889 Shares 6457 views

ECLAIRS receptury z kremem, bułek i rur

Ciastka z kremem zawsze była popularna. Pieczenia receptury z kremem istnieje, jeśli nie setki, to na pewno dziesiątki. Najbardziej popularny przepis pozostaje Eklery z kremem.


Francuskie słowo „Eclair” oznacza „piorun”. Dlaczego? Dla szybkości produkcji i niewielkiej liczby składników. Ten genialny przepis zawdzięczamy Francuzowi Marie-Antoine Karemu. Ten francuski szef kuchni z 18 wieku kochał słodycze, ale jednocześnie starał się ułatwić proces ich wytwarzania i zastosowania jako kilka elementów, jak to możliwe. Ale najpierw eclairs przepis krem pojawił się w książki kucharskie, aż pod koniec 19 wieku, po śmierci jego twórcy.

Dziś eclairs są nie mniej popularne niż w życiu kuchni Careme. Nie musisz biec za nimi do pobliskiego gotowania, choć nie można znaleźć ogromną liczbę smakołyki ze wszystkich producentów. Spróbuj je gotować samemu. Jeśli nie znasz ECLAIRS Przepis z kremem, napisz:

Wlać do miski z wodą, dodać trochę soli, woda będzie wrzeć. Następnie należy dodać trochę oleju, ponownie, aby doprowadzić wodę do wrzenia. Następnie powoli wylano do wody (1 mąki kubka). Tutaj, podobnie jak w kaszy manny do gotowania, nie zapomnij stale mieszając, w przeciwnym razie obraz są takie same, znane nam z dzieciństwa, nieprzyjemny grudek. Masa mieszanie aż zagęszczony i wyjąć z ciepła. Dodać do niego 1 jajko, wymieszać. Wypełnić powstałej masy cukierniczej róg. Dalsze wyciskanie na blasze, olejem, nasze ciasta, dając ciasto są formularze, które chcą dostać się w końcu. Pozostawić przestrzeń pomiędzy ciasto, więc nie sklejają się podczas pieczenia.

Do kremu, wziąć patelnię, wlać do mleka i umieścić w ogniu. Miesza się mleko, więc nie jest spalany, to cukier sypem kubków (około 4). Po gotowaniu, zdjąć z ciepła. Po pewnym czasie, dodaje się do mleka parę szklanek mąki lub skrobi i roztopionym masłem. W schłodzonym kremem dodać śmietankowy i waniliowy proszku. Eclairs Kiedy chłodny, wypełnić je przy pomocy kremu strzykawki cukierniczej. Opcjonalnie: Roztopić czekoladę i wlać ciasto.

Podobnie jak wszystkie genialne! Można nawet dodać składniki „na oko”. ECLAIRS Przepis z kremem nie zajmie Ci zbyt wiele czasu.

Innym popularnym przepis – bułeczki z kremem. Bułeczki, w przeciwieństwie ECLAIRS, bardziej ciężkie na ciasta żołądka, ponieważ zawierają drożdże. Trzeba będzie drożdżowego ciasta: funt mąki, 50 gramową paczkę drożdży, 100-120 g cukru, trochę soli. Zaleca się, aby dodać trochę mniej pakiet uncji masła, 170 g Po wyrośnięciu, można uformować bułeczkę. W środku każdej muffinki pogłębia śmietanę. Więcej z herbatników odbywa się wszystkie takie same, jak w przypadku ECLAIRS. Wystarczy upiec je trochę dłużej. Po ochłodzeniu bułki wypełnienie zagłębienia śmietanę.

Nie mniej interesujące jest do pieczenia „Rurki z kremem”. Przepis jest nie tylko proste, ale również sprawia, że jest to możliwe, aby pokazać wyobraźnię: rura może być ozdobione czekoladą i miodem i orzechami i suszonymi morelami i rodzynkami. Można wymyślić coś innego i wymyślić nowy przepis.

Rury ciasta mogą być również bardzo niezwykłe. Na przykład, podejmują kokos w odpowiedniej ilości (kokos powinno być więcej niż mąki) 3/4 szklanki mąki, pół szklanki cukru, trzy jajka i trochę masła. Ciasto wykonane prostokątne placki. Upiec je na 5 minut na natłuszczonej blasze z oleju roślinnego. Potem, bez podawania ciast ostygnie, należy umieścić śmietanę i złożyć do rurki. Kokosowe ciasto ma wspaniały smak, a w połączeniu z kremem – po prostu pyszne!

Smacznego i sukcesów w dziedzinie kulinarnej!