645 Shares 6407 views

Jak usunąć zmarszczki

Większość kobiet boi się pierwszych oznak starości, a nie jest to zaskakujące, ponieważ nikt zmarszczki ozdobić. W tym samym czasie w różnych kobiet okres ten rozpoczyna się w różnym czasie, dlatego należy regularnie sprawdzać swoją twarz na obecność zmarszczek na nim, a jeśli to konieczne, podjąć odpowiednie środki.
Zmarszczki pod oczami
Pierwsze zmarszczki u kobiet często pojawiają się tuż pod oczami, jak w obszarze warstwy naskórka jest mniej niż pół milimetra, a zbyt mało mięśni. Ponadto, obszar ten ma duże obciążenie ze względu na fakt, że często zez, migać.
Tzw zmarszczki pojawiają się zwykle po 30 latach. Aby zmaksymalizować naciśnięciem ten okres swojego życia lub usunąć zmarszczki pod oczami, które już pojawiły się, skóra jest konieczne, aby aktywnie zająć 25 lat. Toning i nawilżający – procedury te są obowiązkowe dla kobiet, które chcą zachować swoją młodość.
Ale mimo wszystkich prób anti-aging produktów do pielęgnacji skóry, prędzej czy później, wszystkie kobiety zmarszczki. W tym momencie ważne jest, aby zapewnić właściwą pielęgnację skóry, co znacznie zmniejsza ilość zmarszczek. Jeden z najlepszych środków domu do zmarszczek bojowych są torebki herbaty. Konieczne jest, aby zaparzyć dwie torby z czarnej herbaty, schłodzić je w dół i dołączyć do powiek przez 5-7 minuty. Czy ta procedura musi być regularnie – 2-3 razy w tygodniu, więc jak usunąć zmarszczki nie jest łatwe.
Wraz z pojawieniem się pierwszych zmarszczek powinien przełączyć się stosując kosmetyki zawierające kolagen lub przyczynić się do jego opracowania. Jak usunąć zmarszczki bez drogich kosmetyków? Pozbyć się zmarszczek pod oczami pomoże masaż z oliwy z oliwek, jak również specjalne maski, aby ułatwić usuwanie pajączków wokół oczu. Ponadto, konieczne jest użycie masek przeciw zmarszczkom. Można kupić gotowe, lub można je gotować samemu.
Będąc w słońcu, ważne jest, aby zawsze być w okularach, jak w słońcu często trzeba mrużyć, co prowadzi do aktywnego tworzenia się zmarszczek wokół oczu.
Jak usunąć zmarszczki za pomocą makijażu? Okazuje się, mogą one być ukryte, czyli przebranie. W tym celu istnieją specjalne koncentraty zawierające cząstki proszku. Oni „hide” zmarszczki i więcej, są też walki z nimi.
Najważniejsza rzecz – trzeba dać oczom odpocząć. Jak je zorganizować? Wyłącz telewizor, komputer i inne nowoczesne technologie, usiąść w fotelu lub na kanapie i odpocząć. Pokrycie powieki przez 2-3 minuty, a następnie usiąść na kilka minut, po prostu otwartym okiem. Te 5-7 minut dziennie wystarczy, aby zapobiec tworzeniu się zmarszczek w obszarze oczu.
Zmarszczki na czole
Zmarszczki na czole pojawiają się zwykle w późniejszym wieku niż pod zmarszczek oczu. Bez względu na to skąd pochodzą, należy zwalczać. Oprócz stosowania specjalnych kremów przeciwzmarszczkowych, doskonałe pomocników w walce z nimi będą ćwiczenia, które podnoszą ton mięśni twarzy.
Jak usunąć zmarszczki na czole , korzystając z siłowni na twarz? Na zmarszczki na czole są ułożone poziomo, w zależności od tego, można wykonać następujące ćwiczenia.
1. Usiądź wygodnie przed lustrem, łokcie powinny być na stole, a opuszki palców dotykać linii włosów na czole. Jest to pozycja wyjściowa. Nie trzeba wykonywać to podciągnąć skórę palcami. W tym przypadku skóra potrzebuje trochę naciśnij i udać się cały czas trzymać prosto. Potem kolejne, ostrożne ruchy ciągnąć skórę z powrotem w dół, wstrzymać na 3 sekundy, puścić skórę czoła. Powtórz 3 razy.

2. Kolejne ćwiczenia powinny również służyć jako lustro. Palce powinny być umieszczone na czole i jednocześnie ciągnąć skórę czoła w dół, a następnie spróbuj podnieść brwi wysoko. powinien pojawić się wrażenie, że starają się utrudniać ruch brwi. Powtórz to ćwiczenie powinno być 5 razy.

3. Innym ćwiczeniem jest następujący. Trzeba otworzyć szeroko oczy i uniósł brwi, pozostań w tej pozycji przez 3 sekundy. Powtórz to ćwiczenie powinno być co najmniej 10 razy.