453 Shares 2864 views

Francuski tenisista Amelie Mauresmo: Biografia i Foto

Sport jest bardzo trudne do osiągnięcia wielkich zwycięstw. Poza tym kilka pojedynczy ludzie są zaskoczeni. Powyższe nie ma zastosowania do francuskiego tenisisty Amelie Mauresmo. Ona napisała jego imię w historii tenisa. I zasłużenie stał się żywą legendą w tym sporcie. Jednak jej życie jest droga do sukcesu nie zawsze była łatwa. Nawet zwycięstwo zostało osiągnięte dzięki wytrwałości i szkolenia wyczerpującym. Wszystko to nie było na próżno. Amelie w karierze wygrał 23 turnieju w jednej kategorii. W 2006 roku został mistrzem Wimbledonu. W tym samym roku zdobył tytuł Open Championship w Australii zwycięzcy.

Amelie Mauresmo: Biografia

Życie tego sportowca rozpoczął w 1979. Urodziła się 5 lipca we Francji. Niewielka przedmieściach Paryża Saint-Germain-en-Laye stała się drugą ojczyzną gwiazdy sportu. Jego atrakcją dla sportu, wyjaśnia: „Nawet jako dziecko widziałam konkurencji w tym sporcie. I został uderzony przez samą grę, ich przygotowanie, a atmosfera jest pasją dla sportu. " Widocznie to odegrało ważną rolę w określaniu przyszłości Amelie. Rzeczywiście, zgodnie z przekonaniem rodziców, jej miłość do sportu rozpoczęła się w odległym dzieciństwie. Kiedy Amelie Mauresmo miał zaledwie cztery lata, widziała grę między Mats Wilander i Yannikom Noa. To był French Open. W umyśle dziewczynki mającej tysiąc emocje i pragnienia. Pogląd ten można uznać, i podwaliny dla rozwoju przyszłych gwiazd.

Wszystko zaczęło się wznosić na Olimp Sport Od tego momentu. Rodzice, widząc oczywistą pasję do tenisa, córki, wykonane jej piękny prezent – prawdziwą rakietę tenisową. Ale miała zaledwie cztery lata! Dwa lata później, kiedy Amelie miał sześć lat, zaczęła trening w klubie sportowym „Bornel”. W tym czasie pracowała pod kierunkiem Inger Delamare. Później po Inger wziął Filipp Lerua. Delamare natychmiast dostrzegł potencjał w dziewczynie, a ona przewidzieć błyskotliwą karierę.

Rozkwitu Amelie

ćwiczenia oporowe i wola zwycięstwa zrobiły swoje. Nie na próżno i trening pod kierunkiem wyraźnego Filipa i Inger. Zaprawiane nasiona dał dobre rezultaty – Amelie stale wzrasta do wygranej podium.

1998 – Amelie jest jednym z trzydziestu najbardziej z najsilniejszych tenisistów świata. To daje jej możliwość gry we francuskiej drużyny w meczu Fed Cup.

1999 – Mauresmo w otwartym finale mistrzostw, która odbyła się w Australii. To był wielki przełom, jednak nie wszystko poszło gładko. Niestety, aby uzyskać pożądane złoto nie powiodło się. W meczu finałowym pokonał Martina Hingis. Ale porzucić taki rywal nie wstydził. Ten szwajcarski tenisista był godnym przeciwnikiem, a strata nie była tak gorzka.

1999 – odbyła się w Bratysławie profesjonalny turniej tenisowy. Następnie Amelie była w stanie podjąć pierwsze miejsce. To było jej pierwsze zwycięstwo w karierze Open Championship. Pozwoliła sportowiec wprowadzić ranking najsilniejszych tenisistów świata 1999 W tym samym roku przeszła kwalifikacje w końcowej mistrzostw WTA.

golden Age

Zacznij zerowy Amelie Mauresmo spotkały się już w sile ich siły i zdolności. Dobre doświadczenia w poprzednich mistrzostwach i turniejach zrobili swoje. Od 2000 do 2004 roku, Amelie wygrywa sportowym świecie. Czternaście zwycięstw w serii turniejów WTA zrobiły to dobrze znany i rozpoznawalny na całym świecie. Publikacja Sporting nazwał to pierwsza rakieta świata , i czczony. Na Igrzyskach Olimpijskich, które odbyły się w Atenach zdobyła drugie miejsce srebra. Wreszcie, w 2004 roku osiągnął szczyt sławy. Przez liczbę światowych wygranych Amelie Mauresmo, zdjęcie, które można zobaczyć w artykule, jest pomijany wielu rywali i zwieńczona rating najlepszych na świecie tenisistów. Utrzymać to miejsce mógła ciągu dwóch kolejnych miesięcy.

2005 był także bogaty w zwycięstwach. Przyniósł jej cztery zwycięstwa, w tym zwycięstwo w turnieju finałowym roku.

2006 – Olympus zdobyty

Lata pracy i niekończących się treningów pomogły osiągnąć najwyższe wygrywa. Wydawało się, że znacznie wyższe? Okazuje się, że gdzieś. Nie ma ograniczeń co do perfekcji. Amelie osiągnął maksymalną wysokość w 2006 roku dzięki zwycięstwu w turnieju „Grand Slam”.

W finale musiała walczyć z Zhyustin Enen-Hardenne. Belg został przygotowany i doświadczony, ale Amelie pokazał swoją wyższość. Ten finał będzie można umieścić wszystko na swoim miejscu. Justine widząc, że traci żadnej szansy aby walczyć, chciał kontynuować grę. Ta odmowa była decydująca. Triumfalny zwycięstwo dano Amelie. W marcu tego samego roku została ponownie uznana wśród najlepszych w rankingu kobiet. Nie bez Wimbledonu, która miała miejsce w 2006 roku, Mauresmo musiał walczyć z Maria Szarapowa, Anastasia Myskina i innych znanych sportowców. Pokonując konkurentów w końcowej rundzie, to słusznie został mistrzem Wimbledonu.

Szkielety w szafie

O Mauresmo wiele osób wie, jak wielki tenisista. Ale wszyscy jesteśmy ludźmi, a każdy z nas ma swoje przeznaczenie. Losy Amelie ma swoje własne cechy i właściwości. W dzisiejszych czasach świat staje się bardziej nieskrępowane i lekki pop idoli wiele tajemnic. Ostatnio Amelie dokonał sensacyjnego oświadczenia. Przyznała się do świata, który ma skłonności lesbijskich. Być może to było zrobione, aby utrzymać ten trend we Francji. A może to prawda.

Wiele osób od razu postanowiliśmy znaleźć potwierdzenie tego. Amerykański tenisista urodzony Lindsay Davenport, który grał z Amelie, nazwał ją grać mężczyzn. Hingis nie wstydził się nazywać człowiekiem Mauresmo. Takie wrażenie, jeśli spojrzeć na zewnątrz sportowca. Napompowane ramiona i silny mężczyzna budowa ciała prowadzi do spekulacji.

Amelie Mauresmo: miłość życia

kariera sportowa była genialna. Ale jako osobistego szczęścia, to wszystko jest bardziej skomplikowane. W 19 lat, Amelie pierwszy otworzył swoje serce na miłość. Druga połowa była Bourdon. Kobieta, która była starsza niż 12 lat Amelie, udało się zakocha się w młodej piękności. Powieść ta była burzliwa, ale spełzły na niczym spowodowało. Pięć lat później, para zdecydowała się opuścić. Amelie nie komentuje tej luki. Po upływie tego okresu minęło najpoważniejsze w życiu dziewczynki. Wspieranie jej nie było nikogo. Relacje z rodzicami ladilis, a ona była z nimi w odległości około pięciu lat.

Samotność i ból utraty miłości zadane poważny uraz emocjonalny. Amelie był przygnębiony, musiała przejść szkolenie z psychologiem. Na ten problem nie zostanie zakończone. W 2004 roku jej rodzina pochodzi straszny żal. Ojciec umieścić fatalną diagnozę – rak. W marcu 2004 roku zmarł. Słowa, które Amelie powiedział w wywiadzie, jasno – jak to boli ją ponieść stratę. „Śmierci ojca był szok. To zmieniło moje życie. Teraz wszystko będzie takie samo. "

Teraz wszystkie problemy i nieszczęścia tył. I 2015 było niesamowite wszystko. Po Amelie została mamą! Wiadomość ta przyniosła wiele emocji w mediach. Po tym wszystkim, wszyscy wiedzieli, że Mauresmo obsługuje skłonności lesbijskich. Jednakże, jak widzieliśmy, że nie zatrzymał jej cieszyć się szczęściem macierzyństwa. Sportowiec posiada tajemnicę szczęścia. Jedyną rzeczą, jaką powiedział fanom, że czeka na dziecko. Paul i nazwisko ojca starannie ukryte. Być może jego ojciec był dawcą. W każdym razie, 17.08.2015 Amelie Mauresmo urodziła syna. Wydaje się, że kobiety w rodzinie jest czas szczęśliwe życie.

Posłowie

Odporne na silne, celowy – tysiące słów można powiedzieć na adres Amelie. Osiągnęła wszystko sama. Tylko dzięki pracy była w stanie dotrzeć na wyżyny sportu tenisowego. Śmiałe i ambitne Amelie przeszedł testu, ból straty i rozczarowania. To nie złamał ducha silnej kobiety i odwrotnie – wzmocnił jej wiarę w najlepsze.

Amelie Mauresmo – tenisista, któremu udało się wygrać miłość wielu ludzi. Ona jest zwykłym człowiekiem, z jego słabościami i cechy szczególne. To ma coś specjalnego. Niektóre nieuchwytny francuski urody. Wszystko, co możemy wiedzieć o tym – to co lubi motocykle, zawiera swoją własną winiarnię, a także w muzeum figur woskowych w Paryżu ma dokładnie swoją woskową kopię.

Amelie – talent. Z tym nie można argumentować. Ona nawet zagrał w kilku filmach. W jednym z nich ( „11 przykazań”) zagrała siebie. Będąc osobą pozytywny i sympatyczny, ona trwa nadal inspirować i zachwycać swoich fanów i fanów tenisa kobiecego.