883 Shares 4550 views

Barszcz w multivarka „Panasonic”: przepis

Każda matka i tylko kochanką, choć czasami chcą odpocząć od codziennych spraw i problemów. Jak byłoby miło, gdyby przynajmniej część obowiązków domowych kobiet mogą być przekazywane do kogoś innego! Nowoczesne producenci sprzętu gospodarstwa domowego zadbali kobiet i postanowiła wydać nową jednostkę kuchnię, aby ułatwić życie kochanki. Multivarka lub, jak to jest pieszczotliwie nazywany ładna kobieta, cud-pot gotować dla ciebie! Teraz nie trzeba stale stać przy kuchence i monitorować gotowanie. Można zrelaksować się, podczas gdy w łazienka pralka pierze bieliznę, a kuchnia gotowanie obiadu multivarka. Lub spędzić swój cenny czas, aby komunikować się ze swoim ulubionym dzieckiem lub mężem.


Może ktoś powiedzieć, że i takie urządzenie – dla lentyaek. Ale nikt nie może zaprzeczyć faktu, że multivarka świetnym kucharzem! Ona wie, jak smażyć, piec, dusić i pieczony, czyniąc smaczne owsiankę dla dziecka, może nawet ugotować zupę! Chodzi o to, jak zrobić barszcz w multivarka „Panasonic”, omówimy w tym artykule.

Kilku mężczyzn nie kochasz pyszne i aromatyczne zupy z mięsem. I nawet jeśli po prostu ożenił się i nadal nie wiem, jak gotować zróżnicowaną multivarka i książkę kucharską pomoże Ci stały się doskonałym żoną i kochanką! Barszcz w multivarka „Panasonic 18” (tak przyzwyczajeni do wywoływania użytkownikom modelu „Panasonic SR-TMH18”), podobnie jak całej rodziny i nie będzie gorzej niż w tym samym naczyniu gotowane na piecu.

Więc pozwól nam przygotować dziś na obiad ukochany mąż Borschik pysznego kurczaka!

Przepis na barszcz w multivarka „Panasonic”

Potrzebne będą:

 • Kurczaka (dowolna jego część) lub wieprzowe.
 • Jedna marchewka.
 • Jedna cebula.
 • Dwa pomidory.
 • Ziemniaki średnie rozmiary – 3 szt.
 • Jedna lub dwie z buraków.
 • Około 300 gr. kapusta świeża.
 • Koncentrat pomidorowy.
 • sok z cytryny 2 łyżki. łyżka.
 • Przyprawy, które chcesz, i sól.
 • Wody.

Barszcz w multivarka „Panasonic” gotowanie

Wziąć mięsa oraz, przemyto go suchym i pocięte na kawałki wielkości średniej. Ziemniaki obrać, następnie pokroić w kostkę, marchew, też trzeba oczyścić, a następnie ruszt. Również wszedł i buraków.

W misce Multivarki wlać trochę oleju roślinnego, włącz go do gniazdka elektrycznego i ustawić tryb „pieczenia” przez 20 minut. Po to nagrzewa się, aby dodać olej i smażyć mięso aż do końca programu. Do czasu, gdy mięso jest gotowane przygotować pozostałe składniki. Czyste i drobno posiekać cebulę, pomidory mogą być cięte, jak chcesz, takich jak kwartałach. Buraki obrać i ruszt. Drobno posiekać kapustę, na cieńsze robisz, tym bardziej miękki będzie w barszczu.

Więc multivarka zakończeniu programu, ustawić go na 15 minut i dodać do mięsa, cebuli i marchwi. Następnie na 10 minut, dodać pomidory i pomidora, następnie buraki, można jeszcze dodać czosnek. Dodać pozostałe składniki, odpowiednią ilość soli i przypraw, wysłać zazharki kapustę i ziemniaki, zalać wodą i umieścić tryb wszystkie multivarku do „gaszenia” na jedną godzinę. Wszystkie – w ciągu godziny to daje bardzo smaczną zupę!

Teraz już wiesz, jak łatwo jest gotować barszcz w multivarka „Panasonic”. Bon appetit!