813 Shares 1411 views

Drukarki atramentowe: opis, modele, producenci i opinie

Proces ten obejmuje nakładanie etykiety na opakowaniu informacje identyfikujące. W praktyce, cel ten został osiągnięty poprzez drukowanie tekstu, grafiki i etykietowania. Pełni funkcję drukowania takiego specjalistycznego sprzętu. W tym celu, w szczególności, drukarek atramentowych znaków, które mogą powodować znakowania na niemal każdej powierzchni.

Modele przemysłowe z CIJ

Aparaty tego znaku mogą być związane z podstawowych urządzeń, które są odpowiednie dla niewymagających klientów. Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań w tej rodzinie jest model ATD IP7000. Może być stosowany w celu zastosowania modelu symboli w jednym lub dwóch rzędach. Litery w tym samym czasie będzie niewielki. W niektórych rozwiązaniach, również zapewnia to możliwość drukowania kodów kreskowych, ale wymagany jest specjalny sprzęt do odczytu tych etykiet. W szczególności, do takich zadań Maszyny laserowe symbolem i Datalogic Lynx. Generalnie, drukarki atramentowe charakter przeznaczone są dla segmentu budżetowego. Ta wydajna odmiana, ale nadają się do drukowania dużej objętości pod warunkiem że druk małych etykiet. Taki sprzęt, na przykład, może być stosowany na szybkich przenośników pudełka w celu wskazania przydatności do spożycia.

urządzenie EBS

Model linia EBS mogą być traktowane jako uniwersalnych maszyn do znakowania szeroki zakres. W szczególności urządzenia instrukcji jest stosowany w typowym opakowaniu produktu, przewodów, rur i innych wyrobów. Zalety tej techniki można przypisać zdolność do wykonywania transakcji z nie powierzchni. Zatem, EBS jet drukarka jest w stanie stosowania czytelnych znaków i kodów kreskowych na nierównych, wrażliwych i porowatych powłok. Taka możliwość wynika praktycznie sposobu bezdotykowego znakowania.

System Impuls Impulse Jet

Modele impulsowe służą do pracy z jakichkolwiek oznaczeń o różnej jakości. Poprzez cechy technologii jest fakt, że mikroskopijne kropelki tuszu są utworzone przez ostre małych komór sprężania z farbą. Oznacza to, że działania urządzeń opartych na zasadzie odwrotnego efektu piezoelektrycznego, których realizacja Ściany komory zwężają, a następnie zasilania atramentem występuje. Modyfikacja IP7000 także przy braku konieczności stosowania rozpuszczalnika. Tradycyjny charakter atramentu jet drukarki, które korzystają z takiego składnika są różne toksyczne niebezpieczne dla pracowników. W związku z tym wzór impulsów Jet pozbawione tej wady i całkowicie bezpieczny w ekologiczny i chemicznie. Ponadto wykluczenia efektu rozpuszczalników redukcji kosztów obsługi urządzenia.

Linx drukarka atramentowa

Jest to jedna z najlepszych serii w segmencie. Model 4900 jest kurz i Wodoszczelna obudowa, która pozwala na stosowanie go w najbardziej wymagających warunkach. Ta sama konstrukcja wykonana jest ze stali nierdzewnej, a więc w dłuższej perspektywie możemy spodziewać się stabilną pracę w technice ich bezpośrednich funkcji. I to nie tylko solidna obudowa, ale działa również elementy. W szczególności, przewód głowica wykonana z wytrzymałego i jednocześnie elastycznego materiału. Ze względu na konstrukcję pulpit lekkie jet drukarki Linx 4900 mogą być instalowane w dużych liniach produkcyjnych i przenieść je w razie potrzeby w różnych obszarach, w zależności od aktualnych potrzeb. Poprzez automatyczne monitorowanie i parametry strojenia operatora jet praktycznie pozbywa się kłopotów z przepisami. Ponadto, system zapewnia inteligentne sterowanie strumieniem, co pozwala na uzyskanie wysokiej jakości oznakowania. I zapewnia automatyczną aparaturę system utrzymania. Kompleks głowicy są urządzenia, które zapewniają niezawodne rozruchowego mechanizm działania, jeśli jest to konieczne.

Pozytywne opinie na drukarkach atramentowych

Im bardziej skomplikowany sprzęt, tym więcej kosztuje. W związku z tym oczywiste jest, że telefony budżetowe mają dużą publiczność użytkowników, która jest też dużo porządnych właściwości w tańszych produktów. Na przykład, przełączenie drukarki atramentowej, których cena wynosi średnio 100-150 tys. Rub., Jest duże zapotrzebowanie ze względu na łatwość zarządzania i zdolność do wykonywania operacji w ciągu przenośników szybkich. modele premium, które kosztują około 400-500 tys., ceniona za innymi cechami. Przede wszystkim właścicielom wskazują dokładność ich drukowania i szeroka funkcjonalność. Przewidziane suplementy pomagają opcje urządzenia, można uzyskać uniwersalną maszynę oznakowaniem.

negatywne opinie

Prawidłowy wybór eliminuje wiele problemów w trakcie pracy, ale istnieją wyraźne wady tego typu modeli. Na przykład, wspólny negatywne doświadczenia z używania takich urządzeń, w warunkach wysokiej wilgotności i w przedsiębiorstwach, w którym wytwarzanie prowadzi się mąkę, piasek i mnóstwo produktów. D. jest fakt, że małe cząstki zatkania koderów. Drukarki strumieniowe spadek w obecności dodatkowego zabezpieczenia zewnętrznego, oczywiście, w przeciwieństwie do takich czynników, ale modele gamie tylko początkowo Odpowiednie warunki bez czynniki ujemne mogą być użyte. Mówią właściciele tych urządzeń i są wrażliwe na temperaturę. W połączeniu z wysokim stężeniu wilgoci temperatury redukcji może prowadzić do trudności w przekazywaniu farby na powierzchnię roboczą.

wniosek

Znakowanie przemysłowe sprzęt deweloperzy oferują wiele godnych cech i zdolności operacyjnych rozwiązań. Na rynku reprezentowane nie tylko tuszu do drukarek atramentowych charakter, ale urządzeń laserowych, które są coraz częściej zastępują tradycyjne maszyny do pakowania drukowanie. Jest to bardziej wyrafinowane i nowoczesne urządzenia, które zapewniają wysokiej jakości pracy. Jednak atrament charakter aparat jet korzyści ze względu na niski koszt i możliwość stabilnej pracy w produkcji wysokiej prędkości. Ponadto modele te nie powodują żadnych problemów podczas konserwacji. Więc, jeśli nie uda się urządzenie laserowe, które bez pomocy specjalisty w wyeliminowaniu problemu nie wystarczy. A z drugiej strony, znacznik atramentowego jest prostym urządzeniem, co pozwala na wykonywanie prostych czynności konserwacyjnych bez trudności.