524 Shares 3487 views

Najlepszym sposobem, aby przywrócić naturalny kolor twarzy po treningu

Ulepszony trening serca jest w stanie dać nam poczucie żywością. Ale jest to efekt uboczny, że wielu się to nie spodoba. To zaczerwienienie skóry. Więc co dokładnie powoduje twarz kupić taki zły kolor?


„Podczas ćwiczeń ciało i mięśnie generują energię, która prowadzi do rozszerzenie naczyń krwionośnych skóry – mówi Dzhessika Vayzer, MD, New York Dermatology Group. – umożliwia odprowadzanie ciepła przez skórę i w celu utrzymania temperatury ciała. " Na szczęście, zmniejszają zaczerwienienie jest łatwiejsze niż myślisz. Spróbuj te sztuczki dermatologia zatwierdzony do zapobiegania i minimalizowania stanu zapalnego, bez narażania sport szkolenie.

Ćwiczenia w chłodnym pomieszczeniu

Idź pobiegać w gorącym letnim słońcu może wydawać się dobrym pomysłem. Ale im wyższa temperatura będzie tylko pogorszyć sytuację skóry. Dr Weiser oferuje szkolenia w chłodnym środowisku i pić dużo płynów, aby zmniejszyć zaczerwienienie twarzy. Tak, zapakować butelkę zimnej wody i iść na siłownię, zamiast spędzać zewnątrz treningu w gorące dni.

Oprócz zmniejszenia stresu i zwiększa ukrwienie mięśni, czas potrzebny do stopniowego zmniejszania intensywności ćwiczeń, a także pozwala na efektywne chłodne temperatury ciała, co z kolei, zmniejszenie nadmiernego zaczerwienienia. „Pass czasu, aby stopniowo obniżyć tętno po zakończeniu szkolenia – mówi dr Weiser. – Tak szybko, jak organizm wraca do swojego normalnego rytmu serca, energia cieplna jest rozpraszana, powodując rozszerzenie naczyń być ponownie zwężone ".

Zastosowanie mleka kompres

Podobne korzyści umieszczenie chłodny kompres na czole, jeśli masz gorączkę, powodując mleczny kompres na czerwoną twarz po treningu pomoże złagodzić pieczenie w skórze. „Zimny temperatura, pH i stężenia białek w mleku kompresji wpływu efektów termicznych na skórze, który zmniejsza zaczerwienienie” – mówi Cheret Idris, Scientist „Vekslerskoy dermatologia”. Namoczyć ściereczkę w chłodnym mleku i umieścić ją na swojej twarzy, aby pozbyć się nadmiaru ciepła w organizmie i optymalizację stanu rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi. Zaczerwienienie twarzy muszą zniknąć.

Spożycie niektórych produktów

Jeśli jesteś w trudnej sytuacji i trzeba szybko zmniejszyć zaczerwienienie twarzy, kupić kilka produktów, które przyczyniają się do uspokojenia skóry. Najpierw umyj twarz z mycia chłodzenia. Na przykład, można użyć Avene Antirougeurs Zaczerwienienie Relief Dermo-Cleansing Milk. Następnie dr Weiser zaleca okładkę balsam zawierający przycinanie składnik ksantyny, która jest zawarta w La Roche Posay Rosaliac Widoczne zaczerwienienie neutralizujących balsam. On będzie przyspieszać ulgę.

Jeśli masz trochę wolnego czasu, zaleca się stosować maskę kojącą. Jest to najlepsze dopasowanie Boscia Cool Blue Calming Mask. Należy mieć na twarzy przez dwadzieścia minut po treningu wysokiej intensywności. Maska zawiera składnik o nazwie wodorosty. Mają silne działanie przeciwzapalne, odświeżanie i uspokoić żadnego widocznego podrażnienia, wygładza cerę.

Realizacja krótkich przerw

Jeśli chcesz wrócić do pracy po treningu, a następnie spróbuj włączyć krótką przerwę w wyciem szkolenia. „Doing ćwiczenia o niskiej intensywności i krótkiej przerwie między nimi doprowadzi do spadku tętna, które pomogą pozbyć się zaczerwienienia, zanim proces wymknie się spod kontroli” – mówi dr Weiser.