256 Shares 6935 views

Kto zostanie nowym Apple wykorzystując swoje taktyki?

Stopniowo produkcja i sprzedaż telefonów, aw naszych czasach mają smartfony, przeniesiono do nowego poziomu. Teraz to nie tylko zarabianie pieniędzy – to jest sztuka.


Wcześniej użytkownik telefonu mógł wybrać telefon do wykonywania połączeń bez przerwy. Ale potrzeby osób wzrosła, a dziś trudno jest po prostu pójść do sklepu i określić najpiękniejszy model.

Apple na pierwszej prezentacji „kupertinovtsy” powiedział dokładnie jak chcą zmienić świat. Zmieniają się w sposób satysfakcjonujący wszystkich kaprysów konsumenta.

Stopniowo firma zaczęła się dostosować do taktyki Apple. Dlatego też, w naszych czasach, wszystkie smartfony wydają się nam takie same. A zatem, gdy „pod maską koni żelaza” ma te same cechy, ludzie zaczęli się martwić o konstrukcji tych modeli. Dlatego też wybrać telefon staje się coraz trudniejsze, emocjonalnie, bo to jest – nie tylko telefon, to jest – naszym pomocnikiem, nasz obraz, nasza część świata.

Ponadto, oprócz tego, to bardzo ważna cecha przy wyborze smartphone jest pojemność baterii. Dlaczego?

Myślę, że dlatego, że „inteligentne telefony” Teraz bardzo mało ludzi podziwiam. Jeśli wcześniej, około 5 lat temu, internet przez telefon w jednostkach, ale teraz to jest powszechne: patrz pocztę, wiadomości, rozmowy na Skype. Obecnie wszystkie smartfony mają pełnoprawny odtwarzacz MP3, nawigację, internet, ciekawe gry i potężny aparat. Mówiąc wprost, wszystkie kaprysy współczesnego człowieka mogą być spełnione w przedziale cenowym od $ 250 do $ 500 mm.

W te telefony mają wszystko, czego potrzeba do współczesnego człowieka. Minęły problemu „luźnych” uzdrowił „chorób wieku dziecięcego” wczesnych wersjach systemów operacyjnych, problem został rozwiązany z natychmiastowym dostępem do sieci i dziesiątki innych. Dlatego takie „emocjonalny zakup” z jednej strony – z radości, ale z drugiej – jest to stała dyskusja na tematy takie jak „Kto ma mocniejszy telefon” lub „Co jest lepsze: iOS lub Android”. Każdy słyszał o takich sporów, ponieważ jest ogromna konkurencja na rynku i nie ma wyraźnego ulubionych.

A co z producentów tych urządzeń? Cieszą się sporów i spróbować pokonać siebie w tym, co jest konieczne, moim zdaniem, cechy. Niedawno, walka, a nie punkt zwrotny w rozmiarach ekranu urządzeń. Wszystko ze względu na kupującego.
Z czasem „charakterystyka żelaza” ustępują projektowania telefonów. Jest to naturalne, ponieważ kupujący nie wie z góry, że dla $ 300-350, a więc staje się lepsze, „Iron”, a mimo to nadal trzeba stylowy wygląd.

Apple, na przykład, zdobył swój kapitał na iPhone. W związku z tym, można zapytać? To nie było ze względu na właściwości urządzenia, a ze względu na swoją konstrukcję!

Telefon, który w rzeczywistości jest wart $ 350 osób firmy vtyukivaet za niebotyczne sumy. I po takim zakupie, kupujący czuje, że ma urządzenie wykonane w najnowszej technologii, w każdym sensie, i uświadomić sobie, że można się pochwalić „Internet może udowodnić swoją opinię dla siebie.”

Podsumowując, możemy powiedzieć, że w naszych czasach technologii osiągnęła swoje granice pod względem cech technicznych i firmy, widząc go po prostu przyciągnąć konsumentów, „słodko” urządzenie styl. Jest to czas na nowe odkrycia, nowe skoki, jak to miało miejsce kiedyś Jabłko. No, śmiało!