377 Shares 2490 views

Jak pozbyć się obrzęk pod oczami. Popularne kosmetologii.

Przyczyną obrzęku jest słabe krążenie i przepływ limfy. Szczególnie ostre pytanie „w jaki sposób pozbyć się obrzęków pod oczami” stoi przed pań, po czterdziestu latach. Jednak problem nie uciekać od dziewczynek i bardzo młodych. Najczęściej występuje obrzęk po śnie i na koniec dnia znika bez jakiejkolwiek interwencji. Ale tu szybko wyeliminować opuchliznę lub ukryć go z make-up może być trudne. Worki pod oczami jest dokładnie w przypadku, gdy profilaktyka jest ważniejsza niż leczenie. Jak uniknąć obrzęk twarzy?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na odżywianie. Słodki, tłuszczu, soli i wędzone sprzyja gromadzeniu się nadmiaru płynu. Jeśli są podatne na obrzęk na twarzy, zapomnieć o stronach herbaty później. Żadne płyny po godzinie 18:00, z wyjątkiem jogurt, a nie więcej niż kieliszek. Uwzględnić w diecie jak najwięcej więcej błonnika i ziół (koper i pietruszka). Są one odpowiedzialne za usuwanie nadmiaru płynów z organizmu. Z częstymi obrzęku wziąć wywar z skrzypu lub ucha Niedźwiedzia i soku żurawinowego.

Wiadomym jest, że sen jest bardzo ważne, aby utrzymać piękno. Zadbać, aby utrzymać poduszkę było wystarczająco wygodne, głowa podczas snu powinna być nieco wyższa niż ciało. Staraj się nie spać na brzuchu.

Dokładnie oczyścić skórę z makijażu przed pójściem do łóżka. Nie używać ciężkiej nocy kremy, szczególnie dla skóry powiek. Wszelkie krem powinien być stosowany nie później niż 4 godziny przed snem. Aby aktywować przepływ limfy, łatwe prowadzenie własnej masażu kilka razy dziennie. Pierwsze dwa palce, kciuk i palec wskazujący, chwyć skórę pod czoło. Przejście od nosa do skroni, delikatnie krotnie poschiplite. Czy ruchowi kilkakrotnie. Na szczycie wybić z ręki wokół oczu.

Na koniec, trochę o tym, jak pozbyć się obrzęków pod oczami, jeśli nie pojawią. Jako Express – metoda stosowania mogą być wykorzystywane fusów. Przygotuj torby zmielonej kawy i umieścić je na 15 minut na oku. Dobrze nadają się do tego celu bulion pietruszki, szczególnie w postaci kostek lodu.

Dobra pomoc kontrastujące Bicze. Przemyć twarz ciepłą, a następnie chłodną wodą. Powtórz na minutę i zakończył trochę masażu.

Dziś problem, jak pozbyć się opuchlizny pod oczami jest rozwiązany znacznie łatwiejsze. Istnieje wiele specjalnych produktów kosmetycznych w celu zapobiegania i eliminacji obrzęków. Ale nasze matki i babki miały swoje recepty, jak usunąć obrzęk pod oczami w domu. Jeden z nich – maska wykonana z surowych tartych ziemniaków. Na to potrzebny jest jeden ziemniaków i kawałek tkaniny bawełnianej. Wystarczy położyć maskę w taki 20 minut, a następnie płukano osoby zimnej wody.

Jak pozbyć się opuchlizny czoła samemu.

Jeśli obrzęk twarzy nie są z powodu warunków zdrowotnych, można się ich pozbyć. Najlepszym wyborem w tym przypadku, oczywiście, procedura, profesjonalne kosmetyczki. Ale jeśli czas nie jest w lewo, użyj środków domu. Należy pamiętać, że porady, w jaki sposób pozbyć się obrzęków pod oczami jest bardzo pasuje i wyeliminować obrzęk całej twarzy. Ponadto procedury mogą być dodawane do kąpieli parowej z liści brzozy i masażu olejem grejpfruta. To działa dobrze i maski ze zmielonej kawy. Nawiasem mówiąc, może być stosowany jako skuteczny peeling. Zamiast tego, aby zmyć z powierzchni masy, należy go usunąć z lekkimi ruchami okrężnymi.

Należy pamiętać, że obrzęk twarzy i powiek może wskazywać na choroby narządów wewnętrznych. W związku z tym, nie jest w porządku, aby zwrócić się do lekarza w celu identyfikacji przyczyn problemów pojawiły.