319 Shares 9363 views

Jak zrobić osłonkę własnymi rękami?

Knife – jeden z najstarszych wynalazków ludzkości. Od czasów starożytnych, jakoś cieszył każdy. Ma wiele zastosowań, a także dużą liczbę zalet. Ale nie jest to wada – niedogodności transportu. Carry ostry nóż niewygodne, poza tym, jest on narażony na działanie czynników środowiskowych. I przez długi czas do przechowywania i przenoszenia noży wynalazł specjalne urządzenie – osłonkę. Są one różne dla różnych noży i wykonywać różne funkcje. A jeśli nie ma tam jest dobry nóż myśliwski, dlaczego nie zrobić go za piękną i wygodną pochwą z rękami?


tworzywo

Wybór materiału na osłonki jest konieczna, opiera się wyłącznie na swoich pragnień i możliwości. Jeśli drewniana pochwa – wynik stolarki, produkcja osłonki skóry jest bardziej odpowiedni miłośników szycia. Najważniejsze – materiał powinien być wystarczająco lekki i mocny. Można oczywiście zrobić osłony z aluminium lub stali, jeśli uważasz, że nóż myśliwski byłoby właściwe, aby spojrzeć na nich.

skórzany płaszcz

Skóra – poważny i elegancki materiał, a otoczka z nim można zrobić za pomocą igły i nici i ten sam nóż. Najpierw musimy wyróżniać kawałek skóry, z której będzie wytwarzana tę wspaniałą sprawę, z marginesem osiem – dziesięć milimetrów wspólnych. Należy również upewnić się wykładzinę w postaci krawędzi tnącej noża iw tych samych ośmiu milimetrów szerokości. Zostanie ona wszyta w szew tak, że nóż nie tnie skórę. Następnie skórę zmiękczonej i usieciowane. Miejsce pre-gięcie może być rozcieńczona do noża jest wkładany do pochwy. Kiedy sieciowanie jest konieczne, aby pozostawić niewielki odcinek na końcu nie jest podłączony – do drenażu. Po tym, że skóra jest utworzone przez nóż, przetwarzanych kremu, wosku lub farbą do skóry. Ponadto wewnątrz powłoki może umieszczać ramkę cienkiego tworzywa sztucznego, aby zachować kształt. Proste pochwa do noża z rękami gotowymi!

problemy

Jednak pochwa ze skóry ma jedną poważną wadę – są stałe. W związku z tym, należy je wyczyścić to będzie trudne lub niemożliwe. I jako nóż myśliwski, to ciągle brudne. Przed zasovyvaniem w skórzanej pochwie będzie musiała być dokładnie myte. Można zrobić prosty – zrobić składaną powłoką z jego rąk. Najlepszy ze wszystkich materiałów nadających się do tego drzewa.

drewniana pochwa

Drewniana pochwa z rękami nie tak trudne. Mogą one składać się z dwóch połówek, a pasek skóry lub przewód do wiązania. Aby rozpocząć z indywidualnie wyciąć każdą połówkę. Muszą być wykonane tak, że jedna połowa jest włożona do drugiej, ale obie mogą „ride” w stosunku do siebie. Wewnętrzna powierzchnia części miele się pod nożem. powinno ono wejść swobodnie do pochwy i poza nimi. Następnie obrabiany są polerowane i lakierowane. Najlepiej jest, aby podnieść kolor drewna uchwyt noża. Połówki są połączone i związane z przewodu (zawinięte w wąskim paskiem skóry). Można dołączyć specjalną tablicę sprężysty, aby nie upuścił nóż z pochwy. Jak widać, dzięki czemu pochwę z rękami w prosty i użyteczny – narzędzie zawsze będzie bardzo bezpieczne i bezpieczny dla innych!