczki. Salony oferują procedurę z chemicznego złuszczania skóry. Metoda ta jest opłacalne i stosunkowo proste. Istotą jest to, że kwas usuwa się górną warstwę skóry. Istnieje również inny rodzaj peelingu – ultradźwięków. To oczyszczanie twarzy jest wykonany za pomocą drgań dźwiękowych o wysokiej częstotliwości. Dzięki tej procedurze, pory są oczyszczone, wygładzone zmarszczki znikają martwe komórki. Oprócz tych efektów na skórze i jej mikro-masaż jest przeprowadzane. Czyszczenie lasera jest uważana za najbardziej nowoczesną i postępową drogę, to nie tylko pozbyć się istniejących torach, ale również w celu uniknięcia wygląd trądzik w przyszłości. Tylko wysoki koszt tej metody jest uważane za wadę.