885 Shares 8825 views

Mikki Rurk: Filmografia. Najlepsze filmy z udziałem Mikki Rurka. Biografia słynnego aktora


Infamous dla całego świata artysty, który poświęcił swoje życie boks i sztuki aktorskiej – Mikki Rurk. Jego podróż była żmudna, trudna, a nawet niebezpieczne. Grał nie tylko w wielu kontrowersyjnych filmów, ale nawet zyskał uznanie na Walk of Fame w Hollywood. Mimo błyskotliwej kariery, życie osobiste słynnego aktora nie powstaje.

Wczesne lata. Rodzice aktora i początek podróży życia

Irlandzka rodzina katolicka 16 września 1952 (według niektórych źródeł w 1950) urodził się Philip Andre Rourke Jr., znany później jako aktor Mikki Rurk. Miejsce urodzenia – miasto Schenectady, USA. Jego ojciec był budowniczym i lubił baseballu. Relacje między rodzicami jest słaba, a po matce rozwód, wraz z Mickey, jego brat i siostra Patricia Joe udał się do życia w południowej części miasta – Liberty City na Florydzie. Ten biedny miasteczko Ameryka, z bardzo negatywnym kontyngentu populacji jest czarny. Dzięki tej spółki później zaprzyjaźnił Mikki Rurk. Filmografia następnie odzwierciedla wszystkie aspekty życia aktora, głównie niekorzystnej sytuacji.

Matka wyszła ponownie za mąż za Anne Dzhina Eddisa – lokalnej policji, który już miał pięcioro dzieci. Ciągłe konflikty z ojczymem, jego dyktatura i charakter niekontrolowany Mickey doprowadziły do tego, że przyszły aktor coraz więcej czasu spędzonego w biednych firm ulicznych. Agresja spowodowała dalszego udziału w walkach. Więc Biografia Mikki Rurka mówi, że za radą przyjaciół aktora został wprowadzony do boksu, a jednocześnie zaczął uczestniczyć w kręgu teatralnego umiejętności. Po tym, jego życie zmieniło.

szkolenie

życia teatralnego aktora rozpoczęła się, gdy uczęszczał klub dramat jest dość znany trener aktorstwo Jay Jensen. Po inscenizacji mały pokaz o nazwie „Serpent”, gdzie Mickey odegrał niewielką rolę, aktor zrozumiał, że to jego powołanie. W 1971 roku ukończył studia na Miami, gdzie otrzymał tylko udane ćwiczenia i postanowił poświęcić całe swoje życie do kina.

Jako początkujący karierze aktora?

Nie wszystko poszło gładko i pomyślnie. Długi okres czasu Rourke pracował w zawodach o niskich kwalifikacjach i odpowiedniej opłaty. Wiadomym jest, że w okresie od 1971 do 1975 roku był zaangażowany w handel narkotykami. Aktor postanowił położyć kres tym życiu tylko po nieudanej transakcji i niebezpiecznym, który zakończył się brutalną Shootout. Aby w jakiś sposób zmienić swoje życie, Mikki Rurk zwrócił się do siostry Patricii. Ona mu pożyczył $ 400 co było możliwe, aby zmienić tę sytuację i przenieść do życia w Nowym Jorku. Rourke pragnął zostać aktorem, aw ciągu roku został zapisany w szkole teatralnej. Aby zapłacić za szkolenie przyszłych ulubiony publicznego targowania słone chipsy, czysty basen i strzeżone klubów transwestytów sprzedaży kasztany, mycia podłóg, wyszkolone psy bojowe.

Podbój Los Angeles z trudem. Miałem 78 razy na przesłuchanie do roli – wszystko na próżno, ale nie tak łatwo zrezygnować Mikki Rurk. Najlepszą rzeczą, która się z nim w tym czasie – Steven Spielberg zauważył nierozpoznane talent i zaprosił go nakręcić film. Pierwszy film jako dodatkowy – „1941”. Później było wiele nijaki role. Miał nawet okazję zagrać z młodą Linda Hamilton w filmie „To para Rautio”. W filmie „Miasto strachu”, aktor gra mordercę. Znajomość z reżyserem Lawrence Kezdanom był punkt zwrotny w jego karierze. Talent młodego aktora wreszcie docenione.

Jasne promienie chwały

Najbardziej znany film, który od dawna uważany za klasyczny – „9 1/2 Weeks”. Wraz z nim i zaczął coś prawdziwego gwiazdorską karierę. Aktor nawet biorąc pod tytułem „symbol seksu” – interesujący wygląd i wzrostu Mikki Rurka (1 m 80 cm) bezpośrednio przyciągnęła uwagę wentylatorów. Już w latach 80-tych aktora oferowanej tylko wysoko płatną rolę – nie mniej niż jeden milion za filmem. Kolejny obraz ruchu, który stał się światowej sławy – „Wild Orchid” z elementami erotyki i miłości dramatu. Kerri Otis został partnerem Mikki Rurka w filmie, a on wybrał ją do samego castingu, a później ożenił się z nią. Ta gra była naprawdę genialny. Jednak małżeństwo z Carrie była krótkotrwała, ponieważ dwa emocjonalny człowiek nie mógł się dogadać.

Tylko w 1996 roku byłego ukochanego grał w filmie „Out w czerwieni.” Rola w filmie „Bullet”, który został wydany w 1996 roku, było bardzo istotne dla aktora, ponieważ grał sobie w przeszłości. Jest to ten sam handlarz narkotyków, jak niegdyś Mikki Rurk. Filmografia kolejne lata nie był szczególnie godne uwagi. Nie otrzymał główne wysokiej płacenia role. W desperacji, aktor wystąpił w kontynuacji „9 1/2 Weeks”. Ale ten film nie wygląda dość arcydzieło, w przeciwieństwie do pierwszej części.

W 2000 roku sytuacja zmieniła się nieco, i zmiłuj się na aktora, reżysera Roberta Rodrigueza. Postanowił wznowić karierę aktora i zaprosił go do obsady kultowego filmu „Once in Mexico” i „akrobacji”. 2005 również stał się znaczący dla aktora, bo wtedy miał szansę zabłysnąć w najmniej znanych filmów – „Sin City” i „Domino”. Potem, kilka lat wytchnienia.

profesjonalny bokser

Mała siłownia boks w Miami Beach – miejsce, gdzie aktor Mikki Rurk zaczął trenować. Aktywność ta jest w pewnym stopniu doprowadziły do awarii w zawodzie. Reżyserzy, producenci obawiali gniewliwą aktor charakterystyczny i nie chcą ryzykować. Zagraliśmy kiepski żart i mediów, który opisał aktora jako osobę bardzo kontrowersyjną i niesymetryczne. Od kilku lat, Mikki Rurk walczył o najlepsze pierścienie europejskich i azjatyckich. Dziesięć ataki zakończyły się zwycięstwem, następne dwa – wynik jest „wyciągnąć”. W walce z dość silny bokser w wieku 19 lat aktor doznał poważnego urazu głowy. Z tego powodu, zawodowy boks musiał odejść.

Powrót do Filmu

Po przerwie w 2008 roku, ponownie głośno oświadczył sobie słynny aktor Mikki Rurk. Filmografia uzupełniane filmów „The Wrestler”, gdzie miał zagrać główną rolę – Randy Robinson, który był nazywany Ram. Rourke później przyznał, że praca ta była ważna i jedyna szansa po przerwie. Film był postrzegany przez fanów i wielbicieli z hukiem, to spowodowało ogromny przypływ emocji i dyskusji. Tak, że talent wielkiego aktora o sobie znać po przerwie. Podczas swojej pracy niepowtarzalnym aktor został nominowany do Oscara – najbardziej prestiżowej nagrody. Ale los przygotował mu kolejny prezent – „Zapaśnik” nagrodę nagrodę „Złotego Globu” za rolę tytułową w To wydarzenie wywołało publiczny, nazwę Mikki Rurka była na przesłuchaniu wielu. I oferta grać w innych interesujących projektów nie długo czekać.

Już w 2010 i 2011 roku, aktor wylądował role w innych znanych i popularnych filmów – „Niezniszczalni”, „Iron Man 2”, „Trzynaście”. Jak 3D-films „Immortals” aktor grał rolę króla. Rourke umniejsza też sobie swój talent i wierzy, że sytuacja i genialne role jeszcze nie grał.

kontakty

Agresywny i szybki temperament nie sprzyjała dobrych relacji w swoim życiu osobistym. Aktor był żonaty dwa razy. Od 1982 do 1989 roku był mężem Debry Foyer, a od 1992 do 1998 roku, jego żona stała się partnerem „Wild Orchid” Kerri Otis. Dzieci, aktor nie jest, być może, z powodu urazów w boksie zawodowym.

Mikki Rurk: filmografia zdjęcia i data wydania

Jako aktor, zdał sobie sprawę z powodzeniem. Oprócz dobrze znanych filmach, istnieje wiele innych, nie mniej interesujące. Oto najlepsze filmy Mikki Rurka:

– "1941" (1979);

– "Brama Niebios" (1980);

– "Miasto w strachu" (1980);

– "Podziemny Fish" (1983);

– "Ojciec" (1984);

– "9 tygodni 1/2" (1986);

– "Wild Orchid" (1990);

– "The Last Outlaw" (1993);

– "kuli" (1996);

– "Miłość w Paryżu" (1997);

– "Buffalo '66" (1998);

– "Get Carter" (2000);

– "Raz w Meksyku" (2003);

– "Sin City" i "Domino" (2005);

– "Stormbreaker" (2006);

– "Zapaśnik" (2008);

– "Iron Man 2", "Niezniszczalni", "Trzynastka" (2010).

Reszta filmu z Mikki Rurkom, choć mniej znany, jest również warto zobaczyć, jak aktor gra wszędzie serdeczny – "Love in the Hamptons", "The Power of Love", "Opieka w czerni", "przemoc i małżeństwo", "Body ciepła" "Diner", "Eureka", "Rok smoka", "Harry angel", "modlitwa za umierających", "pijany", "Gaby" "Johnny Handsome", "Franciszek", "Desperate Hours", „Harley Davidson i Cowboy Marlboro "" White Sands "" Ostatni kowboj "" Czas opadania "" Out in the Red "" Colony "" Dobroczyńca "" grubszy niż krew "" krwawy czwartek "" pod ostrzałem "" Cienka czerwona linia „” uprowadzenie mistrz „” Prawo zemsty "" oczami zabójcy "" Animal Factory "" Błędy "" obietnica "" Picture Claire "" Nadzór "" Sky High "" Zamaskowany i anonimowy "" gniew "" killer " "The Informatorzy", "passion play", "Czarne złoto", "kurierów", "Jedenaście minut", "Czarny listopad", "Java Heat", "Śmierć w Tombstone", "sin City 2", „Niezniszczalni 3 ”.