314 Shares 1248 views

Łapanie płoć zima

Roach – to jest bardzo piękne i bardzo często ryby. Ciało jej srebrny z szkarłatnych płetw. Kiedy dostaje się zimno, ryby idzie w głąb. Rzeki płoć próbując zatrzymać się bliżej łóżka. Można również łatwo go znaleźć w pobliżu jacuzzi, dołów i przepaściami.

Łapanie płoć zimowy rozpoczyna się zwykle w ciągu kilku lub trzy dni, czasem tydzień, po pierwszym lodzie, ponieważ w tym czasie ryba zaczyna dobrze ugryźć. On idzie na ryby przez całą zimę. Jednakże, ryby są bardzo wrażliwe na nagłe zmiany temperatury powietrza i ciśnienia atmosferycznego. W tym czasie, to wpada w depresję, tym bardziej będą obserwowane zmiany w pogodzie, tym dłużej będzie w tym stanie.

sukces wędkarski zależy od kilku czynników. Łapanie płoć na pierwszym lodzie udane, ponieważ ryby są aktywne karmienie i pływanie, ale bardziej grubość lodu, tym bardziej staje się kapryśna. Podczas roztopów gryzienie znacznie się poprawiła. Również karaluch gryzie dobrze nawet wtedy, gdy temperatura, w szczególności w pochmurny bezwietrzne dni, gdy ciśnienie atmosferyczne jest stabilna, stopniowo zmniejsza się.

Należy zauważyć, że mały narybek – nauka ryby, idzie ościeży. A jeśli szybko udało się złapać kilka ryb, miejsce wybrany jest prawidłowy, można złapać dużo. W związku z tym, wędkarstwo płoć w zimie nie różni się zbytnio od innych porach roku.

Gdzieś w połowie płoci lutego zaczyna wykazywać silną aktywność, szczególnie podczas opadów śniegu w prawie bezwietrznej pogodzie. Połowu płoci w zimie jest bardzo szczęśliwy u zbiegu małych rzek i strumieni, a także w płytkiej wodzie w strefie przybrzeżnej. Czasami ryby doskonale złapany nawet na wybrzeżu przy małych głębokościach. Dość dobry wynik daje łowisko i wody, gdzie znajduje się odpływ wody, a także w pobliżu wybrzeża, gdzie warstwa powietrza jest utworzony.

Roach – ryba, która jest bardzo żarłoczne i stale aktywnie poszukuje pożywienia. Główną część swojej diety składa się skorupiakami i smażyć ryby, ale pokarmów roślinnych nie wahała, zwłaszcza w czasach głodu.

Gwarantuje to, że można zwabić karalucha. Łapanie płoć zima oznacza, że pokarmy uzupełniające przed rozpoczęciem połowu, konieczne jest, aby uspokoić otwór z kawałkami ciasta lub bułce tartej.

Należy stosować różne przynęty i smaków z ostrożnością, jak karaluch – ryba jest bardzo ostrożny, może ją przestraszyć. Roach dobry połów na larwy ochotki, robaki, robaki i różnych owadów.

Z lodu płoć można złapać na zielone światło, jig lub pręt pływaka. Szczególnie udany jig rybackiej. pręt pływaka rzadko przynosi dobry połów ryb, ponieważ jest ona dobrze znana w zbiornikach i zwabił miejsc. W przeciwieństwie do tego, przyrząd ułatwia łowić całą przestrzeń i wodne warstwy, a jego gra prowokuje ryby do ugryźć.

Należy zauważyć, że łapanie płoć na bezmotylku nie zawsze jest skuteczne, ponieważ ryba ta nie jest bardzo szanowany bezmotylnye uchwycie. Amator rybacka na wślizgu, aby odnieść sukces, musi umiejętnie naśladować wszystkie ruchy, które miały płoć bezmotylku jakiegoś grub lub owad i chwycił ją.