750 Shares 9741 views

Dlaczego telefon nie chce się włączyć? instrukcja telefonu

Co do zasady, prawo Murphy'ego działa w najbardziej nieodpowiednich momentach naszego życia. Wszystko inne, niezawodną nowoczesne środki komunikacji, a mianowicie telefony komórkowe, trudno uznać za w pełni. Nie, oczywiście, istnienie dodatkowych niezawodne maszyny, nikt nie zaprzecza. Jednak średni urządzenie mobilne – raczej nieprzewidywalne urządzenie, a popularność na pytanie „Dlaczego telefon nie włącza się?” – doskonały przykład. Rzućmy okiem na bardziej dokładną powodów źródeł, delikatnie mówiąc, niefortunną sytuację: awaria telefonu komórkowego wyzwalane, gdy użytkownik aktywuje przycisk „ON”, „prawo”.

Spokojny, ale spokój …

Przede wszystkim nie panikować. Być może nacisnąć niewłaściwy przycisk! Jest prawdopodobne, że działa w instrukcji telefonu po prostu ignorowane, że nie jest czytana. W rezultacie, banalne nieznajomość potrzeb konkretnego klucza devaysa do dalszego korzystania z urządzenia może spowodować ogromną ilość pytań. Należy zauważyć, że jeden i ten sam przycisk może wykonywać różne zadania funkcjonalne. Często przycisk „on / off” w trybie pracy urządzenia aktywuje komendę „lock”. Ekran gaśnie a telefon przechodzi w tryb czuwania. W takich chwilach, niedoświadczony użytkownik może wydawać się, że telefon jest wyłączony i nie wiedząc, jak usunąć blokadę, obarczona nie tylko strata czasu, ale także nerwy. W nowych wersjach urządzeń mobilnych wykorzystywanych prawie kontrolowany umysłowo system blokujący. Dlatego obsługi telefonu – jest to ważny dokument, który wymaga starannego rozważenia.

Głównymi przyczynami „nevklyuchaemosti” telefonu komórkowego

Zatem, producent urządzeń mobilnych dostarcza niezbędnych informacji w postaci pewnych instrukcji. Wiele osób nie docenia istotną istotę załączonym dokumencie. Że w ogóle, to nie jest całkiem w porządku i nawet niewybaczalne, ze względu na znaczny koszt pewnymi modyfikacjami urządzeń mobilnych. Praktyka pokazuje, że instrukcja jest po prostu ignorowany, w najlepszym razie, tylko powierzchownie użytkownik uruchamia tekst praktycznych zaleceń. W rezultacie, szeregi „chętny”, aby odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego telefon nie chce się włączyć?” Bezwzględnie uzupełniane, a popularność problemu zdobywania aktualnej masy ciała.

Wskazówka numer 1

Nie uwierzysz, ale spędzając kilka minut przestudiować instrukcje do telefonu, można znacznie poszerzyć bazę wiedzy, a co więcej, wiele trudności zostaną rozwiązane niemal natychmiast. Najważniejsze – będzie chronić urządzenie przed niepotrzebnymi błędami operacyjnych podejmowanych nie raczył skorzystać ze wspomnianych bezpłatne materiały.

Powodem № 1: Energia

Najczęściej można zaobserwować tego rodzaju usterki: po krótkim użyciu, biorąc pod uwagę fakt, że w momencie wskaźnik naładowania launch devaysa pokazuje całkowitą ilość baterii, gdy telefon jest wyłączony. Oznacza to, że pojemność baterii szybko traci nagromadzoną energię potencjalną. W efekcie mamy ugaszony przez telefon – „Samsung” nie jest włączone. Taki precedens może rzeczywiście doprowadzić użytkownika do nieporozumień … W rezultacie – ludzie wymienić baterię. Jednak nie wszystkie takie „leczenie” poprawia sytuację. Z reguły objawy akumulatory nie nadają się:

  • Samorozgrzania baterii.
  • Wzdęcia pojemnościowe komory baterii.
  • Przemijanie opłat do objętości.

W takich przypadkach to naprawdę konieczne, aby zastąpić mobilnego urządzenia komunikacyjnego elementu energii.

Powodem № 2: Ładowarka

Oryginalna ładowarka produkuje „tankowanie” najbardziej delikatne metody. Oznacza to, że ładowanie odbywa się bez przepięciami i skokami napięcia. „Fill” pojemniki baterii tryb stabilny prąd i napięcie doprowadzane specjalnie dostarczone przez producenta wartości. W takim przypadku, gdy ładowarka nie jest całkowicie poprawne dostarczanie energii elektrycznej do urządzeń z telefonu komórkowego, jest duże ryzyko, że sterownik mocy urządzenie po prostu się nie powiedzie. Nawiasem mówiąc, w tym przypadku wizyta u specjalisty nie można uniknąć. Jednak i naprawy będzie kosztowne. Dlatego konieczne jest, aby traktować poważnie kwestię oryginalności pamięci.

Wskazówka numer 2

Rozważmy przykład, w którym telefon nie chce się włączyć „Nokia”. Po podłączeniu urządzenia do ładowania jest również żadnych oznak „życia”. Najprawdopodobniej bateria utraciła impuls początkowy, które składają się na dwa sposoby:

  • Umieścić telefon na jakiś czas, aby naładować.
  • Zmuszony do złożenia wniosku zacisku akumulatora zasilającego 5-7 V.

Pierwsza opcja nie zawsze jest skuteczna – ładowanie nie może zostać wznowione. Drugim sposobem na bezproblemowe, ale to wymaga specjalistycznej wiedzy, jak bateria kontroler może być wyłączony. Bateria będzie musiał zostać odrzucony.

Powodem № 3: Kontrola funkcjonalna

Niemal każde przenośne urządzenie komunikacyjne jest wyposażona w specjalny przycisk Power, który jest odpowiedzialny za uruchomienie maszyny. Miniaturowe elementy przełączające rozmiar wymagać od użytkowników do opieki w momencie naciśnięcia, jak nadmierna siła fizyczna może po prostu wycofać się z mechanizmu rozpoczynający działania. A jeśli wziąć pod uwagę, że w niektórych modelach przycisk start jest zbyt ciasny zakręt, a jego obudowa jest całkowicie niepraktyczne, można mieć pewność, że pojawienie się na pytanie „Dlaczego nie telefon?” – to tylko kwestia czasu. Dlatego przy zakupie devaysa zwrócić uwagę na taki charakterystyczny urządzenia maloprimechatelnuyu jak naciśnięcie przycisku „ON” wygodę.

Wskazówka numer 3

Wymień mikro-przełączniki w domu – raczej problematyczne zadanie. Wykonalne, oczywiście, ale „praca” wymaga pewnych umiejętności i dostępności specjalistycznych narzędzi. Wszystko inne, nie każdy telefon może być łatwo zdemontowana, często cechy konstrukcyjne korpusu devaysa parsowania nawet specjaliści tworzyć „problemy”. Należy o tym pamiętać.

Powodem № 4: awarie programu

Nie jest tajemnicą, że nowoczesne telefony komórkowe są zarządzane przez specjalnie stworzonego oprogramowania do nich. dzisiejsze oprogramowanie mobilne urządzenie – tak samo skomplikowane, jak w systemie komputerowym systemem Windows, Mac OS lub Linux. Możemy więc założyć, że uruchomienie telefonu nie jest możliwe z powodu uszkodzenia części oprogramowania urządzenia. Należy zauważyć, że istniejąca wcześniej problem „telefon” Samsung „nie zawiera” wyeliminowane stosunkowo łatwo. Z pomocą kabla serwisowego i swobodnie dostępne w programie Internet, wszystko zostało rozwiązane w ciągu kilku minut. Teraz przeprogramowanie na telefon – niezwykle trudnym zadaniem. Ponieważ wspólny AKTUALIZACJA – niczym w porównaniu z ponownego wprowadzenia kodu nowoczesnych urządzeń łączności ruchomej. Nawiasem mówiąc, nie każda osoba zajmująca się naprawami urządzeń mobilnych jest specjalistą, który może odzyskać komponenty oprogramowania telefonu.

Wskazówka numer 4

Diagnozowanie „niepowodzenie” systemu mobilnego jest elementarny. Zazwyczaj telefon z uszkodzonym oprogramowaniem zostanie załadowany tylko do początku logo. Ponadto, urządzenie może być zawarte w „osłupienie” lub „zawiesić”. Najczęściej pojawia się bezowocne restart cykliczną. Przynajmniej – absolutnej bezczynności. Ironią jest, (bo wszyscy wiemy o zniesieniu jakości japońska), jednak sytuacja „nie można włączyć telefonu Sony» – to jest dość powszechne w świecie «awarii oprogramowania».

Powodem № 5: Uszkodzenie mechaniczne

Po uderzeniu, wewnętrzne elementy devaysa sprzętowej telefon może być przesunięty. Cechą mikroelektroniki jest krytycznie ważne elementy pozycjonujące tak zwarty punkt wymaga zastosowania specjalnej technologii montażu – bogaty żetonów BGA kul (zobacz lutu). Proces odzyskiwania wymaga specjalnego sprzętu. Tylko doświadczony inżynier może naprawić tego rodzaju uszkodzeń. Dlatego powtarzam: to zdiagnozować i naprawić „Iron” problemu, należy skontaktować się z centrum serwisowym lub specjalistycznego warsztatu.

Powodem № 6: Wpływ na środowisko: Ekran telefonu nieuwzględnione

Jak wiadomo, ciekłe (w krytycznej ilości), które dostaną się do wnętrza urządzenia mobilnego – to, co najlepsze, chwilową utratę zdolności komponentów elektrycznych. Utlenione części złącza Connector, kontakty pętle, a jednocześnie nie nie zasilane komponent lub module „oślepiający, ogłuszający lub obezzvuchivaya” funkcjonalny telefon komórkowy. Jest gorzej – obieg globalny bez możliwości odzyskania. Ponieważ nie zawsze jest ochrona może pracować na raz i do pozbawienia zasilania rozprzestrzenianie (w tej sytuacji), „destrukcyjny” moc. Nawiasem mówiąc, w niedawnej przeszłości, Koreańczycy używane obwód ochronny warystor. Dlatego też, nawet po tym jak urządzenie dokładnie podsycane repairmen umiał włączyć telefon „Samsung”. W tym celu zostały one usunięte w łańcuchu klawiatury wszystkie warystory i urządzenie ponownie pracował. Jednak już pozbawiony systemu ochrony.

Kondensatu, statyczne, wysokie i niskie temperatury – wszystkie czynniki szkodliwe skutki. Tak więc, zanim pojawi się telefon podczas deszczowej pogody, myśleć o tym, co ryzykują. Jednak ostre przejście z zimnego w wygodnej atmosferze w temperaturze pokojowej także konsekwencje w postaci kondensatu jako zewnętrznej części komórki elementarnej, i wewnętrzne elementy urządzenia.

Wskazówka numer 6

Staraj się nie używać telefonu w niekorzystnych warunkach klimatycznych. Wczesne wykrycie korozji, czy atak korozji na jednym ze złączy lub przyciemnienie części konstrukcyjnej części ciała devaysa zapobiec fatalny scenariusz.

Konkludując

Teraz znasz podstawowe powody, dla których zwykli użytkownicy są często pojawia się pytanie: „Dlaczego nie telefon” może być tak, że materiał w tym artykule pomogą Ci uniknąć wielu nieprzewidzianych sytuacji. Bo dzisiaj to prawdopodobnie dowiedział się, że dyspozycja każdego telefonu komórkowego – to przede wszystkim, by zamieszkać na notatki szczegółów i po – wymagany element kompletnego zestawu wyrobów produkowanych przez spółkę. Przyjemna i owocna komunikacja do Ciebie!