396 Shares 9142 views

Zasady Tenis dla opornych

Tenis jest jednym z najbardziej popularnych sportów w dzisiejszym świecie. Codziennie idzie dużo turniejów z różnymi pulami od 15 tysięcy do $ 2,5 miliona w walucie amerykańskiej. Pierwsza rakieta świata znany na całym świecie, są osoby prawne, które produkują sprzęt sportowy. Każdy wie, Maria Sharapova, Serenu Uilyams, Rafaelya Nadalya i innych graczy wielkich nazwisk. Pierwszy konkurs odbył tenis powrotem w 1884 roku, od tego czasu gra ewoluowała, a także zasady tenisa stale się zmieniają. W tym artykule będziemy mówić o nich.

W meczu tenisowym dwóch przeciwników wziąć udział lub dwa dwuosobowe zespoły. Held Oba single męska damska i podwaja konkursy. Częste i mistrzostwa mieszane zespoły.

Zasady państwa tenisowym że piłka musi być prowadzony do gry poprzez zastosowanie rakieta jeden z graczy. Prawo do wykonywania ruchów przepływu od jednego przeciwnika do drugiego z kolei. Karmienie piłki, gracz musi dostać się do specjalnej strony sądu. Odbiornik nie może pozwolić trafił na powierzchni w ich połowie boiska więcej niż jeden raz. Na piłka jest wprowadzane do gry podane są tenisistów 20-25 sekund.

Gry podzielone są na punkty, gry i zestawów. Aby wygrać grę według zasad tenis, gracz musi zdobyć 15-30-40 punktów i wygrać kolejny loterii. Jeżeli wynik w grze staje 40-40, gracze nadal grać dopóki różnica w dwóch wygranych na loterii. Oznacza to, że jeśli jeden z graczy wygrał skok, jest on uznawany za literą „a» – Advantage, a potem musi wygrać jeszcze raz w grze.

Aby wygrać cały zestaw, gracz musi zebrać sześć punktów. Gdy licznik osiągnie wartość 5: 5, gracze nadal grać dopóki różnica w obu grach. Jeżeli wynik wynosił 6: 6, to jest przypisany do tie-break, w którym grał siedem rund. Liczba zestawów mogą się różnić, w zależności od podłogi i uczestników turnieju. Na przykład, co do zasady, kobiety odegrały mniej niż 3 zestawy, natomiast u mężczyzn liczba ta może wzrosnąć do pięciu, a mecz często trwa dłużej niż cztery godziny. Po trzy zestawy w męskiej konfrontacji i dwoma zestawami u kobiet ogłosił przerwę w dziesięć minut – więc zapoznać się z regulaminem tenisa.

W przypadku, gdy gracz uważa, że piłka przeszła linię sądu, a sędziowie pominięcia tej kwestii, może zapytać: „wyzwanie”, w którym za pomocą powtórki wideo, zostanie pokazany „hawk eye”, uderzyć piłkę w sądzie, czy też nie. Ponadto, nie jest sędzia tenisa, że jest on prowadzony przez przepisy tenisa i zrobić odpowiedni werdykt. On jest wspierana przez sędziów liniowych, która określa również, czy piłka poszła.

Zasady tenisa są napisane nie tylko dla zawodników i sędziów. Istnieją również etyczne. Na przykład, zły ton od fanów doping i rozważywszy ewentualne sportowców zakłóceń. I tenis regularnie wyzwanie Decyzja sędziego jest również uważany za przejaw arogancji i braku szacunku, pomimo faktu, że to tylko gra sportowa. Tenis w swojej historii obfituje niewybaczalne emocjonalne wybuchy ze strony graczy.

Najlepszym sposobem, aby zrozumieć i doświadczyć wszystkich zasad i zawiłości gry jest grać w tenisa. tenis szkoła jest obecny w prawie każdym mieście, dzięki czemu łatwiej szukać partnera oraz korty odpowiedni poziom.