793 Shares 6246 views

„Subaru Forester”: specyfikacje techniczne i konstrukcja nowej generacji SUV

Jesienią ubiegłego roku, w ramach amerykańskiej auto show w Los Angeles został przedstawiony opinii publicznej nową, czwartą generację znany na całym SUV świata „Subaru Forester”. Specyfikacje i nowe elementy konstrukcyjne, według twórców, przeszedł wiele zmian. Nawiasem mówiąc, w krajowym rynku sprzedaży rozpoczęty 2 tygodnie przed oficjalną premierą. Powiedziała producentowi wszystkie szczegółowe informacje o nowym produkcie, więc mamy wystarczająco dużo informacji, by poświęcić osobny przegląd japońskiego crossovera.

wygląd

Na zewnątrz, samochód nie zmieniła się znacznie. Jeśli porównamy go z poprzedniej, trzeciej generacji off-road, można zauważyć kilka różnic. Aktualizuje dotyczyły głównie oświetlenie, budowa kratki i kształt zderzaka. Ponadto, producent zmienił felgi projektowych. Reszta nowego produktu pozostała taka sama, tak że produkcja nowej generacji można porównywać ze zwykłymi restyling (gdy zewnętrzny samochodu zmienia się tylko częściowo).

Wielkość i pojemność

Należy zauważyć, że ciało z samochodu trochę dodany w wielkości. Gołym okiem jest to bardzo trudne do zauważenia, ale nadal są zmiany. Tak więc, samochód długość 459,5 cm, szerokość – prawie 180 cm, wysokość – 173,5 cm. Oraz zwiększenie rozstawu osi. Teraz, jego długość wynosi 264 cm. Dodano, w 5 mm odstęp (obecnie ziemia przyłożenia 22 cm). W związku z tymi zmianami inżynierowie byli w stanie zwiększyć przestrzeń bagażową. Teraz można skonfigurować do 488 litrów bagażu.

"Subaru Forester": specyfikacje techniczne

Rosyjskie kupujący będą mieli do wyboru trzy jednostki napędowe. Wśród nich, Jr. mocy 150 koni „”, a jego objętość robocza wynosi 2 m litrów. Następny silnik „Subaru Forester” Nie znaleziono natychmiast, ale dopiero sześć miesięcy po oficjalnym debiucie. Gdy jego objętości roboczej 2,5 litra ma moc 171 KM. Silnik ten nie będzie już dostępny w podstawowych nabywców nowego SUV „Subaru Forester”. Charakterystyka techniczna starszych jednostek są najbardziej zaawansowane, ponieważ ten silnik ma moc 241 koni mechanicznych. Nawiasem mówiąc, wielkość jego pracy jest taki sam, jak w przypadku silnika podstawa – 2 litrów. Taka moc, według twórców, został osiągnięty przez turbodoładowania. W ten sposób urządzenie będzie topnieć bardziej dynamiczny i prędkość, a jego zużycie paliwa pozostaje na dotychczasowym poziomie.

Cena nowej „Subaru Forester”

Charakterystyka techniczna już pod uwagę, teraz przechodzimy do kosztów. Cena za 4 generacji japońskiego SUV rozpocznie ze znakiem 1.149 mln rubli. „Górny” sprzęt wart około 1 miliona 695 tysięcy rubli. Nowe produkty będą dostępne w Rosji Oficjalnie tak, że problemy ze znalezieniem części zamiennych nie będzie „Subaru Forester” Właściciele samochodów. Części zamienne można znaleźć w każdym mieście, a także zmienić szczegół w żadnej stacji obsługi dealerskiej.