550 Shares 5806 views

Rainbow Six Siege nie uruchamia: Przyczyny i rozwiązywania problemów

First-person shooter z elementami taktyki, przeznaczonych dla komputerów osobistych i konsol następnej generacji, został wydany na początku grudnia. Właściciele PlayStation i Xbox nie napotkasz problemy, ale fani Okna powiedzieć, że Rainbow Six Siege nie rozpocznie się nawet na potężne „żelaza”. Mnóstwo różnych komunikatów o błędach, bieżące informacje o wylotach i LGD zalane forum kilka dni po meczu. Powoduje to szereg problemów: Słaby komputerów osobistych, optymalizacja, nieprawidłowego montażu i tak dalej. Przyjrzyjmy się dlaczego Rainbow Six Siege nie uruchamia się.


oblężenie

Rozwój gry pracował dobrze znana firma Ubisoft. Kluczową cechą zniszczalne stali świata i interakcji z graczami. Główny tryb – multiplayer, w którym można wybrać kilka opcji w grze. Podczas przechodzenia gracz otrzymuje wiele tytułów, które są wyświetlane w profilu. Tutaj można zobaczyć odsetek zabójstw i zgonów w walce.

Do nauki podstaw gry może potrwać kilka misji dla pojedynczego gracza.

Fani serii będą mogli ponownie zagrać w „antyterrorystycznej”, który powrócił do ostatniej części. Podania mogą być sam lub z przyjaciółmi (grupa może składać się z maksymalnie 5 osób). Głównym zadaniem – aby zniszczyć wrogów na danej mapie. Wrogowie znacznie więcej niż gracze, więc trzeba pokazać zespołowej w Rainbow Six Siege. Wymagania systemowe odpowiadają 2015, ale o nich później.

Gra posiada wiele sił specjalnych z całego świata, które obejmują cztery unikalne operacyjny. Istnieje rosyjskie siły specjalne. Aktualizacje przyniesie nowe jednostki i żołnierzy. Każdy operacyjny posiada unikalne umiejętności i środki do skutecznej walki.

Natychmiast po wydaniu gry została skrytykowana przez różne publikacje. Zazwyczaj, opinie i reakcje były pozytywne. Wiele lubiłem rozbudowany tryb multiplayer, cechy różnych gadżetów i pracował na mapie. Zaletą gry, oczywiście, był zniszczalne obiektów. Wadą jest to, że Rainbow Six Siege nie rozpocznie się na niektórych maszynach, jak również drobnych błędów i hamowania. Deweloperzy walczą, aby wyeliminować wady, uwalniając regularne aktualizacje. Cokolwiek to było, najlepszy taktyczny shooter od czasu ostatniego był Rainbow Six Siege.

wymagania systemowe

Gra otrzymała opracowanie wysokiej jakości i zniszczalne, a więc słaby komputer może być hamowania. Rainbow Six Siege nie uruchomi to często stare „Iron” Właściciele, którzy nie spełniają wymagań współczesnych gier. Zanim zaczniesz krytykować twórcy odnoszą się do wymagań systemowych.

Wymaga systemu Windows 7 lub nowszego. Na 32-bitowych wersji gry nie rozpocznie, więc zainstalować tylko 64-bitowych.

Aby uruchomić na średnich ustawieniach wystarczająco Intel Core i3 lub równoważnych z AMD.

Cieszę się, że dla dobrej wydajności w grze wymaga jedynie GTX 460 z 1 GB pamięci wideo. Podobna od AMD – Radeon HD 5870.

RAM będzie wymagać 6GB. Niektórzy użytkownicy biegać i 4 GB pamięci RAM, ale są opóźnienia.

Instalacja wymaga 30GB.

Dla stabilnej pracy multiplayer wymaga połączenia internetowego 512 kbit / s lub lepiej.

Zalecane parametry:

  • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy (64-bitowy);
  • Procesor Intel Core i5 lub podobny AMD jest wymagana;
  • Karta graficzna: GTX 670 , a drugi z 2 GB pamięci wideo;
  • Pamięć RAM w komputerze, przez co najmniej 8 GB;
  • To wymaga 30 GB wolnego miejsca;
  • wymagana jest wersja DirectX 11.

Wymagania systemowe w ogóle nie różnią się bardzo od tych gier wydanych w tym samym czasie z Rainbow Six Siege. Nie ma rozpocząć grę dobrze z powodu błędów, które są obecne w pewnych poprawek. Jednym z rozwiązań jest zainstalowanie innej wersji. Sporo powodów, ale są one omówione poniżej.

aktualizacja

Często rozwiązuje problemy z uruchomieniem gry pomaga aktualizować sterowniki kart graficznych i innych urządzeń, nie jest wyjątkiem, a Rainbow Six Siege. Nie udało się uruchomić, awarie i opóźnienia powinny zniknąć natychmiast po instalacji specjalnych sterowników, które przychodzą w dniu wydania gry. Aktualizacja powinna być, i Visual C ++ i DirectX. Wszystkie aktualne wersje można znaleźć na oficjalnej stronie producenta, są dystrybuowane bezpłatnie. Aby być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami, zaleca się, aby program monitorowania. Jeśli nie pomoże zainstalowaniem nowych sterowników, nie rozpaczaj. Poniżej uważamy wspólne problemy i ich rozwiązania.

błąd wyjścia

Idź do instalacji Uplay, a następnie przejść do opcji „konsoli w grze” i sprawiają, że nieaktywna. Przebiegu gry produkować administratora. Metoda nie działa, jeśli RePak Rainbow Six oblężenia. „Mechanika”, na przykład, zawsze starają się produkować wersje pracują, ale są wady.

błąd 8-0x00000052

Wydaje się podczas gry w trybie multiplayer. Rozwiązany przez ponowne uruchomienie komputera. W niedalekiej przyszłości deweloperzy będą zapewniać poprawkę, która powinna wyeliminować ten błąd. Niektóre pomóc wyłączyć zbędne procesy w Menedżerze zadań, które zajmują dużo pamięci.

nie uruchamia

Przyczyną problemów jest nieprawidłowe zainstalowanie gry. Rozwiązany przez wyłączenie i ponowne zainstalowanie programu antywirusowego. Nie zaleca się stosowania znaków cyrylicy na ścieżce do folderu z grą. W przypadku wersji Steam, sprawdzić integralność pamięci podręcznej.

Wyloty na pulpicie

Jest to spowodowane niewystarczającą ilością dostępnej pamięci RAM. Rozwiązany poprzez zamknięcie niepotrzebnych programów i procesów w menedżerze zadań. Nie należy zostawiać otwartych okien przeglądarki, one silnie hamują komputer. Nie wbijać twardego dysku i defragmentacji śmieci regularnie.