455 Shares 3737 views

iPhone 6S Plus: przegląd, dane techniczne i opinie

IPhone 6S Plus, którego przegląd zostanie przedstawiony w tym artykule, jest logicznym uzupełnieniem odpowiednich poprzednich modeli. Więc jakie są różnice pomiędzy tymi dwoma urządzeniami? Być może to stanie się kwestią drugorzędną, którą jednak analizować dzisiaj. Główną część artykułu poświęcona zostanie analizie pewnych cech modelu. Ale zanim przejdziemy do modelu przeglądu, warto przypomnieć, że data wylot IPhone 6S Plus w Rosji – 9 września 2015 r.


różnice

Oba urządzenia – smartfony iPhone i iPhone 6S 6S Plus – zostały zaprezentowane na międzynarodowej scenie we wrześniu tego roku. Więc co jest jedno urządzenie różni się od innych? Po pierwsze, należy zauważyć, że w najnowszym modelu funkcji czytania jest realizowane bardziej efektywnie. Czasami wydaje się, że tak naprawdę prawdziwe miniaturowe książka. Kieszeń, że tak powiem.

Po drugie, praca z telefonem często ściśle związane z obecnością w Internecie. Na urządzeniu można czytać wiadomości i artykuły, a większy ekran zapewnia większy komfort w tym samym czasie. Po trzecie, 6S Plus uległa poprawie charakterystyki efektywności energetycznej. W związku z tym, że działa przez kilka godzin dłużej. I wierzcie mi, to jest bardzo, bardzo dużo.

Po czwarte, urządzenie nie będzie trudne do transportu, na przykład, w kurtce. A w przypadku, nosić dżinsy, nie trzeba obowiązkowe. A wszystko to z myślą o dużej przekątnej ekranu, proszę zauważyć. I wreszcie, możemy zauważyć, że z takiego wyświetlacza jest bardzo, bardzo wygodne, aby obejrzeć film. Jeśli nie ma specjalnego pragnienie posiadania iPad, 6S Plus jest łatwy do zastąpienia go w tym względzie.

różnice Wnioski

Zasadniczo, oczywiście, był tryb odczytu. Nowy IPhone 6S i 6S IPhone Plus jest w tym zakresie są bardzo różne. Jest to model oprogramowania ostatnim specjalnym trybie nocnym. Ma ona na celu zmniejszenie obciążeń na oczach właściciela telefonu w następstwie długotrwałego czytania w warunkach słabego oświetlenia.

Opcje

Co można znaleźć w pudełku z telefonem? Podstawą pakietu sprzedaży jest samo urządzenie, a także niezbędne akcesoria parowej. Mówimy o karcie sieciowej i typu kabla microUSB. Może być również używany do synchronizacji telefonu z komputerem PC lub laptopem. Również w oryginalnym opakowaniu zawiera EarPods słuchawki. W wielu krajach objętych urządzenia podającego, który pozwala wyodrębnić kartę SIM. Ale nie wszystkie, powinny być tego świadomi. Kompozycja jest zakończona, oczywiście, gwarancji i dokumentacji w telefonie.

projekt

Wymiary nie są znacznie różni się od tych, które stały się znane nam z czasów Plus pierwsza prezentacja produktu. Modyfikować urządzenia tablicy, to tak. Teraz waga IPhone 6S Plus, którego ocena została przedstawiona w artykule jest 192 gramów. Nowy stop był stosowany podczas wytwarzania konstrukcji.

rozwiązania kolorystyczne

Ich wcześniej nie było dużo. Teraz dodać jeszcze jeden. Ten tak zwany „różowego złota”. Ale, według niektórych danych, najbardziej popularny kolor i teraz pozostaje „szara przestrzeń”. Uważa się go za najbardziej praktyczny, prosty i intuicyjny. Są to „P” trzy. Rozwiązanie różowo-złoty jest idealny dla dziewcząt i kobiet. Teraz można znaleźć sposób, sporo maszyn na targach połowa ludzkości. Teraz aktywnie zachowują centrów usług, które oferują do wymiany telefonu.

o okładkach

Aby chronić wszystkie najnowsze ekrany „Apple” wykorzystywane są najnowocześniejsze materiały. Jednak od telefonie nieostrożnego użytkownika uratuje tylko wyjątkiem pancernego 50-milimetrowe szkło. Ma to zapewnić, że uchwyt nawet przy zwiększonej „zbroi” urządzenie musi być starannie, ponieważ nawet w iPhone 6S Plus, przegląd, który można znaleźć w tym artykule, można łatwo podzielić ekran. W ogóle, jeśli nie podoba ci się umieścić specjalne filmy i szkła, to najlepiej, aby uzyskać pokrywę. Jest to również praktyczne rozwiązanie.

IPhone 6S Plus: przegląd ochrony

Obecnie rynku inteligentnych telefonów, można znaleźć ogromną liczbę okładek dla naszego telefonu. To jest naprawdę bogaty asortyment łatwo się zgubić i nie wybrać to, co chcieli i nie było nawet konieczne. Być może najlepszym rozwiązaniem byłby zakup Incase SYSTM Case. To akcesorium można znaleźć w kilku wersjach. Ogólnie taki przypadek jest złożony z dwóch części.

W szczególności, siatka ciała założony tak. Jest to konieczne w celu zapewnienia amortyzacji. Na górze w pozycji podstawowej jest wykonana z przezroczystego poliwęglanu. Z wszystkich właściciel tego telefonu nie będzie czuć dyskomfort podczas korzystania z przycisków. nie będą musieli pracować i podłączenie kabla. Wielkość i wymiary urządzenia wykorzystujące pokrywę nie wzrośnie w takim stopniu, aby spowodować dyskomfort dla użytkownika.

Ekran chowa się za specjalnymi zderzakami. Jeśli iPhone 6S Plus, cechy , które można znaleźć w tym artykule zostanie przypadkowo upuszczony, obejmie impet uderzenia. Prawdopodobieństwo uszkodzenia urządzenia jest ograniczone do minimum. Na terytorium Federacji Rosyjskiej, niniejszy produkt nie jest dostępny, można zamawiać wyłącznie za pośrednictwem Internetu. Ale może wkrótce trafi do sprzedaży i urzędnika w naszym kraju. Szczególnie istotna sprawa będzie dla osób, które często zrzucają telefon, lub po prostu odwołują się do niego przypadkowo. To dziwne, że taka osobowość jest wśród tych, którzy własny model marki jest tak drogie.

tylny panel

Tu jest widoczny z głównej obiektywu aparatu. Znajduje się on obok lampą błyskową LED.

panel przedni

Pod ekranem z czujnika przedniej znajduje się pod nazwą „Touch ID”. Top – dodatkowa kamera. Interesującą rzeczą jest to, że lampa błyskowa za rolę ekranu samego urządzenia grają. Jeśli lubisz robić zdjęcia na przedniej kamery w warunkach słabego oświetlenia, takie posunięcie będzie mieć swój smak. Zgadzam się, ten rodzaj lampy błyskowej będzie dużo bardziej praktyczne, ponieważ nie będzie oślepiać.

Po prawej stronie

Znajduje się przycisk Power Management. To pozwala włączyć i wyłączyć telefon i po prostu ją zablokować. Natychmiast znajduje się gniazdo, do którego format karty nano SIM.

Lewa strona

Na tej stronie nie ma nic oprócz przycisku, który pozwala na urządzenie do regulacji głośności. Jest on odpowiedzialny za zmiany w odtwarzaczach multimedialnych, a także do przełączania trybu audio.

IPhone 6S Plus: Specyfikacja

Najpierw musimy powiedzieć z czego wykonany telefon. Podstawowe materiały, które były stosowane w tworzeniu korpus jest wykonany ze szkła i metalu. Urządzenie jest wszczepiany system operacyjny iOS rodzina. W zakresie komunikacji obsługiwanych przez sieć drugiego, trzeciego i czwartego pokolenia. Procesor A9 model układu. pamięć RAM, wbudowany w urządzenie, jest 2 gigabajtów.

Do przechowywania danych użytkownika, według modelu mogą być izolowane 16, 64 lub bezpośrednio 128GB. I odpowiednio zwiększa koszt urządzenia. Przewodowe i bezprzewodowe interfejsy: Wi-Fi (działa w zakresach a, b, g, n, ac), "Bluetooth" wersja 4.2, złącze do synchronizacji z komputerem osobistym (to jest port do ładowania akumulatora), a złącze 3, 5 milimetrów, która łączy przewodowe słuchawki stereo.

Wyświetlacz 5,5 cala. Wyświetla obraz na ekranie w jakości HD. sam element pojemnościowy, matryca jest wykonana z technologii IPS. Rozdzielczość ekranu wynosi 1920 przez 1080 pikseli.

Wśród modułów nawigacyjnych były GLONASS i GPS. Główne i dodatkowe aparaty mają rozdzielczość 12 megapikseli i 5. Wymiary w wszystkich trzech płaszczyznach: 158,2 przez 77,9 7,3 milimetrów przy masie 192 gramów.

Koszt nowym telefonie jest teraz 66 tysięcy rubli i więcej (w zależności od wbudowanej pamięci długotrwałej).