858 Shares 907 views

Nissan Sentra: przegląd i przegląd sedanu

Nissan Sentra – samochód osobisty. Ten sedan od wielu lat zajmuje wiodącą pozycję na rynku sprzedaży nowych samochodów i rynku wtórnego. W 2014 r. Japończycy wprowadzili najnowsze generacje modelu. W tym artykule dowiesz się wszystkiego o Nissan Sentra: opinie właścicieli, specyfikacje, opis projektu i wnętrza.

Historia powstania auto

Ten model reprezentuje klasę średnią i jest produkowany w trzecim pokoleniu. Samochód przyszedł na rynek rosyjski w 2014 roku. Nieco później ogłoszono początek produkcji sedanu w Rosji, w Izhevsk Automobile Plant.

Pierwszy model o nazwie Sentra zeszedł z linii montażowej Nissana w 1994 roku. Od tego czasu samochód otrzymał trzy różne ciała i wersję sportową. Wersję sedana Spec V produkowano w drugim pokoleniu od 2002 roku. Ta modyfikacja ma rodowód rodowodu w postaci potężnego coupé Skyline GT-R, jednak ten sam poziom popularności samochodu nie otrzymał.

Na 2014 r. W Moskwie pojawił się nowy generał Nissan Sentra. Opinie nowości otrzymano głównie pozytywnie. Model był wciąż prosty w wyglądzie i technicznie. Ale twórcy postanowili nie opuszczać nowoczesnej technologii, więc nowy sedan wygląda bardzo elegancko i może konkurować pod względem projektowania samochodów droższych samochodów klasy biznesowej. Bliższe zapoznanie się z nowością.

Wygląd

Nowy sedan Sentra zaczął wyglądać szybciej i bardziej dynamicznie. Osiągnięcie tego efektu było możliwe dzięki ostrej bocznej linii i agresywnej części przedniej części ciała. Jeśli poprzednie ciało można nazwać opóźnieniem w stosunku do konkurencyjnych modeli w swojej klasie, nowość może konkurować nawet z najdroższych przedstawicieli segmentu. W oku wzrasta wyraźnie zwiększone wymiary samochodu. Długość sedana sięga 4625 mm, a szerokość – 1760 mm.

Ogólnie rzecz biorąc, projekt nadwozia jest krzyżem między wszystkimi udanymi nowoczesnymi samochodami w tej klasie, od koreańskich przedstawicieli po kolegów z warsztatu z Japonii. Elementy LED w przedniej i tylnej optyce, chromowane elementy na kratce chłodnicy i na pokrywie bagażnika – to główne elementy nowoczesnego samochodu. Jednocześnie sedan wygląda surowo i reprezentatywnie, zwłaszcza w kolorze szarym i czarnym.

Salon Samochodowy

Przejdźmy do salonu nowego Nissana Sentra. Opinie mówią, że jest imponująca przestrzeń. W wyniku zwiększenia podstawy samochodu wewnątrz kabiny można zakwaterować do 5 pasażerów. Osoby siedzące na wysokości do 180 cm poczują się równie komfortowo na przednich fotelach i na tylnym rzędzie. Panel przedni jest prosty, ale gustowny. Czarny plastik jest organicznie połączony ze srebrną centralną konsolą, na której są wszystkie elementy sterujące i system multimedialny z ekranem dotykowym.

Ale w projektowaniu salonu występowały pewne niedociągnięcia. Obejmują one ograniczoną wysokość koła kierownicy i dostosować zasięg. Istnieje również problem z bocznym wsparciem siedzeń przednich w Nissan Sentra. Opinie o samochodzie w większości dotyczą opisanych niedociągnięć. Pod innymi względami praktycznie nie ma żadnych roszczeń do salonu.

Jednak wszystkie niedociągnięcia są bardziej niż przesunięte przez ogromny bagażnik dla sedan. Jego objętość wynosi aż 511 litrów. Ponadto kształt bagażnika ułatwia załadunek i rozładunek rzeczy z samochodu.

Nissan Sentra: specyfikacje

Niestety, nie ma zróżnicowania silników sedan. Dostępne opcje to tylko jeden silnik o pojemności 1,6 litra i o pojemności 117 KM. Samochód jest oferowany albo z 5-biegową "mechaniką", albo z odmianą.

Przyspieszenie samochodu do 100 km / h zajmuje 10 sekund mechaniczną skrzynią biegów. Z wariantem wozu nieco wolniej – 11,3 sekundy w stosunku do zaznaczonego znaku prędkościomierza.

Załóżmy, że zużycie paliwa Nissan Sentra. Testowy napęd avto wykazuje, że w mieszanym cyklu zużywa około 6,5 litra na każde 100 km, a w warunkach miejskich lepiej wybrać "mechanikę". Wariator jest bardziej żarliwy – 8 litrów na 7,5 na "mechanik".

Nissan Sentra: cena i funkcje

W Rosji nowość jest oferowana nabywcom w czterech wersjach. Pomimo pięknych nazw, wiązki stanowią zwykły podział na podstawę, środek, komfort i najlepsze wersje.

Nie trać z oczu podstawowej wersji sedana, ponieważ już w konfiguracji standardowej "Center" otrzymał system ESP, dwa przednie poduszki powietrzne, klimatyzację, komputer pokładowy, dźwięk z czterech głośników, podgrzewane lusterka i stalowe dyski o promieniu 16 cali. Cena podstawowej modyfikacji zaczyna się od 700 tysięcy rubli.

W wyposażeniu maksymalnym otrzymasz dodatkowe reflektory ksenonowe, tempomat, skórzane wnętrze i 17-calowe koła. Taka wersja będzie kosztować kupującego 1 miliona rubli.

Podstawowy sprzęt jest idealny dla zwykłego kierowcy, który codziennie korzysta z samochodu. W takim przypadku nie musisz przepłacać 300 tysięcy za niepotrzebne opcje. W niedalekiej przyszłości japońska firma zamierza rozwinąć ten model i dodać nowe jednostki do linii produkcyjnej. Spowoduje to wzrost sprzedaży i rozszerzenie wyboru dla nabywców, którzy nie mają opcji w atmosferze i oleju napędowym.