91 Shares 6526 views

Buty z rąk – jest to wygodne i ekskluzywne

Wszystko w obliczu faktu, że przyszedł w sklepie obuwniczym (nie pierwszy), nie można nic wybrać. I to nie jest smak, ale fakt, że but nie siedzieć na nodze. Zbyt często w ostatnich czasach kupujący pyta: „Kto jest szyte buty?” To stanowi dla zwykłych ludzi przekwalifikować w szewców.


Obuwie ze swoimi rękami, aby proste, ale nie zawsze okazuje się wygodne. Wiele tajemnic i sztuczki można być kosztowne. Lepiej jest zobaczyć się ze specjalistą, który pozwoli Ci zamówić co chcesz. Ale, niestety, nie zawsze mają środki na pokrycie kosztów takich usług.

Jednak głównym powodem, że doprowadzi nas do butów z rąk, jest pragnienie, aby wyróżniać się i tłum. To miłe, gdy wiesz, że te buty nikt.

Pączkowanie szewców najlepiej zacząć od czegoś skromny. Klapki z rękami pomoże Ci zrozumieć podstawy, ale w przyszłości nie będzie trudno zrobić coś bardziej skomplikowane.

Buty do domu mogą być wykonane z praktycznie wszystko, co jest tylko w zasięgu ręki. Nawet skrzynie idą. Te kapcie w pośpiechu są bardzo popularne. I można tworzyć własne buty z ich rąk, których wzory znajdują się w magazynach. Na przykład, w domu kapcie tkanina nie wymaga wiele wysiłku, a materiały wymagają one nieco. A mianowicie: zwarta tkanina i skóra na dobrej podeszwie. będą posiadać, oczywiście, nie na długo, ale będą one na tyle, aby pokazać się przed gośćmi. Ponadto, nie wychodzą z mody dzianiny buty. Jest to bardzo wygodne i zawsze ciepłe stopy.

Przyzwyczaić się do „poważnych” buty z twoich rękach jest znacznie trudniejsze, będzie wymagało od ciebie dużo czasu i wysiłku. Musimy pracować z gęstych materiałów, które są trudniejsze do sieciowania, więc przygotuj się, aby przejść do zawiłości. Wzory należy wyciąć poprawnie, a szczegóły są dobrze zszyte, ścieg za ściegiem, aby nie dostać bezkształtną absurd.

Jeśli szewc praca nie podoba, ale chcę się wyróżniać, można po prostu ozdobić buty z rąk. Proces ten jest znacznie bardziej przyjemne i zajmie dużo więcej zabawy. A jako bonus dostaniesz niepowtarzalne rzeczy.

Jednym z najbardziej popularnych sposobów jest ozdobiona farbami akrylowymi. Czasami wydaje się, że jest to idealne narzędzie, które sprawi, że twoje buty wyjątkowy. Wzór może być zastosowany do szablonu lub rysować ręcznie. Bardzo ciekawy obrót, gdy wyniki będą różne, nie ma tego rodzaju skórkę.

Innym ciekawym materiałem, aby podświetlić buty tkanin – przyciski. Haftowane przyciski trampki lub tenisówki sportowe pokonali szalenie twórczy. Jeśli masz dobrą wyobraźnię, można starać się je do pewnego wzorca.

I oczywiście, koralikami i kryształkami, klejone lub szyte na buty własnymi rękami, nigdy nie wychodzi z mody. W tym przypadku najważniejsze jest, aby nie przesadzić, choć teraz w modzie po prostu zbyt wiele z wystrojem na buty. Na przykład, można kupić popularne szpilki w sklepie i trzymać je na starych butów, które od razu będzie głównym tematem dyskusji wśród znajomych.

Nie bój się eksperymentować. Jasne i pięknie zdobione buty nigdy nie wychodzi z mody. A z ich rąk, można dać ekstrawagancki wygląd, nawet najbardziej konserwatywnych buty.