884 Shares 1814 views

Instalacja gaszenia domu

Nie możemy powiedzieć, że ogień jest najbardziej ekonomicznym sposobem ogrzewania domów, ale estetyczne i na żywo pożar w pomieszczeniu przyciąga wielu.

Jaki jest instalacja ognia na własną rękę? Jakie zasady muszą wykonać przy instalacji kominka i jak ją zbudować, spróbuj zrozumieć. Po pierwsze, od czego zacząć – jest określenie miejsca, w którym znajdować się będzie centrum. Wybierz miejsce dla niego nawet lepiej podczas wstępnego projektowania i budowy domu, to będzie możliwe zbudowanie komina do ściany, co jest ważne. Musimy wiedzieć, że kominki nie powinien być umieszczony w korytarzu, w pobliżu schodów, drzwi i okien. Od dostępności projektu zależy od jego pracy. Pomieszczenie, w którym zainstalowany jest kominek, powinno być więcej niż 12 m.kw. i mają drzwi lub okna. Gdy jego praca jest potrzebna świeżego powietrza, ale w małym zamkniętym pomieszczeniu powietrze nie będzie wystarczające dla dobrego ciągu kominowego oraz kominek może palić. W odległości 1 m nie powinno być wnętrza.

Jeśli kominek ma masę 1 tony – trzeba zbudować solidne podstawy, jest nieodzowna. Fundament musi być zbudowany całkowicie oddzielone od fundamentów budynku, jego wielkość powinna być nieco większa baza kominku, można zbudować z cegły wodoodpornym, cementu lub kamieniołomie. Ponieważ celem budowy wymaga oddzielnego fundamentu, lepiej jest budować, wraz z całym swym domem, podpalając już wybudowanym domu może być trudne. Na drugim lub trzecim piętrze instalacji zależy od ogólnej konstrukcji domu.

Dla muru samo trzeba stosować mieszaninę gliny, cementu glinu i piasku, w którym masa cementowa powinna być bardzo mała, to konieczne jest przygotowanie mieszaniny w stosunku cementu – jedną frakcję, frakcje 8 – piasku. Materiały muszą być bardzo starannie miesza się w stanie suchym, gdy mieszanina jest dobrze wymieszane, że dodaje się do zawiesiny gliny, a wszystko sprowadza się do uzyskania jednorodnej masy. Do budowy tradycyjnego kominka zazwyczaj zużywa 400 cegieł bez uwzględnienia komina. Kamieniarstwo musi być bardzo ostrożny, to wpływa na estetyczny wygląd kominka.

Wszelkie kominek z cegły tynk nie powinien, to jest niezbędne do korzystania z dekoracyjną lub twarzy sprzęgło. Cegła na elewacji murowanej musi być płaska, w tym samym kolorze i z kątami prostymi, jak to często w budownictwie z cegły kominek nie jest używany stoi. Również dla urody powinna starać się spoiny między cegłami jest bardzo gładka. Jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkich tych zasad i rozłożyć dokładnie fasadę, wkładka nie może być w ogóle konieczne. Ale jeśli chcesz, aby uruchomić podszewki, może to być dowolny materiał ogniotrwały, takich jak płytki ceramiczne, marmur, łupek lub cegły. Zaczynając od góry od podszewki powinien paleniska. Poziom i uczynić komorę komin prostokątny kształt może być używany do płyt są przymocowane do metalowej ramy.

Fundament musi być wylewany bezpośrednio na powierzchnię, unikając występowania pustych przestrzeni. Jest to niezbędne do wykonywania hydroizolacji, aby chronić fundamenty przed wilgocią. Również wilgotny dym łamie pragnienia. Podczas obliczania cegieł potrzebnych do korzystania poziomu budowniczego i pion do ściany zbudowano dokładnie. Końcowy etap operacji jest wyświetlacz rury spalinowej. Podczas budowy, należy zawsze pamiętać, środki ochrony przeciwpożarowej. Advance jest konieczne do przeprowadzenia wszystkich obliczeń do kominka, aby funkcjonować poprawnie. Końcowy proces uważany jest sprawdzenie funkcjonalności. Aby to zrobić, trzeba stopić kominka i upewnij się, że istnieje pragnienie i dym w szwach pomiędzy murze bez pęknięć. Jeśli wszystko działa dobrze, to jest namalowane w swoim ulubionym kolorze.