725 Shares 1794 views

Przegląd HTC Desire HD A9191: opinie, specyfikacje, funkcje i opis

Przegląd ten będzie nietypowy. Zostanie poświęcona urządzeniu pod nazwą HTC Desire HD A9191, o czym można znaleźć na końcu tego artykułu. Ale najpierw wrócimy do źródeł, do czasu powstania systemu operacyjnego "Android" i wymieniono główne cechy urządzenia. Wszyscy dobrze pamiętamy, że niektóre firmy zaczęły pracować w tym kierunku, zmieniając powłokę na swoje urządzenia. To samo zostało dotknięte i HTC Desire HD A9191, recenzje, które przytaczamy pod koniec artykułu. I jak skończył się jako pierwszy sztandar tajwańskiego producenta?


Wprowadzenie

Ostatnim flagowym towarzystwem, pamiętam, był produkt pod nazwą HD2. Został zbudowany na bazie technologii Windows Mobile. Komunikat, o którym mowa, w chwili jego uwolnienia jest bardzo, bardzo kosztownym urządzeniem. Prawdopodobnie było to w segmencie urządzeń, że było droższe. Minął czas, technologia się zmieniła, pojawiła się duża liczba modeli, ale komunikator HD2 pozostał jedyny w swoim rodzaju.

Wczesne warunki wstępne

Równolegle do tworzenia urządzeń segmentu Windows Mobile, tajwański producent prowadził aktywną działalność wywiadowczą w odniesieniu do urządzeń działających na bazie systemu operacyjnego Android. Tymczasem epoka flagowych dobiegła końca. HTC Magic stał się raczej wersją testową. Ale nie komercyjne. Jego następcą był HTC Hero, który wszedł do prawdziwie masowej produkcji. Zgodnie z charakterystyką był to oczywiście dość uśredniony aparat. Ale wysiłek zainwestowany w jego powstanie usprawiedliwiał się.

Norma. HTC Desire HD A9191: dane techniczne, ceny

Wielu użytkowników, którzy pamiętają o sukcesie kariery producenta tajwańskiego, uważają, że "Bohater" stał się prawomocnym wzorem smartfona wyposażonego w system operacyjny Androida. W zasadzie taka decyzja ma pewne praktyczne podstawy. W rzeczywistości, jeśli spróbujemy zrozumieć przyczyny tej decyzji, zauważymy wiele czynników.

Należą do nich wymiary urządzenia. Nie są tak duże, co pozytywnie wpływa na łatwość obsługi. Jednocześnie ekran smartfonu nie jest zły. Jest łatwy w obsłudze. Bateria określa oczywiście swoje warunki, ale ogólnie rzecz biorąc, czas pracy jest przyjemny dla użytkowników. Wśród zalet urządzenia można zauważyć dobry sprzęt techniczny. Bezpośrednio po naszym "Bohaterze" dla takich cech był Nexus One. Czy to samo dotyczy tematu dzisiejszego przeglądu?

Na płycie zainstalowane jest urządzenie operacyjne w wersji 2.2. Interfejs użytkownika HTC – 2.0. Przekątna wyświetlacza wynosi 4,3 cala. Obsługa wielu przycisków jest obsługiwana. Urządzenie jest wyposażone w dobrą kamerę, której rozdzielczość wynosi 8 megapikseli. Istnieją wszystkie niezbędne interfejsy komunikacyjne, w tym Wi-Fi i Bluetooth. Prędkość zegara procesora Qualcomm wynosi 1 GHz. Do użytku jest dostępny w kolejności 800 MB pamięci RAM.

Koszt urządzenia wynosi obecnie 7,500 rubli.

Kontynuacja władcy

Gdy na rynku pojawił się HTC Desire HD A9191, błędnie mylono go z poprzednim modelem, a mianowicie zwykłym pragnieniem. W zasadzie z tego wszystkie były powody, ponieważ na zewnątrz urządzenia różniły się tylko, że większa przekątna ekranu.

Ogólnie rzecz biorąc, ta sytuacja wyglądała całkiem logicznie. Zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że oba urządzenia miały identyczne identyczne nazwy. W rzeczywistości nazwa urządzenia została zachowana dla użytkowników, aby zobaczyć rozwój produktu, jego poprawę. Oznacza to, że wybór był absolutnie celowy. Co znowu wygląda logicznie w związku z rozwojem tajwańskiej linii produktów.

Jednak cokolwiek to było, ale w rzeczywistości smartfon stał się zupełnie innym urządzeniem. Jest to pierwszy prawdziwy okręt flagowy firmy, która weszła w masową produkcję. I chodzi o urządzenie, które opierało się na systemie operacyjnym "Android". Cóż, nadszedł czas, abyśmy mogli dostać się do biznesu. W kolejce mamy przegląd wyglądu smartfona.

Projekt

Wygląd HTC Desire HD nieco różni się od wyglądu innych urządzeń tajwańskiej firmy. Tym samym możemy zauważyć kombinację kolorów szarych i czarnych. Kształt kadłuba można powiedzieć, że jest wykonany w ścisłym stylu. Oczywiście zaokrągla się. Są jednak mało znaczące, więc nie ma to żadnego wpływu na ogólny parametr. Z drugiej strony ten styl nie jest tak źle. Niejednokrotnie wielu użytkowników zauważyło, że wykorzystując to podejście, tajwańska firma osiągnęła piękno i wygodę korzystania z jego twórczości. To przy okazji zdobyło serce wielu właścicieli urządzeń przenośnych.

Projektuj żeton

Firma zdecydowała się zastosować jedną interesującą cechę do urządzenia. Z tyłu smartfona widać plastry. Wielu skłania do krytyki producenta i projektantów firmy w celu zastosowania takiego rozwiązania. Jednak w rzeczywistości łaty można przypisać korzyściom. W ich obecności nie ma nic złego. Ogólnie rzecz biorąc, z resztą ciała wyglądają całkiem harmonijnie. Z kontaktem dotykowym nie pojawiają się negatywne uczucia. Chyba, że wygląda trochę dziwnie, ale to dopiero po raz pierwszy.

Ogólnie i ogólnie

Projekt jest co do zasady typowy dla większości modeli tajwańskiego producenta telefonów komórkowych. Można powiedzieć, że jest nawet uniwersalny. W tym samym czasie typowy projekt, który w ramach naszego dzisiejszego przeglądu został rozcieńczony przez obecność specjalnych plastrów, nawet nie był gorszy. Nie powstrzymywano się od pozytywnego oszacowania tego parametru i dość dużego rozmiaru. Ale prostota, która była od samego początku w urządzeniach HTC (co oznacza dokładnie prostotę rozwiązań projektowych) i pozostała na swoim miejscu. Dla miłośników pierwotnego wyglądu, może to być wadą.

Jak mówią, każdy projektant powinien mieć specjalny talent. Teraz tajwański producent zdaje się mieć talent do tworzenia niemal identycznych produktów. Niemniej jednak, aby nazwać to wadą, która po prostu eliminuje możliwość korzystania z odpowiednich smartfonów, to nie jest możliwe. Jeśli nadal bierze pod uwagę dobry sprzęt urządzeń, to w ogóle można powiedzieć, że nie wstydzą się wydostać z kieszeni.

Kolory

Początkowo, po tym, jak urządzenie zostało wydane na rynek smartfonów, producent nie myślał o innej zmianie koloru. Jedyne zbawienie dotyczyło HTC Desire HD A9191. Tak więc na rynku smartfonów urządzenie było dostępne tylko w jednym projekcie. Jednak później w sieci zaczęły pojawiać się zdjęcia nowego smartfonu, już w innej kompozycji. To białe urządzenie. Ten krok można nazwać innym odniesieniem do modelu Desire, ponieważ to było dokładnie takie samo z nią.

Materiały konstrukcyjne

Z przodu, na pierwszy rzut oka, umieszcza się szkło ochronne, a przyrząd nie nakłada uszkodzeń mechanicznych. W rzeczywistości jest to tylko plastik specjalnego rodzaju. To jednak nic nie zmienia. Ślady z uszkodzeniami (nie silne) nie pozostają. W przypadku luźnego kontaktu z ostrymi przedmiotami (włączając nożyczki, noże, klucze), ekran nie będzie okaleczony.

Bateria HTC Desire HD A9191

Aby zapewnić autonomiczną pracę urządzenia w modelu, użyto źródła 1230 mAh. Tajwańska firma zapewniła użytkowników, że będzie mogła korzystać z telefonu w ciągu 9 godzin od połączeń głosowych. Ponadto wytrzyma działanie urządzenia i 17 dni z całkowitą bezczynnością. Jednak testy wykazały, że w rzeczywistości wszystko jest nieco inne. Cały dzień bez ładowania nie można dobrze używać urządzenia. Chociaż firma sama wielokrotnie próbowała udowodnić, że HTC Desire HD A9191 to akumulator o dużej pojemności.

Wnioski i informacje zwrotne od właścicieli

Więc co użytkownicy mogą powiedzieć, kto kupił ten model smartfona? Najpierw ustalmy, kto lub na jakie potrzeby jest odpowiedni. Jeśli chcesz korzystać z urządzenia po przyjeździe gdzieś, przez kilka godzin słuchanie muzyki podczas długiej podróży jest zniechęcane. Bateria jest oczywiście słabsza, co nie da się zignorować.

W rzeczywistości urządzenie może wytrzymać około 6 godzin pracy baterii. I to jest pomimo faktu, że działa w sieci drugiej generacji. Jeśli przełącznik automatyczny zostanie przełączony w tryb 3G, czas pracy może zostać skrócony.

Rozstrzygniemy tę wadę z zaletami. Wśród nich – dobra jakość komunikacji i odbioru sygnału. Rozmówca jest wyraźnie słyszalny przez rozmówcę. Tak, a sam użytkownik, dzięki wysokiej jakości mikrofonowi, na końcu tego przewodu z pewnością zdejmuje się. Należy zauważyć, że odrębne odbieranie sygnału nie pozwala zniknąć z sieci.

W urządzeniu jest wbudowana jedna interesująca cecha. Jeśli aktywny jest tryb "etykieta", po pierwszym dotknięciu telefonu (w przypadku połączenia przychodzącego) głośność zostanie zmniejszona dosłownie do minimalnego paska. Bardzo przydatne dla tych, którzy często przychodzą na spotkania biznesowe, a także spotkania na różnych poziomach. Miło i wibracje. Nie zezwalaj, aby nie słychać połączenia przychodzącego, nawet jeśli urządzenie znajduje się w kieszeni. Cóż, a być może nadszedł czas na odpowiedź na pytanie "Jak odtworzyć HTC Desire HD A9191?", Co jest tak interesujące dla wielu użytkowników. Znajdź oprogramowanie dla modelu, które możesz na oficjalnej stronie firmy. Oprogramowanie jest wymagane dla programu. Nie zapominaj jednak, że wszystko to robi na własne ryzyko i ryzyko.