112 Shares 4517 views

Restauracja Molon Lave ( «Molon Lave") w Moskwie, adres, menu, opinie

Moskwa – jeden z największych i najpiękniejszych miast na świecie. Tutaj, dobrze rozwinięta infrastruktura, a nowe miejsca kawy i tym podobne są otwarte prawie codziennie w różnych częściach stolicy. W Moskwie codziennie tysiące turystów przyjść: ktoś po prostu chce spędzić weekend w wielkim mieście, ktoś przychodzi tutaj, aby uzyskać płatną pracę, a ktoś przychodzi do stolicy na studia na każdym uniwersytecie lub college'u. Jednak w tym artykule nie będziemy omawiać największe lokalizacje w Federacji Rosyjskiej, i mówić o ciekawym projekcie stołówek.

restauracja Molon Lave jest uważany za jeden z najlepszych lokali w mieście. Tutaj można skosztować najlepszych potraw z greckiej kuchni i cieszyć się prawdziwie domową atmosferę. Dziś będziemy omawiać w szczegółach projektu i jego menu, znaleźć opinie o miejscach, z dokładnym harmonogramem prac, adres, dane kontaktowe, zdolność do utrzymywania bankiety i wiele innych przydatnych informacji. Zacznijmy!

O artyście

Gdy pojawi się nazwa kawiarni, nie rozumiesz, co to znaczy, a to jest bardzo ważne. Więc, niech nam o tym myśleć. restauracja Molon Lave w Moskwie oferuje smak greckiego wyłącznie skupić, co wskazuje, że greckie pochodzenie nazwy – jest to logiczne, prawda?

Wiedząc, że Molon Lave jest wyrazem greckiej, przełożyć je na naszym rodzimym języku. W rosyjskiej „Molon lawy” oznacza „przyjść i zabrać go” – bardzo motywujące a nawet kilka śmiały nazwa. Wiemy, tłumaczenie, i dlaczego zarządzanie projektem postanowili nadać mu nazwę instytucji?

Okazuje się, że wyrażenie „przyjść i wziąć” to legendarny zdanie, które zostało wypowiedziane króla Leonidasa w bitwie pod Termopilami w 480 roku pne. Jak można sobie wyobrazić, twórcy takiej instytucji jak restaurację serwującą specjały kuchni greckiej Molon Lave, silny w historii, ale wierzą, że w nowoczesnej interpretacji nazwa projektu stoi za: w kawiarni może przyjść każdy, ale tylko w jednym celu – aby iść i spróbować jedzenia, które przygotowuje zaangażowany najbardziej doświadczonych kucharzy.

Nawiasem mówiąc, należy zauważyć, instytucja dyrekcja: właściciele – Alex Karolidis Samson Moisidis; zupełnie szef projektu – Filistor Destempasidis; Chef – Valerios Aslanidis; cukiernik – Odiseas Dimitriadis. Jak widać, głównych przedstawicieli instytucji są rdzennych Gruzinów, więc mogą być zaufany gotowania tym kierunku.

wnętrze

„Molon Lave” Restauracja urządzona jest w jasnych kolorach. Przestrzeń wewnętrzna wykonana jest w miejscach, biały, niebieski i czerwony – eleganckie połączenie, prawda?

Ponadto administracja projektu twierdzi, że projekt restauracji został zaprojektowany tak, że ludzie, którzy przyszli do jedzenia, wydawało się, że były one w dużym salonie piękny gruziński dom położony gdzieś na wyspach. Wnętrze kawiarni wykorzystywane ogromną ilość materiałów naturalnych, aby odwiedzić projekt czują, że są one nieco nietypowe dla miasta.

Ogólnie rzecz biorąc, ludzie opisują Molon Lave (restauracja, której menu jest omówione poniżej) w następujących słowach: ładny, nowoczesny, smaczne, sprawnie i niedrogo.

menu

Jak pamiętacie, w tej kawiarni, masz okazję spróbować różnych dań w kuchni – Greek. Nawiasem mówiąc, zakłady z daniami z naciskiem w Moskwie nie tak dużo, więc najlepsze z nich wyraźnie wyróżniać. Kuchnia grecka restauracja Molon Lave posiada menu, które wygląda jak stary zbiór mitów starożytnej Grecji. Nazwy niemal wszystkich dań jest bardzo trudno powiedzieć, ale dla Greków oni są rodzime, mają swoje legendy i tajemnice.

Gastronomiczny życie projektu jest naprawdę uderzające, ponieważ zmiany są stale odbywają się w menu: dodano nowe potrawy, a nie obejmuje przedmiotów, które nie są poszukiwane.

Tak więc, głównym menu restauracji, przedstawiony na oficjalnej stronie internetowej, składa się z śniadania, zupy, sery, sałatki, dania rybne i mięsne, desery i specjalna sekcja dla dzieci, dzięki czemu nie można się martwić o to, co będzie jeść swoje ulubione dziecko jeśli wizyta „Molon Lave”. Teraz omówmy kilka tematów w sposób bardziej szczegółowy.

sałatki

Restauracja „Molon Lave” jest popularny w stolicy, więc nie zawsze są nowe opinii na temat pracy instytucji. Często w komentarzach użytkowników wskazany potraw, które lubili. Wiele goście są zadowoleni z projektu klasycznej greckiej sałatki „Horyatiki”, która kosztuje 470 rubli.

Jednocześnie można spróbować „Rock” z rukolą, suszonymi pomidorami i serem za 450 rubli., Cretan sałatkowy „Dakos” za 430 rubli. „Sałatka Mae Tiganites Supes” (głównym składnikiem są mątwy, smażone na patelni) do 490 rub. "Marula Mae halloumi" ser, pomidory, pomarańcze i inne składniki do 480 rubli. Należy także pamiętać, aby zamówić „Karotosalata” ser i marchew z kolendrą i „Pazdarosalata” z buraczkami i sosem balsamicznym figi od 320 do 210 rubli odpowiednio.

śniadania

Kiedy jesteś w pośpiechu do pracy, nie ma czasu do samodzielnego gotowania dla pierwszego i najważniejszego posiłku dnia, po prostu trzeba pójść do kawiarni, bo „Molon Lave„dla ciebie wszystko przygotować nie tylko szybko, ale też jakościowo. Tak więc, jeśli zdecydujesz się odwiedzić tę restaurację, należy spróbować jajecznica z grzybami i szpinakiem, pomidorami i serem lub do 270 rubli.

Ponadto, za tę samą kwotę można zamówić jajka „Fried” z zielonej fasoli i bekonu, światła pudding ryżowy z cynamonem, kasza z pszenicy, czyli „Herkules” z mlekiem, naleśniki z miodem, kremem lub czekoladą i jogurt z orzechami orzechy. Wszystkie te potrawy będą mile zaskoczyć, wierz mi!

streszczenie

restauracja Molon Lave otwarty jest codziennie od 11 rano do północy. Tutaj można zorganizować bankiet na cześć urodzin, wesel, imprez firmowych lub innego zdarzenia, ale najpierw trzeba omówić tę kwestię z administracją (tylko dla tego połączenia na numer: +7 (495) 272-00-47.

Nawiasem mówiąc, jest to restauracja na Grand gruziński ulicy (39-ta dom) i ma darmowy wi-fi dla zwiedzających. Najbliższa stacja metra „Belorusskaya” i zapłacić rachunek można, używać Bankcard.

opinie

Greckiej restauracji Molon Lave w Moskwie jest w większości przypadków pozytywne sprzężenie zwrotne. W skali średnio waha się między 8,5-9 cafe punktów – wystarczająco wysoki wynik, prawda?

Wielu klientów, takich jak zakładów usługowych i jakości żywności. Ceny są również rozsądne, ponieważ Przeciętny wynik wynosi 700-1500 rubli, według normy Moskwa nie są bardzo drogie.

Projekt ma idealne wnętrze, które kładzie nacisk na domową atmosferę, w wyniku czego otrzymujemy niemal najlepsze miejsce catering do stolicy Rosji, gdzie można skosztować dań kuchni greckiej.