441 Shares 7248 views

Ryż z mięsem – zbawienie dla gospodyni!

Pewnie, nie ma na co gospodyni w swoim arsenale przepis „na wszelki wypadek”. Jeśli nagle przyszedł odwiedzić przyjaciół, kolegów lub mąż zejść podczas lunchu przekąskę. W takich chwilach, łatwe i szybkie do przygotowania posiłku – zbawienie. I, oczywiście, przez niepisane prawo, produkty dla tej potrawy zawsze mieć w zapasie, są kupowane przede wszystkim w sklepie i czekać na swojego „najlepszego godzinę.” I, na przykład, że ryż z mięsa. Zazwyczaj rola „NC” w zamrażarce odgrywa kurczaka lub udko z kurczaka.


Dlaczego te produkty? Ze względu na nich, można szybko i łatwo wykonać szereg bardzo różnych, obfite i bardzo smaczne dania. Oto, na przykład, prawie zawsze w każdej rodzinie jest „warzywnego”, a mianowicie: cebula, marchew, papryka słodka czasami. Oto do was i proszę, ryż z mięsem, ale warzywa – pilaw i pośpiesznie przygotowane !!!! Po prostu coś rację, że rzut ryż gotować, ale na razie jest on przygotowania, posiekaną cebulę, marchew, paprykę (jeśli w ogóle), smażyć, dodać drobno posiekane mięso i smażyć z warzywami. Ryż gotowy? Następnie płukanie, sucha i dodanie do mięsa z warzyw. Co ważne, nie trawią ryż, więc to był ostry, trochę ciężko – nie martw się, że „chodzi” jak jest gulasz z warzywami, powinno to obejmować naczynie i następnie pięć do siedmiu minut.

Cóż, na kilka minut, aż gotowane, ścinanie żadnych zielenie, że nie ma w lodówce (jeśli nie jest – nie martw się), i gotowe! Pół godziny – i jesteś w stanie karmić głodnych nie tylko człowieka, ale wszystkie jego przyjaciół, że poszedł z nim, „przekąskę dla firmy.” Ryż z mięsem przy okazji – bardzo wysokokaloryczne pokarmy, co jeść ilości jedzenia, które można umieścić w rękach zamknięte – i są zaopatrzone w energię na cały dzień.

Oraz w tradycyjnej kuchni azjatyckich dań z ryżu i mięsa w ogóle wyróżniać – historia przyniósł nam kilkuset różnych, obfite i bardzo smaczne arcydzieł kulinarnych. Tutaj, nawiasem mówiąc, to szybki i łatwy przepis: ryż z mięsem postawić na ogniu w różnych garnków do gotowania. Ryż, oczywiście, będzie gotowy wkrótce, to powinno być wykonanie następujących czynności: zmieszać go z surowego pobity żółtka, dodać posiekaną kolendrą i koper, umieścić mieszaninę przez 20 minut piec w piekarniku. Mięso jest gotowane? Nadzwyczaj drobno pokroić go posypać na ryżu zapiekanek, wlać na górę bulionu mięsnego, a następnie umieszczono w piecu w ciągu kilku minut. Cała potrawa jest gotowa! Proste i pyszne ryż z mięsem znowu wyskoczył, jak zawsze! Ten garnek jakoś bardzo lubi dzieci.

Aha, i jeszcze jedno, bardzo interesujący przepis: ogórki, zielone jabłko, wędzone mięso drobno posiekane, dodać zioła, upewnij się, sałata, orzeszki piniowe i gotowany ryż. Mieszać mieszaninę wlać śmietanę, umieścić w lodówce przez pół godziny. Służyć to sałatka może być, i jako przekąska na zimno, jak i zupełnie oddzielnym naczyniu.

Teraz należy powiedzieć kilka słów na temat napojów serwowanych do potraw z ryżu i mięsa. Jeśli gotować z tych produktów przekąskę – w tym przypadku, oczywiście, powinny być podawane schłodzone młodego białego wina, z pewnością suche. Jeżeli planowane gorąco – w tym przypadku idealnym czerwony rocznik wina, ściśle z klasycznym smaku i długim finiszu, który jest idealny podkreślać smak dań gorących. Jeśli mogę, mogę dać jedną radę: Wybierając wino, które uzupełnia główne danie z mięsa i ryżu – dokonać wyboru jedynie na „Chianti”. Jest to doskonały, bogaty wino Włoch zamieni każdy posiłek w eleganckiej uroczystości, dają niepowtarzalny dźwięk do Twojego gorąco, przekształcając go w prawdziwym bajki dla smakoszy. Nie zapomnij wino lekko schłodzone w wiaderku z lodem przed podaniem go na stole i wlewając ją do szklanki, lekko wstrząsnąć butelką dać wino do oddychania i ujawnić wszystkie swoje wspaniały bukiet. Pozostaje – do życzymy smacznego!