572 Shares 9110 views

Knoty do świec. Domowe świece na torcie dla Nowego Roku

Świece są interesujący szczegół w wystrój wnętrza, pergoli i tarasów. Są one umieszczone na ciasta i tak dalej. D. Produkujemy świece mogą być sobą. Jednak w tej kwestii istnieje kilka subtelności. Jednym z najtrudniejszych etapów prac jest stworzenie knotów. W tym celu stosowane są specjalne materiały.


, какие факторы влияют на выбор материала, а также прочие тонкости работы следует рассмотреть подробно. Jak zrobić knoty do świec, jaki wpływ czynniki Wybór materiału i inne subtelności pracy należy rozpatrywać w szczegółach. Spowoduje to utworzenie pięknej, wysokiej jakości produkty, które mogą ozdobić wakacje, romantyczny wieczór lub po prostu stworzyć dodatkowy zasięg w przypadku chwilowego braku prądu.

Gdzie można uzyskać knot?

день рождения или просто для бытового использования, вы неизменно столкнетесь с проблемой выбора фитиля. Tworząc własne ręce świece na nowy rok, urodziny lub po prostu do codziennego użytku, zawsze napotkasz problem wyboru knota. Można je nabyć, wykonane z materiałów złomu. Ponadto, można uzyskać knot świecy nieokreślonego biznesu.

Prezentowane produkty zakup element może być prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. W wielu przedsiębiorstwach, do produkcji świec wykonane takiej sprzedaży. Ten produkt przed użyciem musi być dobrze impregnować wosku.

Zrób knot może być niezależnie od wątków lub innych materiałów złomu. W tym przypadku można osiągnąć wspaniały efekt dekoracyjny. Nici mogą być barwione.

Jeśli świeca jest tworzony jako prezent dla przyjaciół i bliskich, można użyć gotowych knot. Jest przy zakupie produktów woskowych.

Materiał knota

будут значительно отличаться от декоративных изделий, которые применяют для украшения помещения. Należy zauważyć, że świece na torcie będzie znacznie różni się od produktów dekoracyjnych, które są używane do dekoracji pokoju. Ta różnica będzie materiałów spalania. Ale w każdym przypadku, można tworzyć własne.

Knot powinny być wykonane z naturalnych materiałów. Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku jest odpowiedni dla bawełny (takie jak „Iris”), lub wełnianym wątku. Przed wprowadzeniem knot, upewnij się, że wybrany materiał naturalny. To nie topi się, jeśli wprowadzą go na ciepło. Bezpieczniki te nie spali.

Jeśli w wieniec z nici naturalne obecnego sztucznego odmiany, mogą być łatwo wydostać się z całkowitej belki. W przeciwnym wypadku, gdy świecę emituje nieprzyjemny zapach, dym itp. D.

Grubość knota

Bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni rozmiar knota. To nie powinno być zbyt cienkie lub świeca zgaśnie na stałe. Jednakże zbyt duża średnica knota jest zalecane. W tym przypadku, świeca pali zbyt szybko topnieć. предполагают использование самых тонких фитилей. Na przykład, cienkie świece na torcie obejmować stosowanie najcieńszych knotów. Ale dla grubych świec, które powinny jasno oświetlają przestrzeń, to lepiej wybrać rdzenia większej średnicy.

Obecnie w sprzedaży są dość grube świece ozdobne. Nie całkowicie spalić. Stopniowo topnieje tylko ich rdzeń. Jeśli planujesz używać podobny efekt w ich produkcie powinny być preferowane średnią grubość knota.

Należy także wziąć pod uwagę przy wyborze materiału, z którego wykonany świecę. Wosk może gruby gwint. Tkają nie powinny być zbyt mocno. Jeśli świeca jest używany do tworzenia innego materiału najlepiej jest wybrać cienką nić. Ich ściśle ze sobą powiązane.

Jeśli świece są malowane lub w jego materialnej obecności niewielkich żetonów, knot powinien być silny. Nie powinien wychodzić jeśli kawałki frakcji będzie kruszyć do produktu.

Tworzenie knot

, следует также обратить внимание на технику его изготовления. Po rozpatrzeniu, z tego co sprawia, że knot świecy, należy również zwrócić uwagę na technikę wytwarzania. Grubość tej integralnej części produktów woskowych musiał użyć metody prób i błędów. Powyższe czynniki wpływają na to.

Wybrana do knota materiał może być nici, która jest skręcona z wielu wici. Można go używać w formie, w jakiej została pierwotnie. W niektórych przypadkach, knot splot wielu wątków.

Gęstość wici pasują do siebie, zależy od rodzaju materiału. Można skręcać tylko kilka pasm razem. Dla bardziej zwartej strukturze można stosować mały haczyk. Splot w tym przypadku będzie interesująca. Technika ta jest często używany do świec ozdobnych, które są dokonywane na sprzedaż lub prezent.

impregnacja

Jeśli knot został kupiony lub wykonane z przędzy, to trzeba namaczać. To nie powinna być wykonywana tylko w przypadku, jeśli głównym elementem spalania została usunięta z świec zakupu. Choć w tym przypadku możliwe jest ubezpieczyć.

Istnieje kilka odmian, co jest impregnowana knot świecy. Wybór materiału zależy od przeznaczenia produktu. Jednakże, w większości przypadków, knot jest impregnowany woskiem. W tym celu konieczne jest, aby stopić na kuchence.

Składane kilkakrotnie lub tkanych nici szydełka należy również obmoknut w stopionym wosku. Ponadto, bezpiecznik usunięto z pojemnika i skręconych palców. Nie ma obawy o oparzenia. Podczas gdy gwint woskiem będzie przebiegać przez ze zbiornika do stołu, wosk ma czas do ostygnięcia. Będzie ciepło, ale nie gorąco.

Lokalizacja w formie

должен располагаться точно по центру формы. Wick dla domowych świece powinny być umieszczone dokładnie w środku formularza. W jej czasach zrobić mały otwór i pociągnąć nitkę przez to nasączone woskiem. Dalej jest lepiej zrobić paczkę. Zapobiega ciekłego wosku na przepływ przez ten otwór z formy.

Drugi koniec knota muszą wiązać się z pałeczki lub ołówek. Jeśli nić również impregnowany woskiem, łatwo mocowane do nich. Ołówek huśtawka knota. Następnie należy upewnić się, że knot jest wyrównany z centrum przyszłych świecami. Więc będzie palić przez równomiernie.

Po tych manipulacjach wosk wlewa się do formy. Gdy materiał twardnieje i staje się w temperaturze pokojowej, można kontrolować świecę z formy. Knot może być cynk, który został związany z węzłem poniżej dna. Czasami iskra nie przewrócił. W tym przypadku, knot jest obcięty z ołówkiem. Materiał przy napełnianiu muszą dokładnie dopasować zagłębienie w pobliżu knota.

wykończenie dotykowy

немного корректируют. Po praca jest prawie zakończona, knoty do świec trochę regulacyjnych. Muszą być przycięte prawidłowo. Ułatwi to prawidłowe spalanie i łatwy oświetlenie świec.

Wykwalifikowanych mistrzów opuścić około 0,5 cm nad knota świecy. Jednak dla tych, którzy dopiero zaczynają się uczyć tajniki tego procesu, zaleca się pozostawić nieco większy cięcie. Powinien on mieć długość około 1 cm. W skrajnym przypadku może to być trochę wykończenia. Ale ta długość tylko pozwoli zapalić świecę.

świeca olej

Jest jeszcze inna wersja instalacji knota w świecy. W tym przypadku, produkt rozpuszcza się podstawą wypełnione olejem. Trzeba przygotować gruby drut i mecz. этого типа также следует создавать путем плетения нити и пропитки. Knoty do świec tego typu powinny być również tworzone przez tkanie przędzy i impregnacji.

Na meczu trzeba nawijać drut, ale nie zbyt mocno. Następnie należy dokładnie usunąć z wału. Dno powinno być mały kucyk. Pozwoli to drut zwinięty spoczywa bezpiecznie na dnie świecy.

Wewnątrz zainstalowano drutu knota. Jeśli jest impregnowany woskiem, projekt będzie dość stabilne. Ponadto drut z bezpiecznikiem zamontowany w środku dna małego zbiornika z olejem. Końcówka nici powinny wystawać ponad powierzchnię. Następnie można spalić knot i świeca spali. Jest to jeden z najprostszych opcji, które mogą być wykorzystywane w celach komercyjnych.

, можно самостоятельно создавать различные варианты подобных изделий. Zastanów się, jak zrobić knoty do świec, można ręcznie tworzyć różne wersje tych produktów.