261 Shares 2401 views

Fast food na stole niczym

Rosja zawsze była znana z gościnności i mnóstwo przekąsek na stołach. Jak wspomniano wcześniej, to lepiej, aby ukraść sąsiada w ogrodzie więc goście są podawane, niż odejść z pustymi rękami gości. Oczywiście, gdy lodówka jest faszerowana przysmaków, mięso, kurczak, nie ma się czego bać przypadkowo nagryanuvshaya gości. Gorzej, gdy lodówka „piłka Roll”. Ale dobra gospodyni i takie przypadki nie powinny się bać. Ugotować smaczny i szybki, z dobrym wyobraźni i chęci może być z niczego.

Fast food na stole mogą być przygotowane z niczego. Jest dobrze znane przysłowie: „Kapusta na stole, który nie był pusty, a jeść – nie przepraszam” Tak więc, biorąc pod uwagę przekąskę warzyw można zrobić w ciągu kilku minut, a okazuje się bardzo smaczne. Dobry świeże sałatki , marchew, cebula, wypełnionej olejem roślinnym, soli, cukru, kwasu cytrynowego. Można zrobić przekąskę i kapustę, dodać startą marchewkę, trochę cukru i oleju roślinnego.

Każda rodzina jest zawsze kucharskie ręcznych, można znaleźć tam przekąskę ze zdjęciem oraz przygotowanie receptury. Czasami można również szukać w szafkach i lodówce, ale zawsze można dowiedzieć się, co gotować. Fast food do stołu wykonana jest z kiełbasy, konserwy rybne, jaja, warzywa, ryż i wiele innych. Każdy może zawsze znaleźć w banku lodówka konserw rybnych. Będzie to rodzaj zimnych przekąsek. Konieczne jest, aby rozciągnąć ryby, dodać kilka łyżek przegotowanej ryżu, kilka drobno posiekane jajka na twardo, można utrzeć surowe marchewki, jeśli to konieczne, można dodać drobno posiekaną cebulę i majonez. Obfite i smaczne.

Fast food na stole mogą być formułowane jako sałatkę zimowym. potrzeba Dwieście gramów kiełbasy, kilka jajka na twardo, trzy kawałki gotowanych ziemniaków, kilka ogórków, można dodać kilka łyżek puszkach groszkiem i majonezem.

Gorące kanapki – to także pewnego rodzaju szybką przekąskę przy stole. Mogą być wykonane z niemal wszystko. Chleb pokroić w plastry, posmarować masłem lub majonezem, położyć pokrojone plasterki świeżych pomidorów i ogórków, a następnie dodać dowolną sera cienko i umieścić na minutę w kuchence mikrofalowej. Okazuje szybkie i smaczne.

Jeśli leżące wokół zamrozić w zamrażarce warzywa i trochę kołdunami, a następnie szybkie przekąski przy stole po prostu królem. Na patelni z gorącym namaść mrożonych warzyw, z góry – pierogi, przykryć i zostawić na małym ogniu, aby przygotować się na dziesięć do piętnastu minut. Tylko nie mieszaj. Warzywa nie Undermountain i pierogi są gotowane na parze. Spread danie na talerzu, można wlać śmietanę lub majonez, Udekorować zieleni.

Jak to się mówi, dobra gospodyni, być inteligentnym, zawsze wyjść z każdej trudnej sytuacji. Najważniejsze – nie panikuj i grzebać w szafkach kuchennych. Jak w bajce o bułce: „pomelo przez stodole, na dnie beczki ociera i odwrócił różowy i smaczny chleb.” Tak więc w naszym przypadku. Starajmy, wymyślić i przygotować zachwyt gości i przyjaciół. Wszyscy życzymy smacznego!