619 Shares 1030 views

Lek "Slabilen". Instrukcje użytkowania

Lek „Slabilen” nie wydaje się w postaci lekko lepki, przezroczysty, lekko zabarwiony lub bezbarwny płyn. Lek należący do grupy leków przeczyszczających. Gdy w organizmie, środki hydrolizuje pod działaniem drobnoustrojów jelitowych. Wynikiem jest czynna, wywołując podrażnienie jelita grubego i zwiększonej intensywności perystaltykę. Efekt obserwowano po dziesięciu lub dwunastu godzin po aplikacji. To nie oznacza wystawiony po zażyciu krążenie i wchłanianie z przewodu pokarmowego.

Krople "Slabilen". Instrukcje. świadectwo

Lek zaleca się zaparcia, niedociśnienie sprowokowany i słaba perystaltyka w jelicie grubym. Leki skuteczne w regulowaniu krześle na tle pęknięcia odbytu, odbytnicy, hemoroidy. Środki zalecane w przygotowaniu do badań radiologicznych i instrumentalnych przed zabiegiem.

"Slabilen" lek. Instrukcje użytkowania. Przeciwwskazania

Nie przepisać lekarstwo dla niedrożności jelit, nadwrażliwość, z pomocą zaciśniętym przepukliny. Przeciwwskazania obejmują zapalenie narządów w jamie brzusznej, bóle brzucha ból, zapalenie otrzewnej. Znaczy „instrukcje Slabilen” do stosowania nie zaleca się krwawienia z układu pokarmowego, zapalenie pęcherza moczowego, krwotok maciczny, spastyczne zaparcia. Nie przepisać leki w czasie ciąży, ciężkim odwodnieniem, podczas laktacji. Oznacza przeciwwskazany u dzieci w wieku poniżej czterech lat.

Lek "Slabilen". Instrukcje użytkowania

Środki do odbierania w niewielkiej ilości cieczy (wody). Zaleca się stosować leku przed snem. Dla dorosłych dawka początkowa 10-20 kropli na tle uporczywego zaparcia natury – 30 kropli. Początkowa ilość leku dla dzieci z czterech lat – od pięciu do ośmiu kropli. Ze względu na przeprowadzane następnie dostosowanie dawki wydajność (zwiększenie lub zmniejszenie).

Lek "Slabilen". Instrukcje użytkowania. efekt uboczny

Na podstawie specjalistów terapii pamiętać, odwodnienie, biegunka, bóle brzucha. Lek może powodować spadek ciśnienia, skurcze, uczucie osłabienia lub ospałość, zaburzenia równowagi wodno-elektrolitowej.

"Slabilen" środki. Instrukcje użytkowania. informacje dodatkowe

Przedawkowania oznacza zwiększenie efektów ubocznych. Ponadto, jest prawdopodobne w okrężnicy niedokrwienia wtórnego hiperaldosteronizmu. Przewlekłe podawanie dużej dawki obserwowano rozwój kamicy moczowej, może też przegrana kanalików nerkowych. Eliminacja objawów jest przeprowadzane przy użyciu standardowych środków do zatrucia lekami. Zalecane przeciwskurczowe. Lek „instrukcje Slabilen” do stosowania nie zaleca się pić więcej niż dziesięć dni bez nadzoru lekarza. Kiedy pogorszenie w ciągu pierwszych kilku dni leczenia powinien odwiedzić specjalistę, aby przestać pić leku. Leczenie dzieci w wieku poniżej 18 lat muszą kontrolować lekarza. Powołanie oznacza specjalistę podczas laktacji może zalecić, aby zatrzymać karmienia.