493 Shares 1518 views

"Nokia 1110": opis, charakterystyka

Dziesięć lat temu, na rynku telefonów komórkowych dominuje Nokia. Urządzenia firma inna stylowy wygląd i trwałość. Żywotność baterii i ogromne funkcjonalnych przyciąga kupujących. W 2005 roku pojawił się na półkach „Nokia” urządzenie 1110 entry-level z wyświetlaczem inwersji i żółtym świetle.

informacje o telefonie

„Nokia” 1110 został ogłoszony wraz z modelem 1600 i stał się jego uproszczona wersja. Ulepszony wygląd, który znacznie różni się od 11hh linii. Model ten nie cieszył się dużym popytem i stał się tak popularny, jak Nokia 1600.

wygląd

„Nokia” 1110 jest ukształtowany jako monoblok. Krawędzie są nieznacznie stożkowe. Urządzenie ma małe rozmiary i waga zaledwie 80 gramów. Telefon komórkowy z łatwością zmieści się w kieszeni spodni lub koszuli. Obudowa wykonana jest w całości z plastiku. Za naciśnięciem to jest dobre. „Nokia”, w 1110 otrzymał zdejmowany panel, więc organizm skrzypi nawet przy łagodnym spadkiem ręki. Rama całego ekranu bardzo szybko zetrzeć. W ogóle, skarg do organu modelu nie może być, biorąc pod uwagę cenę.

interfejsy

Telefon „Nokia”, którego cena jest zawsze miłe dla klienta, może pochwalić się głośnik. W 1110 roku, znajduje się na górze po prawej stronie, który pozwala nosić telefonu w dowolnym miejscu bez obawy o brak połączenia. Po lewej stronie znajduje się otwór pasek. Dół, tak jak zwykle, znajduje się interfejs do ładowania urządzenia i gniazdem słuchawkowym.

pokaz

Przednia strona otrzymała inwersji ekran o rozdzielczości 96×68 pikseli. Tło jest ciemne, znaki są jasne, jasnożółty. Po pierwsze, działa z niezwykłą ekranie. Nawiasem mówiąc, na półkach można znaleźć dziś modelu „Nokia” RM-1110, który był kolorowy wyświetlacz i dodatkowe funkcje.

Informacje słońce jest wygodnie czytać. Jednak ekran inwersja nie zadowoli wszystkich. Wielu użytkowników wciąż są przyzwyczajeni do pracy ze standardowymi wyświetlaczami. Szkoda, że telefon „Nokia” w 1110 roku nie otrzymał funkcję przełączania inwersji na standardowym ekranie, jak to zostało wdrożone w modelach Alcatel.

klawiatura

Klawiatura jest wykonana z silikonu, a także wiele innych modeli telefonów. Klucze są oddzielone głębokich rowków. Aby poruszać się za pomocą przycisku cztery drogi, co znacznie upraszcza proces poruszania się po menu.

Przyciski mają duży rozmiar, ładny ruch. Błędnie nacisnąć niewłaściwy klucz jest praktycznie niemożliwe. Podświetlenie dostał biały kolor. Jest to dość słaby i nierównomiernie rozłożone, więc czasami trudno jest rozpoznać znaki.

bateria

Telefon „Nokia”, których ceny można znaleźć w sklepach internetowych, szczególnie wyróżniają się długą żywotnością baterii. Model otrzymał akumulator litowo-jonowy 900 mAh. Producent ogłosił 5,2 godzin rozmów i do 380 godzin w trybie czuwania. W praktyce, urządzenie może pracować przez tydzień w 15 minut rozmów dziennie. Warto zauważyć, że starszy model 1600 działa nieco dłużej przy tej samej pojemności baterii i kolorowym wyświetlaczem. Na pełnym naładowaniu urządzenie zajmuje 1,5 godziny.

menu

Menu okazało się nie dość typowy dla firmy, podobny do nowszych modeli, takich jak „Nokia” 215 RM-1110. Wielu użytkowników, jak więcej niż w poprzednim typie menu, gdzie to było bardziej interesujące rysunku. W modelu 1110 Menu jest reprezentowany w postaci listy poziomej. Jednocześnie, na wyświetlaczu pojawi się jeden element.

Klucz odrzucić zaproszenie otrzymał także odpowiedzialność za wyłączania i uruchamiania urządzenia, ale również dla doboru profili pracy. Do prawego klawisza konfigurowalne menu kontekstowego miękkim, w którym wszystkie sekcje mogą być przeniesione.

książka telefoniczna

Urządzenie pamięci można zapisać maksymalnie 200 kontaktów. Każdy może mieć nazwę (do 14 znaków) i numer telefonu. Ponadto terminal może ustawić jeden z 31 obrazów. Obraz zostanie wyświetlony, gdy rozmowy wychodzące i przychodzące, jak i lista połączeń.

Można wyszukiwać za pomocą pierwszego zestawu nazw kontaktów listów. Jest czarna lista, która pozwoli zaoszczędzić od niechcianych połączeń i wiadomości SMS. To bardzo proste – trzeba umieścić numer na liście.

Oczywiście, funkcjonalność książki telefonicznej jest mały, ale to wystarczy dla niewymagających użytkowników.

komunikaty

W pamięci telefonu można zapisać do 60 wiadomości. Jest możliwe, aby wysłać SMS do wielu kontaktów. Raporty mogą używać emotikonów i szablony. Jest możliwe, aby porozmawiać.

lista połączeń

Sekcja sklepach 30 nieodebranych, wybieranych i odebranych numerów. Natychmiast znajduje się licznik czasu rozmowy.

ustawienia

Sekcja zawiera ustawienia pozwalające zmienić rodzaj dzwonka, SMS, lub innych działań. Tutaj można skonfigurować profil dla zapytań użytkowników.

Zegarki i przypomnienia

Telefon ma budzik, który może być ustawiony na spust lub niezbędne dni. Jest rozmowy zegar, którego głos żeński powiedzieć raz. Aktywowane za pomocą klawisza „*”.

Można tworzyć proste przypomnienia z dniem powołania i sygnału.

Gry i Extra

Telefon posiada dwie gry logiczne i świat sławny „węża”. Są one na tyle aby zabić czas podczas długich podróży.

„Ekstra” otrzymał redaktor melodia, kalkulator, konwerter jednostek i stoper. Istnieje również tryb demo, które pomogą uporać się z podstawowymi funkcjami telefonu.

ceny

Model 1110 cena zaczyna się od 1000 rubli. Jednak dzisiaj trudno jest znaleźć telefon, nawet w sklepach internetowych. Niektórzy chińscy witryn oferuje dokładną kopię „Nokia” w 1110 za 600 rubli.

wniosek

Żadnych skarg na telefon za jakość komunikacji i autonomii. I co trzeba z modelu budżetu? Głośnik i wibracje są mało prawdopodobne, aby przegapisz połączenia. Tam funkcja zestawu głośnomówiącego, który działa bardzo dobrze. Na ogół, gdy telefon jest wart swojej ceny i świetna na połączenia i SMS.