635 Shares 1149 views

Jak pozbyć się zaskórników na nosie w domu

Jak pozbyć się zaskórników na nosie? W tej kwestii, wielu chciałoby, aby znaleźć odpowiedź. Problem ten może dotyczyć zarówno kobiet i mężczyzn i jest przyczyną całego nagromadzonego brudu w porach skóry. Natychmiast należy zauważyć, że jest to niemożliwe, aby usunąć wszystkie czarne kropki jako sebum dzieje się cały czas. Tutaj trzeba tylko regularne oczyszczanie porów, co sprawia, że punkt zauważalne. Oczywiście, można korzystać z usług kosmetyczki, ale będzie warto trochę drogie jak maseczki potrzebne regularne. Dlatego polecam do rozważenia , jak pozbyć się zaskórników na nosie w domu. Wszystkie metody są sprawdzone i łatwe w użyciu.


Jak pozbyć się zaskórników na nosie przez siebie

1. Aby uruchomić kredyty głęboko porów oczyszczająca. Można skorzystać z łaźni parowej z wywaru z ziół, lub po prostu można zwilżyć szmatkę w gorącym bulionie, wykręcić i umieścić na nosie przez dziesięć minut. Następnie tkaninę parze w celu usunięcia pasty nosa pasek czyszczący przez piętnaście minut. Efektem będzie natychmiast widoczne. Wszystkie zanieczyszczenia pozostają na wewnętrznej powierzchni taśmy.

2. Jeśli nie ma sposobu, aby uzyskać paski, gotować je samodzielnie. Wymieszać łyżką szklanych pojemników z żelatyny i łyżki gorącego mleka. Mieszaninę umieścić w kuchence mikrofalowej, przekręcić średnią moc i czekać dziesięć minut. Ostudzić masę lekko spuchnięte i nałożyć grubą warstwę na nosie. Cieszymy się, gdy całkowicie twardnieje, to zajmie około piętnastu minut i bardzo ostrożnie wyjąć go z łuku. Przez cały brud, który był na początku, teraz w lewo w filmie żelatynowej. Po konieczne jest, aby zmniejszyć pory, tarcie balsam na skórze nosa.

3. czarne kropki mogą być praktycznie niezauważalna, jeśli wycierania skórę sok cytrynowy lub kwas askorbinowy. Aby to zrobić, sadzimy sok z cytryny w tej samej ilości wody, to znaczy, pół. Lub strzępić fiolkę z kwasu askorbinowego i leczyć skórę wacikiem.

4. Jest jeszcze inny środek ludowej na czarne kropki – kefir. Tak, większość zwykle kefir jest w stanie rozpuścić brud w porach i sprawiają, że twarz wygląda o wiele czystsze, dzięki zawartych w niej kwasu. Nałożyć jogurt na obszarach problemowych, pozostawić na siedem minut i spłukać wodą. Maska jest bardzo prosta i skuteczna.

5. niezwykłym i skutecznym środkiem czarnymi kropkami – to maska z sokiem z kolendry i kurkumy. Naturalne składniki pomogą Ci jak najszybciej rozwiązać problem brudnych porów. Łyżeczkę soku kolendry połączyć z pół łyżeczki kurkumy. Każdego dnia, codziennie rano traktować osobie ten skład. Jeśli nie masz kolendry sok, wymień go z kolendry.

6. Płatki owsiane są dobrym „szczotka” na twarzy. Potrwać kilka łyżek płatków śniadaniowych, zgnieść każdy możliwy sposób i wlać trochę ciepło trochę wody do wytworzenia zawiesiny. Stosuje się maskę na dwadzieścia minut, kiedy to mycie, delikatnie masować skórę zanieczyszczony.

7. Oprócz maski, należy użyć balsamu, który jest również możliwe, aby przygotować się. Weź dwa kawałki i zalać sokiem z ogórków jedna część wódki. Wytrzeć tym składzie face kilka razy dziennie.
Inny przykład wykonania: ciecz nagietka łyżka mieszają się z jednej szklance wody mineralnej i wytrzyj problemów.
Staramy się przygotować witaminy balsam przed punktami. W 100 ml gorącej wody rozpuszcza się kilka tabletek witaminy C. Za pomocą tego płyn dwa razy dziennie, w szczególności zwrócić uwagę na problematyki.

I wreszcie należy pamiętać, że nadużywanie tłustych pokarmów, kawy i alkoholu, powoduje pojawienie się czarnych kropek. Dlatego przed pozbyć się zaskórników na nosie, dostosować swoją codzienną dietę i pozbyć się złych nawyków.