577 Shares 6224 views

Oczyszczanie twarzy w domu: recepty. Medycyna kosmetyki i środki folk

Każda dziewczyna stara się nie tylko spektakularny wygląd i drogie, ale również jak przede wszystkim dla siebie i swoich przyjaciół. Pytanie zdrowia skóry i jej gatunków kwitnących zajmuje większość kobiecej uwagi. Po tym wszystkim, człowiek jest nie tylko stale w polu widzenia innych, to świadczy o zdrowiu i stopnia zadbane kobiety. Dlatego wielu piękności wydać własne procedury komórki skóry twarzy, aby optymalnie poprawić dźwięk i prowadzenia profilaktyki starzenia.

Opis metody

Wielu ekspertów podkreśla znaczenie właściwego czyszczenia mechanicznego. To może być dokonana jedynie przez doświadczonego lekarza i mistrza z dostępnością odpowiednich narzędzi. Niezależne manipulowanie przy skórze prowadzi do dużej stymulacji, infekcji, a nawet bardziej skomplikowane działanie, takich jak blizny, ani widocznych blizn, co dodatkowo maski jest bardzo trudne.

czyszczenie również prowadzi do aktywacji co najmniej ważnych procesów:

  • wyrównywania powierzchni skóry i zmniejszenie ilości zmarszczek i nierówności przez złuszczanie martwych komórek skóry, co pociąga za sobą przyspieszonej regeneracji;
  • dostosowanie diety i nasycenia tlenu w dolnych warstwach skóry, który często traci niezbędną ilość wymaganych komponentów.

W domu, spędzając optymalny komfort do czyszczenia skóry jest możliwe dzięki wysokiej jakości zarośla. Można je łatwo dotrzeć do domu z najbardziej prostych i niedrogich produktów. But ma na celu wyeliminowanie zaskórników, które są nie tylko estetyczne wadą, ale również wskaźnikiem barwnym wewnętrznej skóry.

typy

Eksperci zidentyfikować kilka podstawowych typów sprzątanie w domu, które mogą pomóc poprawić sytuację:

  • dosyć pracochłonne, ale łagodne skórki chemiczny, efekt który jest oparty na górnej warstwie zmiękczenia skóry i złuszczanie się starych komórek;
  • wymagających peelingu mechanicznego jest przeprowadzana z wykorzystaniem materiałów ściernych, które pomagają skrupulatnie czyste tłustej skóry zaskórników, a także w celu dostosowania swojego tonu;
  • najnowszy sposób wpływają natomiast tylko nabiera tempa popularności – Fizyczny peeling, prowadzone za pomocą ultradźwięków, którego fale są delikatnie złuszczają martwe komórki naskórka.

W swej istocie, skóra pory osoba odgrywająca rolę swego rodzaju naturalnego tunelu. Zgodnie z tym, skóra usuwa zgromadzone cząstki pyłu tłuszczu i potu. Zatem niewystarczające oczyszczanie może powodować zatorów w postaci czarnych punktów bezbarwnych lub kopce, który może łatwo poczuć na dotyk.

Oczyszczanie twarzy w domu. Przepisy maski i inne środki

Jakościowa i, co ważniejsze, nieinwazyjny zdolny do obierania może być przeprowadzone za pomocą maski, które stanowią podstawę dla naturalnych składników (kwasy owocowe, kwas mlekowy) lub chemicznych (sodu, chlorek wapnia). Każdy rodzaj skóry wymaga szeregu składników aktywnych, które maksymalizują delikatnie oczyszczania skóry, bez szkody dla przepływu procesów wewnętrznych.

Z soku z ogórka

Jak jest osoba sprzątanie w domu? Przepisy i metody są różne. Niektórzy przygotowują się bardzo proste, inne – trudniejsze. Spójrzmy na dobrym rozwiązaniem. Właściciele suchej skóry jest najłatwiejszy do domu peelingu twarzy. Przepisy maseczki domowe są różne. Wszystkie z nich są wykonane w taki sposób, aby umożliwić czyszczenie umiarkowany, który nie uszkadza wewnętrzne warstwy suchej skóry, a tym samym zapewnienia odżywiania komórek.

Aby utworzyć maskę będą musiały:

  • Sok z ogórka – 1-1,5 łyżki;
  • Jakość owsiane – 1,5-2 łyżki.

Jeżeli budynek nie jest dostępna dla świeżego soczyste ogórka, może być zastąpiony roztworem tabletek kwasu bursztynowego i gotowano niektórych letniej wody.

mąka owsiana można uziemić niezależnie i pokryte płatki do wygodnego młynek do kawy. Przez połączenie tych dwóch składników, maska należy mieszać tak, aby wszystkie części suchej reakcji z soku. Ponadto, powinno być miękkie ruchy koliste nakładany na skórę bez presji i ciężkiej pocierania. Zachowaj maska ogórek nie jest mniej niż 15 minut. Następnie przemyć gorącą wodą. oprócz efektu czyszczenia maski i delikatnie napina skórę.

Miód z kwasem acetylosalicylowym

Jak oczyścić twarz z miodem? To jest nie mniej skuteczny sposób niż poprzedni. Maska składa się z dwóch podstawowych części: Tabletki kwasu acetylosalicylowego i łyżeczka płynnego miodu. Dodatkowym składnikiem jest woda. Jak zrobić maskę? Pierwszym etapem jest do rozpuszczenia tabletki w 3,4 ml wody i po całkowitym rozpuszczeniu mieszaninę można dodawać w miodu. Zastosuj maskę należy ostrożnie, starając się nie wpaść oczu i błon śluzowych. Moczenie jej eksperci zalecają co najmniej 10 minut, a następnie usunąć z ciepłymi wodami.

mleczarnia

Również popularne nabiał oczyszczanie twarzy w domu. Maski Przepisy tego typu z natury mają produkty nabiałowe: serwatkę domu, kefir i kwaśne jakość. Nałożyć mieszaninę przez cięcie gazę, wyposażonym w jednostki wielkości (tak blisko). Dwa małe kontenery należy wlać jogurt i serwatki. Następnie trzeba czekać, aż staną się temperatura pomieszczenia. Po pierwsze, segment powinien być gazą nasączoną na kilka sekund w surowicy, a następnie wysłać do miski z jogurtem. Nie całkowicie wyżęty tkanina musi być umieszczony na twarzy, po myte. Moczenie maski mleko musi wynosić co najmniej 15 minut. Następnie przemyto z zimną wodą (tak komórkach wzrasta tonu).

z bodyagi

Właściciele skóry tłustej należy zwrócić uwagę, by maska była skuteczne cząstek, który zastąpiłby peelingu twarzy. Opinii wielu dziewcząt podkreślają skuteczność masek z wykorzystaniem sody lub słodką wodą gąbkę. Są one bardzo pomocne do jasnej skórze. W tym zaskórników. Jak przygotować tego środka? Kto pokaże.

Aby przygotować maskę mikstury zarośla w oparciu o potrzeby:

  • Proszek bodyagi – można zacząć od 1,5 łyżeczki;
  • woda – do 100 ml, albo tę samą ilość żelu do twarzy.

Pojemnik na proszek może być mieszany z wodą, zwiększając masę aż do uzyskania homogeniczności. Po czym należy stosować na powierzchnię skóry, uważając, aby nie dostać się do obszaru wokół oczu i nozdrzy. Przechowywać maska jest nie mniejsza niż 10-15 minut. W tym czasie mogą wystąpić lekkie mrowienie lub zaostrzenie skóry. Podczas usuwania maski z wodą powinny posiadać lekki masaż, bez wywierania jakiegokolwiek nacisku na skórę palcami.

soda

Jak oczyścić swoją twarz? Istnieją także bardziej radykalne metody. Można, na przykład, aby soda peelingu. W celu przeprowadzenia wymaganej czyszczenia 1-1,5 łyżeczki sody i niewielką ilość bezbarwnego ciekłego mydła. Barwniki mogą powodować reakcje alergiczne. Po obraniu sody na podstawie nagłej zmianie w kwaśnym stanu skóry na stronie zasadowej, co powoduje, że składnik złuszczanie martwych komórek. Późniejsza masażu sprawia, że łatwiej trzymać okładkę czystek. Wytrzymać takiej maski stały kilka minut za naruszenie wartości pH mogą prowadzić do zapalenia. to zrównoważyć stan skóry po manipulacji kwasem cytrynowym sodowego.

Typowym sposobem jest oczyszczanie mechaniczne zarośla twarzy. Opinii wielu dziewcząt zauważyć wygodę tej opcji czyszczenia i pełnej dostępności. Ale w niektórych przypadkach można zaobserwować w przypadku skóry wciągająca zbyt częstego korzystania z tego rodzaju czyszczenia. W rezultacie, komórki skóry właściwej są stopniowo porzucając własne wnioski brud i tłuszcz z ich porów, co może prowadzić do pogorszenia sytuacji.

reguły

Głównym zastosowaniem zasad, jak gotować i środków domu są czystość rąk i brak procesów zapalnych. Jeśli twarz ma co najmniej jeden pryszcz lub zaczerwienienie, stosowanie zarośla zabronione. Dlaczego? Ze względu otwierania przez rozdzieranie wyprysk można doprowadzić do infekcji skóry i spowodować ulepszone procesy chorobowe.

"Ginger Sakura"

Przy wyborze środków należy zwrócić uwagę na wymiary elementów ściernych. Gotowe kompozycje są często natury mają migdałów lub moreli doły, znany wielu jako peeling twarzy „Ginger Sakura” z kosmetologii głównego Organic Shop. Jest to przypadek z wrażliwą skórą może powodować microscratch. Przed nałożeniem na parowy musi szorować skórę, po umyciu kilka razy ciepłą wodą i spoczywa na twarz ręcznikiem nasączonym ciepłą wodą. Po 5-7 minutach kompres jest usuwany i można bezpiecznie zacząć używać zarośla. Zastosuj niezbędną opiekę bez pocierania zbyt twarde cząstki agenta pokrywy. Spłukać zimną wodą jest trochę lepiej, aby przywrócić równowagę temperatury skóry.

Exfoliance Confort

Inną uznaną konsumenci są gotowi rozstać Exfoliance Confort z cudotwórca kobiecych kosmetyków – Lancome domu – jest wspaniałym narzędziem w oparciu o miodzie i cząstki pszenicy. Ze względu na brak alkoholu oznacza doskonale złuszcza się i nawilża górnych warstw skóry. Uprzednio oczyszczone ze skóry mydła należy smarować niewielką ilość peelingu i przytrzymaj delikatny masaż. Na miękką strukturę koszty oznacza, że nie prowadzi do mikrozłamania i jest łatwo usuwana z ciepłą wodą.

Wszystkie środki gotowe do twarzy warto spróbować po raz pierwszy na zgięciu łokcia, aby w pełni ocenić reakcję własnego ciała na swoich skutecznych składników.

sól zarośla

Łuszczenie skóry twarzy tam z powodu braku mocy. Innym powodem jest to takie pękanie. Martwe cząstki pogorszyć stan wewnętrznych warstw, co prowadzi do pękania skóry się do otwartych owrzodzeń kurzu i brudu. Aby uniknąć takiego scenariusza, wiele pań zaleca się raz w tygodniu stosować peeling solą. Ponieważ konieczne jest mieszanie Whisper płytkie (lub konwencjonalne zmielony do postaci proszku), soli i pół łyżeczki miodu. Wtedy wszystko trzeba wymieszać raz. Ponadto, środki powinny być stosowane na skórę. Drobne cząstki soli nie dochodzi do uszkodzeń, ale będzie mógł oderwać się od warstwy martwych komórek żywych.

Podczas narzędzi aplikacyjnych należy delikatnie, subtelnie, masować skórę. Po 3 minutach, maska może być łatwo przemyto zimną woda. Następnie osoba powinna być rozłożona z lekkim odżywczy krem lub olejek migdałowy.

Zauważ, że pory są w pełni ujawnione podczas szczotkowania. Po muszą powrócić do normalnego stanu. W tym celu stosuje się kwas salicylowy lub alkohol. Mają wielkie antybakteryjne leczenia i pomocy pory reanimacji.

chiński

Nie mniej popularne i chińskie kosmetyki medyczne. Mimo wielu odrzuca je z powodu braku zaufania do kraju produkcji. Ale certyfikowane kosmetyki całkowicie prawnych jest tworzona na podstawie wielowiekowych receptur z wschodnich dostosowania go do współczesnych potrzeb.

czyszczenie ultradźwiękowe

Czyszczenie ultradźwiękowe jest najlepszym sposobem, aby mieć wpływ na stan skóry w domu. wibracje dźwiękowe nie tylko pomóc jasne zatkane pory, ale także do ustalenia komórkę obiegu, dostosowanie ich metabolizm i tonu. Przed rozpoczęciem procedury, osoba będzie musiała przygotować. Aby zacząć, to usunąć makijaż, posiadają lekkie złuszczanie za pomocą łagodnego środka owocowych. Następnie trzeba trzymać US-peelingu. Pomoże przygotować powierzchnię dla zdarzenia i usunąć łuszczenie skóry na twarzy. Kierunki ultradźwięków pręt – wobec wzrostu włosów. Po zabiegu, wielu mistrzów zaleca się przeprowadzenie mikro skórę. Pomoże to w celu ustalenia procesów w komórkach i złagodzić wpływ ultradźwięków.

wniosek

Teraz już wiesz, jak przeprowadzić czyszczenie osoby w domu. Przepisy z różnych masek i zarośla, rozważaliśmy w tym artykule. Mamy nadzieję, że nasze porady pomogą Ci zrobić idealny skóra.