426 Shares 9230 views

Motocykl Lifan LF200: Opis i dane techniczne

Motocykle Lifan LF200 wydany chińskiej firmy, która zatrudnia ponad dwie dekady na rynku motocykli i związane z nimi urządzenia. Produkty firmy poszukiwanych przez początkujących, jak i profesjonalnych jeźdźców. Szeroka gama modeli pozwala wybrać maszynę w zależności od potrzeb i preferencji klienta. Połączenie przystępnej cenie, doskonałej konstrukcji i dobrych ustawień jakości – główne zalety badanym marki.

producent

Firma, która produkuje Lifan LF200, z siedzibą w Chinach (1992). Tłumaczone nazwa firmy Lifan brzmi jak „idź do żaglami”. Główna siedziba firmy znajduje się w prowincji Chongqing. Głównym celem było zwolnić producentów pojazdów ATV, motorowerów, motocykli i innych urządzeń przeznaczonych do użycia użytkowników budżetowych.

W samym 2006 roku firma wyprodukowała:

 • Ponad 1 milion 300 tysięcy motocykli.
 • Wiele różnych jednostek napędowych.
 • Samochody, w szczególności „Lifan-520”, który można zobaczyć na drogach lokalnych w ramach marki Lifan Breez.

Firma, która produkuje agregaty Lifan LF200 GY 5, wchodzi teraz w 500 największych prywatnych chińskich firm, które sprzedają swoje produkty w wielu krajach. Motocykle, motorowery i skutery od marki reprezentowane w przestrzeni poradzieckiej, w Europie, Stanach Zjednoczonych i niektórych innych krajach.

modyfikacje

Firma posiada linię kilkoma modyfikacjami. Są one podzielone na następujące grupy:

 1. kategoria klasyczny. Są to historie z prostego dopasowania, okrągły przedni reflektor. Na przykład, postać ma pojemność 150-13 mocy 117 koni, ograniczenie prędkości – 100 km / h.
 2. Modele z wydłużoną ramą (siekania). Niniejsze urządzenie jest wyposażone w wydłużoną ramę i przedni widelec o dużym skoku, zasilacz objętości z cylindrów V ułożone.
 3. motocykl sportowy ZID Lifan LF200. Jest to odmiana o nazwie „Dakota”. Nazwa motocykl przyszedł z połączenia oryginalnego logo i partnera ze strony rosyjskiej (Degtyarev zakładu). Technologia poprawiła tylne zawieszenie, doskonale czuje drogę na różnych typach pokrycia gruntu.
 4. Aby Cruiser obejmują warianty niskiego siedzenia i mniej wrażliwe, w porównaniu z kołem przerywacza. Konstrukcja obecnych dużych skrzydeł, dodatkowych świateł, zwiększoną silnika. Na szczególnie porywający jazdę ten rower nie jest zaprojektowany, jednak zachowuje się na drodze bardzo pewny i niezawodny.
 5. „Enduro” – wszechstronny rower.

Lifan LF200: Dane techniczne

Parametry techniczne programu zostały wymienione poniżej:

 • Długość / szerokość / wysokość – 2,2 / 0,86 / 1,22 m.
 • Masa – 130 kg.
 • Próg prędkości – 100 km / godzinę.
 • Wskaźnik obowiązek – 150 kg.
 • pojemność zbiornika paliwa – 10,5 litra.
 • Kogeneracja – benzynowy czterosuwowy silnik z chłodzeniem powietrza.
 • Zużycie paliwa (wartość średnia) – 2,3 l / 100 km.
 • Objętość robocza – 196.9 metrów sześciennych. cm.
 • Typ wyzwalania – Elektryczny i nożny.
 • Moc silnika – 16,3 koni mocy na 8000 zaradnych obrotów na minutę.
 • Hamulce tarczowe – przednie i tylne urządzenie z hydrauliką.
 • Zawieszenie – teleskopowych wideł Wahacz z jednego tylnego amortyzatora.

Te opcje wyjściowe motocykle Lifan LF200 do poziomów, które pozwalają konkurować z podobnymi modelami z wyższym zużyciem paliwa i wysoki koszt.

godność

Uważane za dwukołowy zespół silnika posiada wiele zalet, a mianowicie:

 • Dobra jakość funkcji wraz z przystępnej cenie.
 • Niska waga i optymalna technologia gwarantuje komfortowe wymiary porusza się w korkach i korkach.
 • Dodatkowe bezpieczeństwo zapewniają hamulce tarczowe z systemem hydraulicznym, który płynnie i delikatnie unieruchomionych pojazdów, nawet przy złej pogodzie i skrajnego hamowania.
 • Oryginalny projekt i seat i pasażer komfortowym kierowcy.
 • Dostosować wysokość lądowania, dzięki czemu początkujący rowerzyści i kobietom czuć się pewnie za kierownicą.

Motocykl Lifan LF200: cons

Podobnie jak w dowolnej technice, uważany za motocykl ma pewne wady. Biorąc pod uwagę opinię właścicieli, możliwe jest, aby pamiętać, kilka poważnych wad:

 1. Profesjonaliści, którzy spędzili wiele lat jazdy agresywnej konie żelaza, za mało mocy i prędkości.
 2. Niektórzy wskazują na szybkim zaniku niektórych elementów i podzespołów, takich jak rury, przewody, węże, elementy mocujące.
 3. wady fabryczne.

Nie wszyscy użytkownicy są zadowoleni z lądowaniem na siedzeniu motocykla, zwłaszcza jeśli kierowca jest duża build. Nie powoduje konsumentów rozkosz i brak dodatkowych komór rękawiczki, bagażnikach na narzędzia i inne przydatne rzeczy.

W związku z budżetem trendów motocykla i jego dostępności w cenie niedociągnięć nie zauważył przeważają nad korzyściami, jeśli przestrzegać wszystkich środków zapobiegawczych, a nie łamać zasady sprzętu serwisowego.

polityka cenowa

motocykle kosztów Lifan LF200 GY znacznie niższe niż odpowiedników europejskich i japońskich. Jednak jakość i cechy charakterystyczne techniki nieznacznie gorszy od nich w niemal wszystkich aspektach. W zależności od modyfikacji, poziomu zatrudnienia oraz stanu cenie motocykla do samochodu pod uwagę przedziale od jeden do jednego i pół tysiąca dolarów. Biorąc pod uwagę parametry sprzętu, osiągi i konserwacji, jest to dopuszczalna ilość.

rower używana tej marki można kupić za połowę ceny. Jednak warto zwrócić uwagę na stan podwozia, ramy i innych głównych jednostek.

Na koniec

Chińska produkcja samochodów i motocykli rozwija się z każdym rokiem. Stale przeróbek, które mogą konkurować z najlepszymi partnerami japońskimi i europejskimi. Wśród tych modeli – motocykl „Lifan-200» (LF-200), który jest popularny w Chinach, krajach byłego Związku Radzieckiego i za granicą. Jego główną zaletą jest to, że za rozsądną cenę, dobra wydajność, wiele modyfikacji i łatwość konserwacji, napraw. Nic dziwnego, że firma, która produkuje jednostki sprawozdawczej, pracując na tym rynku od kilku dziesięcioleci. Fakt ten, wraz z opinii konsumentów jest kolejnym potwierdzeniem renomy budżetu, ale wysokiej jakości maszyny dwukołowy.