722 Shares 4766 views

Takie inne ciasta jabłkowy: kilka oryginalne receptury

W świecie istnieją prawdopodobnie setki receptur zwane „szarlotka”. Jako podejście podstawę i kruche, a drożdże i ciasto. Jedyną rzeczą, która łączy te akcje, shtrudli i liczne ciasta – to jabłka. Są one umieszczone w cieście i wykorzystywane wyłącznie do kremu. Wraz z anyżu lub luzem złota może działać i innych odmian. Dodatki mogą być podjęte i inne owoce, zarówno świeże i suszone rodzynki, suszone morele, figi, cytryny … Ale tylko nadzienie jabłko i bardzo smaczne, owoce w tym samym czasie mogą być przygotowane na różne sposoby: w formie posiekane ząbki, puree, dżem, marmolada. Oto kilka przepisów na pyszne i aromatyczne deser.


Pie-cake "Apple"

Opakowanie (200 g) w postaci oleju zmiękcza się nieznacznie. Usunąć skórkę z cytryny trzy. Mikser połączyć oba składniki trzepaczką aż biały z dwoma łyżkami cukru waniliowego i zwykłego szkła. Kontynuując działać dyszę mieszacza, do kierowania jednego do czterech jaj. Gdy masa będzie soczysty, dodać 275 g przesianej mąki. Zmienić załącznik do naganiaczy na spirali i zagnieść ciasto uncool. Kładziemy go w formie.

Kilo kwaśne jabłka pokroić w cienkie plasterki. Umieścimy je w postaci „łuski” na cieście. Posypać mieszaniny cukru i cynamonu. Piec wstępnie „raskochegarivaem” 200 C. Piec jest ciasto „oczko”   około pół godziny. Dajemy do ostygnięcia, po czym ozdobić męstwo (rozgniecionych migdałów i innych orzechów) lub bitą śmietaną.

Sycylijczyk przepis

Ten placek smaczne jabłko możliwe jest gotować w kuchni rosyjskiej, ponieważ nie jest wymagane żadne egzotyczne potrawy. Pół kilo jabłek pokroić w cienkie plasterki, posypane sok z jednej cytryny, skórka i trzy. Dodać 60 g pokruszonych suszonych owoców – figi, najlepiej, ale można po prostu rodzynki. Staramy się prowadzić całe żółtko i dalej, dodać 125 g cukru. Mikser pracuje pięć do dziesięciu minut przed rozpuszczania kryształów cukier. Następnie dodać sześćdziesiąt gramów zmiękczonej masło, ćwierć szklanki mleka i wymieszać. Się 75 g mieszaniny mąki z proszkiem do pieczenia oraz cukier waniliowy (saszetki). Przesiewa się przez sito do masy jajowej. W tym cieście zakłóca suszonych jabłek. Następnie dodać 50 g pokruszonych orzechów. Placek jabłkowy „Sycylijczyk”   układać w uprzednio wysmarowanej i posypanej mąką cynamonu i cukru formie. Piec 45 minut w temperaturze 180 ° C.

Proste ciasto w pośpiechu

Wyrobić ciasto kruche (można użyć gotowych z zakupionych). Podzielić ją na trzy części. Jedna rolka w postaci cienkiej okrągłej ciasta. Forma oleju smarowego, posypać mąki. Kładziemy ciasto. Druga część testu tworzą półki. Nadziewane wnęka utworzona mieszanina jabłkowy, rodzynki, okulary cukru Roma, orzechów ziemnych. Trzecia część testu również walcowane na ciasto, i który obejmuje naszą jabłkowy piasku ciasto. Najpopularniejsze produkty smar jajko, posypać cukrem i piec. I można zrobić to jeszcze łatwiej: jabłka czysty, pozbyć się łodygi i nasiona, zemleć razem z orzechami i rodzynkami. Albo weźmy zwykły dżem lub marmoladę, zagęścić jego ciężar orzech, przyprawy skórkę, kandyzowane owoce, rum. Osobno upiec trzy placki. Posmarowane ciasto i udekorować wierzch deseru żelowym owocami i bitą śmietaną.