267 Shares 3404 views

Tenis WTA. Przegląd turnieju w Cincinnati

Tenis – gra, która łączy w sobie umysł i siły, to prawdziwe znaki bojowe. Udane tenisiści świata wie, że są idolami dla wielu. Turnieje rysować tysiące fanów na trybunach i miliony przed telewizorami. Udane tenisiści są osoby medialne. Wygranie turnieju daje graczom nie tylko zaszczyt, ale także wspaniałe nagrody i umowy sponsorskie.

Przegląd kategorii turniejach. WTA

Każda pora roku jest przeprowadzany pewną liczbę turniejów tenisowych w różnych kategoriach. Różnią się one wielkością nagrody, ilość punktów rankingowych, czas trwania, obejmującego korty. Każdy tenisista musi uczestniczyć w określonej liczbie turniejów w różnych kategoriach, niektóre z nich są obowiązkowe. wszystkie one mają różne stopnie prestiżu. Zbyt wiele profesjonalnych graczy chce grać w różnych turniejach w tenisa. Ranking WTA jest wybór źródła w tenisa kobiecego. Im wyższy zawodnik w rankingu, tym bardziej prawdopodobne, że grać w turnieju głównym, ale poziom jego rywali w pierwszej rundzie poniżej.

W rundzie kobiecego turnieju jest najbardziej prestiżowym Grand Slam. Nazywane są wytwórnie. W dzisiejszym cztery korty Grand Slam. Są one przeprowadzane na 3 różnych kontynentach. Australian Open (Otwórz Australia), która odbyła się w styczniu. Pod koniec wiosny we Francji zaczyna się od „Roland Garros”. Następnie tenisiści przenieść się do Anglii „Wimbledon” i początek jesieni w Stanach Zjednoczonych odbyła się US Open (US Open). Każdy z tych turniejów ostatnich dwóch tygodni, ma ogromną pulę nagród i zwycięzców otrzyma 2000 punktów w rankingu. W Australii i Stanach Zjednoczonych są gry na twardych powierzchniach, we Francji – na ziemi, w Anglii konkurować na trawie.

kategoria turnieje Premier

Każdy sezon tenisa gracze muszą grać obowiązkową cztery Premier Mandatory turnieju. To wydarzenie na twardych w Indian Wells, Miami, Pekinie i na kortach ziemnych w Madrycie. Sportowców w tych turniejach grał tydzień lub dwa w tenisa. WTA przyznawane za Wygraj 1000 punktów.

Rocznie pięciu turniejów Premier 5. tenisiści rywalizują w Doha, Rzym, Toronto i Montrealu, Cincinnati i Tokio. Nagrodą w konkursie ponad $ 2 miliony dolarów. Zwycięzca otrzymuje 900 punktów rankingowych. Pod koniec każdego sezonu, ośmiu najlepszych tenisistów grać na ostatnim turnieju WTA.

Tenis. Turniej WTA w Cincinnati

turniej tenisowy w Cincinnati odbyła się przed US Open. Jest to ostatni etap przygotowań do ostatniego „Grand Slam” sezonu i ostatniego możliwość sprawdzenia swoich sił w trybie konkurencyjnym, aby zobaczyć w jakiej formie są rywale. Jest to jeden z pięciu turniejów, nie włączając Major, gdzie spotyka WTA i ATP, czyli mężczyźni i kobiety odgrywają w tym samym czasie. Fundusz nagród dla kobiet – 2,7 miliona dolarów. Linder Family Tennis Center składa się z trzech centralnych sądów. Raz 10 500 widzów może oglądać walkę w głównym sądzie. Zawody odbywają się trudne. Tenisiści okupujący w rankingu pierwszych ośmiu pozycjach, zaczynają się w drugiej rundzie turnieju. Za zwycięstwo sportowca otrzymuje 900 punktów rankingowych.

Historia turnieju w Cincinnati

Pierwszy turniej odbył się w Cincinnati w 1899 roku. Jest to najstarszy turniej w USA. Ma długą, bogatą i ciekawą historię. Zawody odbywają się w mieście Mason, który znajduje się w pobliżu Cincinnati , Ohio. Warto zauważyć, że oryginalna gra w tenisa na nieutwardzonych powierzchniach. Zawody zostały uruchomione na twardo w 1979 roku, kiedy nowy tenispark został zbudowany. Przez długi czas nie było problemem WTA. Cincinnati nie ma konkursów kobiet od 1974 do 1987 i od 1989 do 2003 roku. Tak więc, ten turniej nie zdobył więcej niż dwukrotnie w dowolnym odtwarzaczu jeden tenisowego. Dwukrotnie udało się amerykańskich Serene Uilyams (w 2014 i 2015), raz Mistrzów w ostatnich latach stały się Maria Sharapova, Li Na i Wiktoria Azarenka.

Special Events turniej w Cincinnati

Oprócz głównych widzów programu konkurencja znajdzie wiele ciekawych rzeczy. Każdego roku organizatorzy przygotowują specjalne wydarzenia. Jest to przede wszystkim dzień dla dzieci. Tenisiści dać klasy mistrzowskie dla młodych sportowców. To jest prawdziwe święto, w której gracze mogą bawić się i bawić publiczność. Są one wspomagane przez różne postaci z kreskówek, korzystanie z wielu ciekawych akcesoriów. Następnie zorganizować sesję autografów.

Organizatorzy posiadają roczną Dzień liceum. Ten dzień obejmuje szkolenia, wycieczki do głównego sądu (Trybuna Sądowego). Szczególne warunki zostały stworzone dla wojska, strażaków i funkcjonariuszy policji. Mają możliwość zakupu biletów tańsze o połowę sesji dzień gra lub wieczorem. W ogóle, bilety do turnieju kosztować do $ 2,500.

turniej tenisowy w Cincinnati – prestiżowy konkurs, który co roku przyciąga najlepszych sportowców. Publiczność pod warunkiem pokazu z ostrej walki, radość zwycięstwa i gorycz porażki. Tenis WTA – zawsze jest to fascynujące widowisko. tenis kobiet jest zawsze nieprzewidywalna. Często jest to niemożliwe, aby odgadnąć, kto wygra dzisiaj, nawet faworytami mogą stracić na każdym etapie.