733 Shares 5560 views

Wosk do depilacji Veet – niezawodny sposób, aby usunąć niechciane włosy na skórze

Nie jest tajemnicą, że każda kobieta chce czuć się jak bogini. Można osiągnąć pożądany, stawiając wiele wysiłku, dbając o swój wygląd. Jednym z problemów jest niechciane włosy pod pachami, dłoniach i stopach, w okolicach bikini i górnej wardze. zabiegi w salonie są drogie, oprócz nowoczesnego rytmu życia w czasach ciągu nie ma wystarczająco dużo czasu. Producenci pomyśleli o możliwości zabiegów kosmetycznych w zaciszu własnego domu. Aby to zrobić, trzeba tylko wosk do depilacji. Veet – producent pielęgnacji skóry – opieka dla ciebie osiągnięcia pożądanego rezultatu. Produkuje kilka rodzajów takich produktów. Ale ten artykuł będzie mówić o tym co wosku do depilacji Veet, jego mocnych i słabych stron, a także od sposobu stosowania.

Opis produktu kosmetycznego

Wosk do depilacji Veet – to rozwiązanie dla tych, którzy starają się gładka i nieskazitelną skórę i nie chcesz wydawać pieniędzy na drogie zabiegi w salonie. Specjalnie opracowany, aby maksymalnie skutecznie usuwa niechciane roślinność, wymagając jedynie do około godziny czasu osobistego. A wynik będzie proszę was do 30 dni. Kupić wosk do depilacji Veet, co można w każdym sklepie, i całkiem niedrogie. Jednym ze sposobów jar kosztuje około 400 rubli (w zależności od regionu). Należy zauważyć, że zawartość (250 ml) trwa średnio dwóch zabiegów usuwania włosów o dwóch nogach. Zestaw zawiera 12 nici bawełnianej tkaniny, która może być ewentualnie użyte kilka razy, 1 drewnianą łopatką ze wskaźnikiem temperatury i 1 – arkusz wkładki z instrukcjami użytkowania.

Proces depilacji

Przed użyciem należy otworzyć pokrywę usunąć folię ochronną i podgrzewania wosku. Może to odbywać się w kąpieli wodnej (w ciągu 5-10 minut) lub w kuchence mikrofalowej (15-25 sekund). Następnie ciepły wosk do depilacji Veet potrzebują specjalnej szpatułki dokładnie wymieszać, aby przywrócić jednorodność i określenia stopnia ogrzewania, aby uniknąć poparzenia. Dioda powinna pozostać na niebiesko. Jeśli okaże czerwony, i nie będzie «NIE» znak, wówczas wosk jest gorący i należy poczekać, aż ostygnie. Przekonany o optymalnej temperaturze, można bezpiecznie przystąpić do samej procedury. Wosk nakłada się szpachlą w kierunku włosy nanieść przygotowaną taśmę, starannie wciśnięty, rozdarty poczet wzrostu. Po raz pierwszy procedura może nie wydawać się bardzo ładne, ale w późniejszych czasach poczucie spowoduje mniejszy dyskomfort.

godność

Mówiąc o cechach należy zwrócić uwagę na opinię konsumentów, którzy często nabywają wosk do depilacji Veet. Recenzje w dużej mierze pozytywne. Przede wszystkim wśród zalet należą łatwość obsługi procesu. Wax jest łatwa do zastosowania i rozciąga się także po depilacji łatwo zmyć ciepłą wodą. Nie można się martwić o uszkodzenia mienia lub manicure. Zabieg jest bezbolesny, a nawet przyjemny, relaksujący zapach wosku i olejków eterycznych zawartych w kompozycji, promować skórę jedwabiście.

871 shares 8322 views
842 shares 6434 views