258 Shares 6726 views

KAMAZ-65115: Dane techniczne, opis, zdjęcie

KAMAZ-65115, właściwości techniczne, które przedstawione są poniżej, jest produkowany od 1995 roku. W sprzedaży samochodu przybył w roku 1998. Jest on seryjny wywrotka, załadunek i rozładunek odbywa się z tyłu.

Co oznaczało to Kamaz? Jego główną funkcją – przewóz sypkie i przemysłowych, których masa nie przekracza znak 15 ton. Kabina jest przeznaczony dla trzech osób, znajduje się nad silnikiem, wykonane z metalu i ma zawiasach design. Ponadto, jest całkowicie dźwięk i izolowany termicznie.

Przez wszystkie lata istnienia KAMAZ-65115 (i jest dostępna do tej pory) otrzymała kilka modyfikacji, które wymagają nawet teraz. Dość często, producent zmienił typy jednostek, ich model. Jednak nawet z tym jego łatwość obsługi i wygody samochodu nie jest stracone. Obecnie uważana za najlepszą maszynę gruzoperevoznoy Kamaz, która jest w stanie poruszać się z prędkością 95 km / h, nawet na drodze.

Charakterystyka Kamaz-65115

Po raz pierwszy wydany egzemplarze mają silniki wysokoprężne, których moc wynosi 240 KM. Takie wskaźniki mogą być osiągnięte poprzez zainstalowanie turbosprężarkę. W zestawie z włączonym silnikiem 10-biegową skrzynią biegów typu mechanicznego. Sprzęgło takiego systemu jest siłownik. Ewentualnie konsumenci mogą być umieszczone na pojeździe silnikowym, który ma większą pojemność (260 litrów. C).

Teraz KAMAZ-65115 jest wyposażony w silnik Diesla. Wielkość tych jednostek – 6,7 litra; Wydajność – 282 litrów. a. Wraz z silnych mężczyzn pracujących na skrzyni biegów 9 krokach.

W sprzedaży znajdują się dwa ciekawe modyfikacje samochodu w tej serii. Silniki te można zwiększyć liczbę możliwości – 300 i 325 litrów. a. Paliwo zużyte we wszystkich przypadkach taka sama: nie więcej niż 210 g / l. a. W każdej prędkości obrotowej silnika nie jest mniejsza niż 80 km / h.

podwozie

Koło Model KAMAZ-65115, którego cechy są naprawdę wspaniałe i doskonale przystosowane do jazdy na wszystkich krajach WNP. Istnieje wiele złych dróg, które z łatwością pokonuje tę maszynę ze względu na wysoki poziom rozmiaru opon. Co wyróżnia nowoczesny wózek firmy ze starych radzieckich wzorów? To działa tak cicho, że nie trzeba mówić głośno w kabinie, jak mosty nie wyć.

Zawieszenie nie jest tak miękkie jak w samochodach osobowych, ale jest w pełni wyjaśnione wózek uniwersalny. Jest pneumatyczny modelu ustawione na bardziej komfortową jazdę. Chociaż byłoby sposób stosowanie amortyzatorów dla kierowcy.

Hamulce KAMAZ 65115 (specyfikacje są w pełni opisać zalety tego modelu) są typu bębnowego i pneumatyczny układ napędowy. Całkowicie młotkiem samochód może jechać na trudno dostępnych miejscach przy obciążeniu do 26 ton.

miejsce kierowcy

Samochód ma zupełnie nową kabinę. Dach zaczął być na innym poziomie (powyżej), siedziba otrzymała trzymanie boczne, co znacznie poprawia komfort użytkowania. Dokonano zmian i instrument. Niestety, pozostał nietknięty przez kolumnę kierownicy, która nie ma regulacji.

Aby dostać się do KAMAZ-65115, wystarczająco dużo odpoczynku przed barierką. Poza tym, są kroki. W ten sposób można dostać się do kabiny kierowcy jest całkowicie różnych wysokościach. To może wydawać się wygodne i lustra. Mają typ panoramiczny, a tym samym łatwo oglądać na drodze i otaczających pojazdów.

Na siedzeniu pasażera jest skrzynka narzędziowa. Standardowo ta obejmuje 24 ważne i istotne tematu. To pozwala nabyć kilka narzędzi i nie wydać dodatkowe pieniądze.

modyfikacje

Wersja, która otrzymała indeks 65115-017, jest wyposażona w wysokiej klasy sprzęt w silniku. Jego wielkość ma postać jest prawie 11 litrów. Wydajność (aka power) wynosi 260 l. a. Skrzynia biegów jest w przedłożeniu 10 prędkościami.

Jeden z najpotężniejszych maszyn serii – KAMAZ-65115 N3. Jego silnik ma 300 koni mechanicznych. Urządzenie posiada typu diesel. Skrzynia biegów jest ustawiona na 9 poziomach.

Cena tej opcji wynosi około 2 milionów rubli. Jednak KAMAZ (wywrotka) 65115, specyfikacji technicznych, które zostały uznane, więc popyt, że koszty te są szybko odzyskane i samochód generuje dochody.

Model 65115 z indeksu d3 ma nośność 14 ton. Ze względu na specyficzny kształt ciała może przewozić nie tylko piasek lub ziemia (granulaty), ale nawet beton. Jego średnia cena 2 miliony rubli.

odkrycia

Ciężarówka KAMAZ-65115, którego cechy techniczne są bardzo ciężkie postacie, dotyczy pojazdów z małym zakresie popełnionych czynów. Uważa się szablon dla wszystkich samochodów używanych w przemyśle budowlanym.

Jeśli masz do obsługi KAMAZ na długich dystansach, należy pamiętać, że mogą wystąpić trudności – brak łóżek i innych delikatnych miejscach. To nawet potwierdza opinie.