87 Shares 5018 views

„Aelita” (organizator) usługi, referencje, oficjalna strona

W Internecie można znaleźć dwie trasy o nazwie „Aelita”. Dlatego niektórzy użytkownicy mogą mieć pytania i niejasności. Jedna z agencji zlokalizowanych w mieście Sankt Petersburgu i oferuje różnorodne wycieczki w całej Rosji i za granicą. Główne kierunki podróży do Bułgarii, Skandynawii, Czarnogóry. Znajduje się w Soczi, „Aelita” – touroperator, aktywnie organizowanie wakacji w swoim regionie.

Petersburg w "Aelita". Kontakt z nami i gwarancji

Firma ta została założona w 1997 roku i jest wpisana do rejestru touroperatorów Rosji. Z siedzibą w Sankt Petersburgu, ale jest jeszcze drugi urząd – w Moskwie.

Petersburg w „Aelita” – touroperator, oficjalna strona, która oferuje nie tylko porządek i zakupu wycieczki, ale również zarezerwować bilety na loty czarterowe i normy w Rosji i za granicą. Oferowane tutaj i ostatni lot. Firma współpracuje z takich linii lotniczych jak „Aeroflot”, „North Star”, Bulgaria Air, „Jamał”, S7 i innych. Oprócz lotów czarterowych, „Aelita” (organizator) kupuje bloki miejsc na najbardziej popularnych miejsc. Usługa ta touroperator, sądząc po opiniach w internecie, jest bardzo popularne.

Firma posiada akredytację ambasad kilku innych krajach. Bezpośrednio z ich strony internetowej, można ubiegać się, na przykład, bułgarski wizy, co jest bardzo wygodne.

ochrona finansowa spółka jest zaangażowana w „Univers Garant”.

Przyjazny personel w Petersburgu „Aelita” to 47 osób, z których każdy jest dumny, że firma została wyróżniona nagrodami i certyfikatami za ich wkład w rozwój rosyjskiej turystyki.

top oferta touroperatorów

„Aelita” (Petersburg touroperator) oferuje klientom doskonałe wycieczki w Skandynawii. Jeśli zbadanie opinii na temat reszty tych krajach jednocześnie turopreratorom, staje się jasne, że on (wakacje) ludzie lubił i pamiętał.

Innym popularnym zajęciem „Aelita” to turystyka narciarska w bułgarskich kurortach.

Być może najbardziej popularny kurort zimowy – Bansko górskie stoki. Szczególnie dużo wczasowiczów w święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok. I początkujących jak i profesjonalistów pójdzie gdzie dodatkowo można skorzystać z usług szkoły, szkolenia narciarstwa alpejskiego (łącznie z dziećmi). Są szlaki do jazdy na deskorolce, szlaki turystyczne, wspinaczki.

Ponadto święto przyciąga klasyczne dania kuchni bułgarskiej, piękno śnieżnobiałe gór i kolorowe folkloru.

Innym popularnym kurortem – stoki narciarskie Riła, najwyższy szczyt kraju. Nazywa miasto Borowca. W XIX wieku była ulubionym miejscem polowań królów, a ośrodek oferuje dzisiaj odpoczynek po królewsku: luksusowe restauracje, luksusowe hotele, sieć tras narciarskich o dowolnej złożoności.

wakacje dla dzieci z Petersburga „Aelita”

„Aelita” – touroperator, który oferuje także zbiorowe święta dziecięcego, pozwala spędzić święta i zabawy edukacyjnej. Znamiennym przykładem jest autorska technika nauczyciel EV Smykalovoy. Jej metoda – matematyczny szkół za granicą. Podczas wycieczki dzieci zyskać nową wiedzę w zakresie matematyki, przejdź na wycieczki, uprawiać sport. W facetów zimowy urlop na łyżwach i na nartach w Skandynawii, a latem wypoczywa na wybrzeżu Włoch i Bułgarii. Organizacja zbiorowego wypoczynku dzieci jest dość skomplikowana. „Aelita” (Petersburg organizator) jest gotowa do rozwiązywania złożonych problemów w ekscytującej dziedzinie turystyki: jest regularnie uczestniczy w organizacji różnego rodzaju festiwali artystycznych dla dzieci i młodzieży. Często organizowane i wydarzenia sportowe.

Kolejną mocną stroną trasy to rodzinne wakacje w Izraelu, Bułgarii i Czarnogóry. Wśród popularnej trasie rosyjskiej – wycieczka do Bajkału.

Soczi Tour Operator

Inna firma o podobnej nazwie TBA „Aelita” – touroperatora z Soczi. Działa nie tylko dla rosyjskich turystów. Jednym z głównych działań jest organizacja wypoczynku w Soczi dla obcych, głównie chińskich turystów. Ale ludzie Rosji „Aelita” (Sochi organizator) oferuje wiele usług.

Po pierwsze, jest to hotele, motele i hotele w nadmorskim mieście Soczi, wśród których możemy znaleźć tymczasowe schronienie na każdy gust: od gospodarki do luksusu. Po drugie, Soczi „Aelita” – touroperator, oficjalna strona, która obiecuje zorganizować resztę unikalny program, czy jest to podróż służbowa lub romantyczną kolację na statku. Dodatkowo, firma oferuje wycieczki do Krasnaja Polana, która niedawno była gospodarzem Zimowych Igrzysk Olimpijskich.

Szef Soczi

Ten slogan wybrany „Aelita” – touroperator, który wie wszystko o turystów Soczi. pracowników Biura twierdzą, że na wybrzeżu Morza Czarnego nie jest równy: wycieczki, transfery, zakwaterowanie w hotelu, rozwiązywanie złożonych problemów, nietypowe podejście, biorąc pod uwagę wszystkie potrzeby klienta. Oceanarium, delfinarium, najdalej na północ plantacji herbaty na świecie, wodospady Agura, góra Ahu Park Narodowy – nie jest to pełna lista touroperatora oferowane wycieczki po regionie Soczi. „Aelita” – biuro podróży, gwarantując jakość wakacje.

Oprócz Soczi, to touroperator oferuje również wycieczki do Abchazji.

Informacyjne i edukacyjne wycieczki

„Aelita” jest również inicjatorem projektu informacyjnego „5 powodów przyjść do Soczi.” W ramach tej kampanii organizowane wycieczki studyjne dla biur podróży rosyjskich i zagranicznych. To pozwala im zobaczyć na własne oczy nowoczesnym miastem turystycznym i biznesowych, nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi partnerami, spotkać się z klastrów górskich, przybrzeżnych, zdrowia i wellness oraz głównych atrakcji i zasobów regionu.

odkrycia

Wyżej opisano główne działania dwóch touroperatorów aktywnie pracują na ich utworów, które praktycznie nie pokrywają się ze sobą.

Z siedzibą w Sankt Petersburgu, „Aelita” – touroperatorzy oferują wakacje w Bułgarii, Skandynawii i wielu innych krajach. Ośrodki narciarskie – lwia część ich pracy. „Aelita” oferuje również zbiorową „kanikulny” wakacje dla dzieci, łącząc zdobywania nowej wiedzy w nauce, wycieczek i zajęć sportowych. Sądząc po opiniach w internecie, ich praca pozostawia uczucie ciepła w sercach klientów. Docenić użytkowników i łatwość uzyskiwania wiz i rezerwacji biletów lotniczych za pośrednictwem tej trasy.

Wszystko na wybrzeżu Morza Czarnego Rosji wie Soczi „Aelita” (organizator). Odpowiedź na swojej pracy, również w większości pozytywne. Soczi, Krasnaja Polana, Gelendzhik, Abchazja, Anapa, Hot Key, region Elbrus – to główne obszary, w których organizator działa.