134 Shares 7403 views

Utrwalone w domu w kuchence mikrofalowej.

Making „utrwalania” z rękami lub spiekania szkła, witraże mogą być wytwarzane z różnego kształtu, grubości i fakturze. Mogą one być wykorzystywane jako różne elementy wnętrza, takie jak witraż na drzwi lub okna, w postaci wkładek w ścianie, jak blat stołu, do przetwarzania luster dekoracyjnych paneli. Elementy wykonane z wykorzystaniem technologii fuzyjnej własnymi rękami, może być używany jako wkładki w drzwiach, oknie, na ekranie, zrobić ozdobne naczynia, abażury, elementy architektoniczne, tarcze godzinami. fyuzing- barwiony obecnie indeksowania bardzo popularne, ponieważ wyglądają bardzo nowocześnie i estetycznie.


Utrwalone technologii odnosi się do najstarszych metod obróbki szkła. Wielokrotnie stwierdzono spiekanego przedmiotów szklanych w grobowcach różnych narodów, a także w egipskich grobowcach.

Utrwalania tłumaczone na angielski oznacza topnienia, spiekania, topienia. Pojęcie to obejmuje szereg technologii gorących przetwórstwo szkła wykonywane w temperaturze 600 – 900 ° C.

Co jest utrwalany w domu – Połączenie cieplną, różne składniki stopowe w jednostce ze szkła. Szkło jest zmiękczone przez ogrzanie do pewnej temperatury, co powoduje spiekanie części ze sobą, w zasadzie bez zmiany ich wzajemnego położenia i kształtu.

W rzeczywistości utrwalania w domu jest to, że szkło jest pobierane do rysowania pomyślany kawałków Witraż innego kolorowego szkła. Gdy ustanowione barwione szkło podgrzewa się w specjalnym piecu do pożądanej temperatury, znamienny tym, że spiekanie rozbieżne elementy w jedną warstwę. Pomimo złożoności, łącząc w domu staje się coraz bardziej popularne, pomagając stworzyć niepowtarzalne wnętrze i służyć jako źródło dochodów, jako firma domowych.

W zależności od warunków temperaturowych i pomysły warstw może wykonać do rozsmarowywania lub, alternatywnie, aby pozostawić je bez zmian. Wzór kolor, taki sam lub może być zmieszany zachowują swój kształt. Rysunek może być wykonany wypukły i objętość.

Wykonywanie fuzję w domu ważne jest, aby wybrać odpowiedni gatunek szkła i tryby grzewczych. To sprawia, że można osiągnąć zaskakujący efekt dekoracyjny, a także wysoką wytrzymałość gotowego produktu.

Bardzo ładny i efektowny wygląd prac wykonywanych przez tę technologię na lustrach.

Tworząc ciekawe i piękne kawałki szkła możliwym wykorzystaniem takich technologii jak utrwalanie, to znaczy produkcji spiekania go w specjalnym piecu.

Nowoczesne specjalny piec pozwalają uczynić ogromną ilość rozmaitych paneli dekoracyjnych, paneli drzwiowych i paneli szklanych.

Jeśli produce utrwalania w spiekania mikrofalowej szkła wykonany jest jak najbardziej bezpieczna i przyjazny sposób w domu. Szklana topi się w piecu mikrofalowym w wyniku której temperatura wewnątrz podnosi mikrofalami do temperatury wymagane do fuzji. Wdrożenie fuzję w kuchence mikrofalowej za pomocą modnej pracy z różnymi obiektywami. piece grzewcze do takich prac pozwalają szkło dać konsystencję podobną do gliny.

Taka praca w kuchence mikrofalowej o minimalnej mocy 800W. Mikrofal lepiej czystą płytę szklaną lub obrócić go do góry nogami, tak że nie można obracać. Po raz pierwszy z wykorzystaniem pieca trzeba przeczytać instrukcję i ogrzać się w kuchence mikrofalowej, zgodnie z zaleceniami w instrukcji.

Do samodzielnej pracy w domu, czego potrzebujesz: kuchenka mikrofalowa, kuchenka, rękawiczki, papier żaroodpornej do klejenia, cięcia szkła i kolorowego szkła.
Nie zaleca się stosowania w czasie takiej operacji cięcia szkła z oliwek, jak szyby są ogrzewane, rozerwanie. Praca ze szkłem należy nosić okulary do ochrony oczu przed zanieczyszczeniami.