659 Shares 4398 views

Omówienie smartfonów Sony Xperia E podwójnego

Jak wynika z analizy rynku, numer modelu telefonu jest zdominowany przez urządzenia Sony z górnej półki cenowej. Smartphone SONY Xperia E dual, których przegląd znajduje się poniżej – jest jednym z nielicznych wyjątków od tej reguły.

ogólny opis

Jeśli spojrzeć na urządzenia na warunkach rynkowych, to wygląda całkiem interesująco. Konstrukcja urządzenia jest logo firmowe wyrządzone znaków świetlnych. Oprócz wyświetlaczu na przedniej powierzchni gniazda jest głośnik do rozmów w górnej części i mikrofon – na dole. Podobnie inne modyfikacje wyemitowane przez tego producenta, tutaj z lewej strony mają żadnej funkcji. Na to jest tylko dostępne gniazdo microUSB dla podłączenia Sony Xperia E Podwójny do ładowarki lub komputera. Po przeciwnej stronie widać regulację głośności, bezpośredni przycisk, aby włączyć aparat, a także przycisk włączania / wyłączania, wykonany z metalu. Charakteryzują się one choć trochę ciasno, ale to jest zupełnie jasne, że oczywiście. Słuchawkowe umieszczone na górnej powierzchni.

Tylna część tego modelu jest wykonana z tworzywa sztucznego i wyodrębnionych uwagę na to wytłoczony wzór. Dzięki matowej powierzchni odcisków palców i inne drobne zanieczyszczenia są praktycznie niewidoczne na ciele Sony Xperia E Dual. Opinii wielu właścicieli urządzenia jednocześnie pokazują, że jakość plastiku używanego jest słaba. Tylna osłona ma trzy otwory funkcjonalnej: głośnik, mikrofon i jeden komory oka.

pokaz

Wyświetlacz telefonu jest 3,5 cala i rozdzielczości 320 x 480 pikseli otaczających mogłoby zaskoczyć tą różnicą, że na początku tego stulecia. Teraz ekran z matrycą TFT jest często głównym powodem nie decydując się na ten model do wielu potencjalnych nabywców. Dlaczego producent nie chce, aby przejść do technologii IPS, który oferuje znacznie lepszą jakość i wysoką wydajność, wciąż pozostaje tajemnicą. Nawet zastosowanie Sony Xperia E dual oprogramowanie poprawy obrazu, znany jako Bravia Engine, nie rekompensuje połowie wad związanych z wyświetlacza. Kąty pionowe z ekranu można nazwać całkiem do przyjęcia. Jednakże urządzenie ma obraz promieni słonecznych staje się prawie nieczytelne. Odległość od matrycy do szyby ochronnej jest prawie równa do jednego milimetra, co znacznie pogarsza sytuację. Jednocześnie nie należy zapominać ogromną niejasne ramy otaczającej ekran.

parametry techniczne

Smartfon Sony Xperia E podwójnego, cechy, które nie są szczególnie od innych modyfikacji jego segmentu cenowego, wyposażony w procesor Qualcomm, składający się z jednego rdzenia. To działa z częstotliwością zegara wynosi 1 GHz. Urządzenie wykorzystuje wbudowany w urządzenie do przechowywania, którego objętość wynosi 4 gigabajtów. Godne uwagi jest niuans, że tylko nieco ponad połowa przestrzeni dostępnej dla użytkownika. wydajność urządzenia nawet nie osiągnie średni poziom. Co do pamięci, a następnie liczba ta nie jest imponująca – zaledwie 512 megabajtów.

Obie karty SIM są aktywne, gdy urządzenie jest w trybie czuwania. Jednakże, ponieważ tylko jeden moduł karty jest zablokowany podczas rozmowy telefonicznej z drugiej strony. Takie rozwiązanie ma tylko jedną zaletę, która jest w celu zmniejszenia zużycia energii.

kamera

Model aparatu Sony Xperia E dual jest wyposażony w aparat fotograficzny o rozdzielczości 3 megapikseli, bez lampy błyskowej i autofokusa. Uzyskane przy pomocy jej obrazów nie są wysokiej jakości. Kolor zdjęcia są lekko zniekształcone, a ona sama jest nieco zamazany. Ilość ustawień i trybów fotografowania są ograniczone. Trudno nie zauważyć faktu, że smartfon nie ma dodatkową przednią kamerę, za pomocą którego można wykonywać połączenia wideo.

Stand-alone

Pod warunkiem, że średnie obciążenie (nie aktywne korzystanie z Internetu i połączeń rzadkich) akumulatora pełne naładowanie wystarczająco bezpiecznie przez cały dzień. W przypadku, gdy urządzenie jest używane wyłącznie do rozmów telefonicznych, opłata może trwać kilka dni. Wszystko to można tłumaczyć zdecydowanie najbardziej wydajnych urządzeń.

odkrycia

W ogóle, modyfikacja Sony Xperia E Dual – standard smartphone budżetu. Dla pieniędzy, które proszą o niego, można kupić kilka urządzeń z konkurencyjnych firm z bardziej imponujących specyfikacji. Fakt, że w swoim segmencie cenowym, istnieją modele, które mają bardziej pojemne baterie, kamery o wysokiej jakości i wyświetlacze są tworzone w technologii IPS. Jedyny uzasadniony, gdy kupisz ten model można nazwać chyba pracach wsparcia z dwóch kart SIM. Jeśli chodzi o najbardziej znaczących niedociągnięć tego urządzenia, to jest jej drogie, słaba konstrukcja tylnej pokrywy, a mówiąc przestarzały aparat moralnie.