329 Shares 6927 views

Nowoczesne metody maseczki

Każda kobieta wie, że skóra twarzy – do „wizytówkę” całego obrazu. Aby skóra wyglądała świeżo i czysto w każdym wieku, trzeba stale dbać o niego. Cóż, teraz, że istnieje wiele produktów kosmetycznych – balsamy, kremy i maski. Ale jedną z opcji opieki może być czyszczenie ultradźwiękowe, które są przeprowadzane w salonie piękności.


Magiczne działanie ultradźwięków na organizm człowieka jest znany od około 80 lat temu. Początkowo był on używany tylko do celów medycznych, ale stopniowo przemieszczany w kosmetologii. I raz okazało się, że zabieg z USG może zastąpić wiele innych zabiegów są często bardzo bolesne. Po zakończeniu tej procedury, a skóra doskonale czysta i zawiera małe działanie przeciw starzeniu.

Najlepszą wiadomością jest to, że nie jest konieczne, aby przejść procedurę parze skórę, aby otworzyć jego porów. Wystarczy, aby zwilżyć powierzchnię lub wody mineralne ze specjalnego żelu, a następnie rozpoczyna się ultradźwiękowego urządzenia do masażu Kosmetyczny wyposażoną w ostrza, które jest łatwe do usunięcia warstwy martwych komórek skóry, a ogólnie cały nadmiar, który zgromadził się w porach.

Dobrą wiadomością jest to, że z pomocą ultradźwięków mogą być wykonywane jako pielęgnacji skóry normalnej twarzy, jak również dla innego rodzaju skóry, a także u kobiet w każdym wieku. Oczywiście, pierwsza taka procedura powinna skorzystać z tych, którzy mają tłustej, trądzikowej skóry. Ale taka procedura może być również używany do opieki szyi i plecach.

Całą procedurę wykonuje się w ciągu pół godziny. Nie powoduje żadnego dyskomfortu, a nawet więcej – może być bardzo przyjemne. A co najważniejsze, nie trzeba ukrywać twarz po zabiegu pod szalik lub kapelusz na polach ponieważ nie ma śladu pozostaje. Skóra będzie podobna do skóry małego dziecka – różowy i miękkości. Więc nie spiesz się umieścić na makijaż, aby dać jej czas na oddech.

Jeśli przeprowadzić procedurę po raz pierwszy, to lepiej, aby powtórzyć to tydzień lub dwa, aby zapewnić efekt. Następnie można użyć czystej nie częściej niż raz w miesiącu. Jednak przy tej okazji skonsultować się kosmetyczka, która daje więcej dokładnych instrukcji, w oparciu o cechy i rodzaj skóry.

Ultradźwiękowe oczyszczanie twarzy, można użyć dowolnego zdrową kobietę. Jednak u pacjentów onkologicznych, nerwobóle, dermatozy, a także ciąży taka procedura nie może być wykonana. Ale zawsze są alternatywne sposoby, na przykład – czyszczenie mechaniczne.