444 Shares 7739 views

Gainer, opinie i zalecenia dotyczące stosowania

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni w najszerszym znaczeniu dla sportu, słowo „gainer” jest niejasne. Co to za dziwna rzecz, a co to jest?

Z angielskiego „gainer” jest tłumaczone jako „wzrost” lub „wzrost”. Jest to jeden z rodzajów żywieniu sportowców, przeznaczonych do nadwagi.

Dlaczego jest to potrzebne?

W skład tego produktu jest bardzo bogaty jest białko, węglowodan, tłuszcz, witaminy, minerały i enzymy (enzymy). Jednakże, procent elementów z różnych firm środków mogą się różnić znacząco od siebie.

Pijąc koktajl zwiększa masę mięśni szybko, dobrze codziennie uzupełniany zapas energii, jest przypływ energii. Napój ten może zastąpić posiłek dla dziewcząt i kobiet.

Co gainer wybrać?

To wszystko zależy od przeznaczenia człowieka. Jeśli chce się lepiej szybko, trzeba mieć środki wysokiej węglowodanów. Jeśli ten sam cel – piękny relief mięśni – musi być białko gainer, opinie na ten temat, ale dobre.

Mieszaniny, które zawierają węglowodany o wysokim indeksie glikemicznym i są łatwo trawione białko serwatki odpowiedni do odzyskiwania bezpośrednio po treningu. I węglowodany o niskim indeksie glikemicznym i białek wieloskładnikowych dostają się do krwiobiegu wolniej i są przeznaczone do stosowania w ciągu dnia.

W ramach niektórych koktajli mieć sód, a on jest znany być zachowane w wodzie ciała, a okazuje się, że przyrost masy ciała jest wynikiem nadmiaru wody, ale nie kosztem wzrostu masy mięśniowej.

Niektórzy sportowcy brać kreatynę. Skutecznie pomaga przybrać na wadze. Jako członek procesy metaboliczne, substancja ta sprzyja powstawaniu ATP, i uważa się, że energia. Podczas szkolenia potrzebę zwiększa, więc ilość ATP wytwarzany w ludzkim ciele, nie jest wystarczające. Jeżeli materiał ten został zakupiony Gainer, kreatyna sama nie trzeba podjąć. W ramach swoich koktajli optymalna ilość.

Wybór Gainer, przeglądy, które znajdują się w internecie, trzeba zwrócić uwagę na producenta. To musi być duża firma, która od dawna istnieje na rynku żywieniu sportowców. Nadzieją, aby sprzedawca w sklepie nie trzeba. Może on jest zainteresowany sprzedażą danego produktu.

Powiedzieć na pewno, jaki jest najlepszy gainer, nie można. Odgrywać rolę nawet smak preferencje, to także rodzaj żywności. Mimo, że każdy koktajl pić z wielką przyjemnością, nie lubić konkretnej osoby, a to nie ma nic na ten temat.

Jak wziąć Weight Gainer?

Pić przez 1 godzinę przed wykonywaniem. Te koktajle, które są przeznaczone do przywracania podjęte 15-20 minut po treningu.

Konieczne jest również, aby obliczyć część przed użyciem budowę ciała. Opinie i zalecenia poszczególnych osób nie są warte rozważenia, ponieważ można osiągnąć znaczny wzrost masy tkanki tłuszczowej powodu. Miesięczny przyrost masy ciała nie powinna być większa niż 2 kg. Innym kryterium – przyrost masy ciała nie powinny towarzyszyć zwiększone obwodu pasa, w tym przypadku, liczba koktajl wybrany prawidłowo.

Najlepszy jest odbiór trzykrotny: między śniadaniem i obiadem, przed i po treningu.

Skutki uboczne gainer

Napoje te nie powinny być mylone z sterydy anaboliczne, które są szkodliwe dla zdrowia, w tym potencji mężczyzny. Gainer, opinie, które w większości pozytywne, to efekt uboczny nie ma. Ale to może być uczulony. Wynika to smaki, które tworzą koktajl. Ponadto, reakcje alergiczne mogą dawać białka składnik (i białka sojowego, i kurczaka m. G).

Dodatkowo, nadmiar utrudnia nerki białko, dzięki czemu nie powinna przekraczać dawki dziennej koktajl.

Gainer nie zaleca się stosowania tych, którzy są skłonni do tycia.