796 Shares 3860 views

Mapa i opis parku im. Babcia. Opowieści Park (Saint-Petersburg)

Okresowo zmienić sytuację i czas niezbędny do przeprowadzenia całą zabawę. Są to cele, w których znajduje się wiele atrakcji, programów rozrywkowych. Odnosi się to również do parku im. Babcia. Jest dobry przez cały rok. W miesiącach letnich, którzy chcą czekać na przejażdżki, w zimie można pojeździć na łyżwach, sankach, na wzgórzu.

Przeszłość i teraźniejszość

Park ma długą historię. Został on założony w Petersburgu w czasie, gdy przepisy Katarzyny II. Specjalnie dla cesarzowej w tych miejscach rzemieślników zbudował myśliwski, a eksperci krajobrazowy przyległe lasy.

Park nazwany Babushkin (St. Petersburg) w 1925 roku nazywany na cześć rewolucyjnej Ivana Vasilevicha Babushkina. Park bardzo cierpiał, były latami zaniedbań. ożyło teraz, wiele atrakcji tutaj pracuje dla różnych grup wiekowych, istnieje kryty boisko do piłki nożnej, lodowisko. Przekąska i można odpocząć w przytulnej kawiarni.

Jak dostać się do i przejdź na stronę

Babcia pomoże Ci znaleźć parku mapę. Można zauważyć, że część wypoczynkowa położona jest na brzegu Newy. Park Adres: Avenue Obukhov obrony, 149. Można dojechać samochodem lub środkami transportu publicznego. W tym ostatnim przypadku, do parku im. Babcia można dojechać metrem, a następnie spacer na piechotę lub środkami transportu gruntowych.

Najbliższy rzeczą, aby przejść od stacji metra „Łomonosowa”. Stąd do miejsca przeznaczenia – 770 metrów. Jeśli nie chcesz chodzić, a następnie użyć do autobusu numer 95 lub autobusem №№ K365 lub K16. Wyjście trzeba zatrzymać „Street Farforovskaja”. W parku jest kilka wejść, jeden z nich znajduje się na stronie ulicy. mapa strony pomoże Ci zrozumieć, gdzie główny udogodnień w strefie rekreacyjnej.

Idąc ścieżką stacji metra „Elizarovskaya” jest dłuższy (to jest 1,6 km). Ale w metrze można dotrzeć drogą lądową, siedząc w autobusie lub taksówek powyżej. Wyjście trzeba zatrzymać „ulicę Farforovskaja” lub „ulicę Dudko”.

Od stacji metra „Proletarskaya” zabierze Cię do parku im. Babciu, korzystając z numeru 185 lub taksówką usiadł na tramwaj nr 24. Następnie należy wysiąść na przystanku, który jest nazywany – „Parku im. Babcia ". Stąd najbliżej iść na lodowisko. Jest to również widoczne na mapie.

lodowisko

Fani wnikliwie łyżwy dysponuje krytym lodowisko w parku babcią. Jego wielkość – 20 o 40 metrów. Jedna godzina pobytu na lodzie dla dorosłych kosztuje 250, a dla dzieci do 12 lat – 200 rubli. Ceny te obowiązują zarówno w dni powszednie i święta.

Zainteresowani mogą odwiedzić to miejsce od 23.00 do 6.00. Siedem godzin jazdy nocą jest 400 rubli. Dla studentów, cena ta jest automatycznie zmniejszana o 20%. Aby to zrobić, muszą podjąć dokument. Może to być student lub legitymacja studencka.

Istnieją inne rabaty. Dorośli i dzieci mogą odwiedzić sekcję łyżwiarstwa figurowego.

Lodowisko w parku Babcia zaprasza odwiedzających do przedszkola „Manyasha” zaangażowanych w hokeju za darmo. Znajduje się kawiarnia, szafa, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, a obok budynku – parking.

Gdy lodowisko ma różne sekcje. Obecnie jesteśmy zbiorem chłopców w hokeju klubu dziecięcego, który nazywany jest „zespół lód”.

Na łyżwy łyżwiarstwo publicznych mogą być wynajmowane. Dzieci – 150, a dorośli – 250 rubli. Świadczy usługi dla ostrzenia łyżew. Dla nowego 250 kosztuje już bicia – 200 rubli.

Atrakcje dla dzieci

Oczywiście, park – to nie tylko kryte lodowisko, ale także wiele atrakcji. Wszystkie z nich są podzielone na 3 główne grupy:

– dla dzieci;

– rodzina;

– ekstremalne.

Park rozrywki dla dzieci im. Babcine jasne i kolorowe. Mogą one przejść od trzech (w niektórych – na obu) do 7-8 lub 12 lat.

Atrakcji „Bell” dla dzieci. Jest to mały przykuty karuzela, gdzie dzieci jeździć z przyjemnością. Aby być bezpiecznym, każdy fotel jest wyposażony w specjalne urządzenia blokującego w postaci łańcucha.

Istnieje kilka rodzajów trampoliny. Dzieci interesujące wspiąć się na dmuchanych zjeżdżalni, a następnie zwinąć w dół. Ta przejażdżka wolno chłopców i dziewcząt do 12 lat.

„Dreamland” – kompleks pałacowy z wieżami, drabinki, zjeżdżalnie. Ten plac zabaw ma wszystko pluskać: piaskownica, trampolina, huśtawka. Bilet kosztuje 150 rubli przeznaczonych na cały dzień. Można przyjść rano, a gdy przychodzi czas, aby zjeść i odpocząć, pójść do domu. Po południu i wieczorem, aby być ważne na tym samym bilecie. Dlatego możemy wrócić z dzieckiem, aby mógł nadal grać w tym miejscu.

Atrakcje rodzinne

Dorośli też byli kiedyś dziećmi. Jak miło przynajmniej od czasu do czasu powrotu do tego czasu beztroski! Atrakcje rodzinne pozwala przenieść z powrotem wiele lat, i baw się w chwale z ukochanym dzieckiem.

Jesteś z poza miasta i zimą postanowił odwiedzić Petersburg (St. Petersburg)? Zaparkować je. Babcia będzie doskonałą okazję do jazdy na rollercoasterze lodu. Najwyższy człowieka struktura – dziewięć metrów! Dlatego przyciąganie „King of the Mountain” będzie interesująca dla całej rodziny.

Fiński sanki również pracować tylko w zimie. Aby skorzystać z tej atrakcji, trzeba zostawić jako depozyt 2.000 rubli lub dokumentu tożsamości.

Lato to miło jeździć na łodzi, podobnie jak pozostałe, a 100 lat temu. Można wypożyczyć katamaran i iść na niego z dzieckiem w ciekawą podróż. Grupy przyjaciół i par, jak również wnikliwie powierzchni wody stawu na katamaranie lub łodzi.

Wystarczająco wędrować oferowane jeździć „Sweet Tooth”. W „Dragon”, będzie można latać magicznym zamku, dochodząc do wysokości 7,2 metrów. Na „autodrome” każdy poczuć zwyczaj kierowcy.

ekstremalne atrakcje

Jeśli dziecko ma więcej niż dziesięć lat, można go zabrać ze sobą do „lotów kosmicznych” na tym samym przyciągania.

Atrakcji „Karting” – dla tych, którzy kochają prędkość. „Fregata” jest dla tych, którzy nie boją się żyć aż do gigantycznej huśtawce.

Jeśli chcesz uciec od wody, skakanie, bieganie, upadki na powierzchni stawu, a potem na odpowiedni moment będzie musiał „zorbing Woda”, ponieważ wszystko to będziesz robił w kapsule powietrza.

środki

W parku znajduje się wiele ciekawych atrakcji i rozrywki. jest to szczególnie zabawa z okazji świąt. Te dni zaprasza również wszystkich do Parku babci. Imprezy odbywają się tu punktualnie zbierać tłumy.

Szczególnie interesujące wydarzenia poświęcona obchody karnawału. Czekasz na walkach gęś, wybuchów kolorowego dymu, jazda na wielbłądzie i renifery. Każdy będzie mógł jeść naleśniki, granie w stare gry ludowe, posłuchać występów zespołów folklorystycznych.

Przyjdź do tego wspaniałego miejsca, a ty nie będziesz rozczarowany!