492 Shares 5679 views

Jak jeść ostrygi. Kilka porad

Nie ma ludzi nie absolutnie poprawna opinia, że ostrygi nie są do jedzenia w lecie, bo od maja do końca sierpnia, ale dobry smak i nie nadają się do jedzenia. Innym jest nazywana regułą miesięcy, w imię którego nie ma „r” list. W tym micie ma historyczne przyczyny. Fakt, że od maja do końca sierpnia, w okresie lęgowym ostryg, a także w celu zachowania ich zwierząt gospodarskich nie wolno było jeść w tym czasie. Minęło sporo lat, ustawa została usunięta, a zazwyczaj to był ciekawy mit. Eksperci zapewniają, że najbardziej udanym miesiącem dla jedzenia ostryg – marzec, ale jest to w żadnym wypadku nie oznacza, że w innych porach roku są niejadalne lub niesmaczne. Każdy, kto wie dużo o dobrym jedzeniem, można jeść ostrygi cały rok. Kolejna rzecz – jak jeść ostrygi, jest to rytuał, pełen tajemnic i subtelności.


Tak, jak jeść ostrygi, wiemy dzisiaj; Ten artykuł będzie ujawnić ważnych i interesujących aspektów tego procesu. Ostrygi są zazwyczaj podawane na zimno jako (lepiej wziąć je na półmisku lodu), wstępnie potrzeby woda je ze świeżym sokiem z cytryny. Tak, ostrygi, jak również wszelkie surowe owoce morza, to cytrusowe celu nadania dobrego smaku muszą być obficie sokiem do smaku. Jako napój do tych mięczaków nic nie jest lepszym wyborem niż chłodnym, suchym szampana. We Francji, ostrygi dżem czarny chleb, które są importowane do kraju w tym celu!

Jak jeść ostrygi? Ten przypadek jest dość cienka, wymaga pewnej siły i uwagę. Zlew zabierając ze ścierką w ręku, czy też możliwe jest, aby trzymać Duckbill się na talerzu. Do jedzenia te mięczaki wynalazł specjalny nóż, który pomoże otworzyć umywalkę i łatwo wypić zawartość. Jak otworzyć ostrygi z nim? Nóż jest konieczne, aby wycisnąć w szczelinę, gdzie łączy się z liści i ostro korby. Należy usłyszał głośne kliknięcie. Należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa, być bardzo ostrożnym z nożem – potrafi wyskoczyć z dłoni i spowodować obrażenia.

Tak, ostryg jest prawie otwarty. Teraz musimy ciąć ostrze noża wewnątrz ostryg zrobić nacięcie w ramię, za pomocą którego tak mocno i blisko skrzydła. Oyster nie może przewracać, w przeciwnym razie może pojawić się sok zdrowy i smaczny. Nasz ostrygi są otwarte! Należy umieścić na kruszonym lodzie i posypać cytryny. Jeśli produkt jest świeży, a następnie będzie można zobaczyć na własne oczy, jak ostrygi szybko kurczy uwięziony przez jej kwasem. Zaleca się również do bardziej wygodnego użytkowania nacięcie dolny ostryg mięśni, dzięki czemu może być do picia z miski w jednym haustem.

Więc nauczyłem się jeść ostrygi. Informacja ta zgodzi, konieczne jest, aby nie stać się pośmiewiskiem na obiad lub romantyczną kolację, która zostanie przedłożona do stołu zimne potrawy ze świeżych ostryg. Ale miło jest to owoce morza, czy znamy jego przychylność. Należy zauważyć, że ostrygi są bogate w cynk i ponadto są one tak ważne minerały dla organizmu ludzkiego, takich jak żelazo, miedź, kwas nikotynowy. Ostrygi mają również witaminy B12. Jest to bardzo przydatne dla zdrowia jest kombinacja kwasów tłuszczowych w ostryg, mają i Omega-3.

Utrata wagi do protokołu, te genialny mięsem skorupiaków, dlatego na pierwszy rzut oka wydają się być bardzo tłuste pokarmy, ale tak nie jest. Świecą z powodu obfitych glukozy i kalorii na 100 gramów produktu na rachunkach tylko około 60. W związku z tym, ostrygi – nie tylko smaczne, ale również produkt dietetyczny. Określić świeżość zamkniętym skorupiaków jest bardzo prosta. Jedną z pierwszych oznak jej świeżości jest powłoka, to musi być bardzo szczelnie zamknięte. Jeśli okaże się to przynajmniej mikroskopijne szczeliny, produkt może być zepsute.

Dziś dowiedzieliśmy się, jak jeść ostrygi. Wiedza ta jest niezbędna do wykorzystania, nie powinna być traktowana jako życie żył na próżno, bo jest bardzo smaczne i zdrowe owoce.