455 Shares 5694 views

Najmocniejszy karabin snajperski produkcji rosyjskiej i zagranicznej

Karabin – priorytet broni strzeleckiej, która wprowadza najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania, aby zwiększyć uderzający efekt, zasięg i celność. Celem tej broni – zniszczyć konkretny cel, który jest na dalekiej odległości.


Trochę historii

Karabin kalibru przypominają karabiny przeciwpancerne z okresu II wojny światowej. I były one używane w odległości około 2 km. Barrett M82A1 – jest to chyba pierwszy karabin snajperski, który został specjalnie stworzony do niszczenia min morskich. Ale w czasie wojny były popularne karabiny ppanc, przez analogię z typem Radzieckiego – PTSD i karabin przeciwpancerny ptrd. Obecnie należą one do kategorii karabiny dużego kalibru. Barrett M82A1 może także żądać tytuł najbardziej dalekosiężnych masowe użycie strzelb. Nie była równa przez długi czas.

Barrett M82: najlepszy z dalekiego zasięgu

Karabin ten jest jednym z najbardziej dalekiego zasięgu i półautomatyczne. Opracowany w 1982 roku, nadal jest najlepszy w swojej klasie. Ta broń jest waga 14 kg, ale w rzeczywistości nie jest tak trudne, jak się wydaje. Strzelanie z broni odbywa się jedynie z ufortyfikowanej pozycji z instalacją karabinów nogami w przyczółku i kolbą stop w ramieniu. Ten precyzyjny karabin snajperski różni się zminimalizować wpływ ze względu na wagę i hamulcem wylotowym. Ze względu na dużą długość lufy, gdzie pula musi być rozproszone, więc zapewnia dobrą szybkość i dokładność.

Karabin ma długość prawie półtora metra, więc transportu nie jest tak łatwo. W wyniku obserwacji z zakresu broni jest uważane za prawie 2 km i jest to bardzo wysoki wskaźnik dla tych pistoletów. Magazynek mieści 10 rund, i można wybrać do modyfikowania określonego typu. Ten karabin snajperski jest dobre uniwersalność: może być przekształcona granatnika. Z jego pomocą możliwe jest hit techniki i różne urządzenia techniczne, dlatego uważany jest za duży kaliber.

Karabin Dragunova (SVD)

Broń ta została wykonana przez wojska radzieckie w 1963 roku. To był karabin automatyczny, wyposażony w automatyczną pary posiadające krótki skok. Działa się tym, że gazy proszkowe są odprowadzane przez boczny otwór w ściance bębna. Automatyzacja tego karabinu jest oparta na nośniku śruby, który ma wpływ gazów proszkowych. SVD karabin snajperski ma typ mechanizm udarowy umieszczony w oddzielnej obudowie: Pomaga to zmniejszyć obciążenie na nim. Z pomocą cylindrycznej szczelinowy tłumik płomienia na wylocie lufy jest równoważone obciążenie tułowia i oznakowany strzał podczas fotografowania nocą. Przedramię myślał podłużne szczeliny, których głównym zadaniem – aby schłodzić pistolet. Eksperci odpowiadają, że broń jest ergonomiczny, dobrze wyważony, więc jest to łatwe do wykonania strzałów próbnych. Dokładność ognia jest dobry, za minutę Praktycznego tempie rzędu 30 strzałów, a więc jest to potężny karabin snajperski w świecie tego wskaźnika.

Remington XM 2010 ESR

W ostatnich latach Stany Zjednoczone są stopniowo modernizowane karabiny, które są w eksploatacji przez długi czas. Głównym zadaniem projektantów – w celu poprawy skuteczności broni i poprawić swoje dane bojowych. Przeszedł ulepszeń i strzelbę Remington XM 2010 OB, których poprzednie modele zachowane tylko tunera. Ulepszona wersja – najpopularniejszy karabin snajperski, który ma ręcznego resetu i obrotową śrubę z dwoma końcówkami.

Karabin wyposażony w tłumik dźwięku strzału magazyn pudełko zaprojektowane przez 5 rund. Blacha czołowa wykonana z aluminium ma wiele miejsca, dzięki czemu mogą one być umieszczone osprzęt – zabytków, składany dwójnóg, światła i tak dalej. Wytwarzanie ramion ze stopów aluminium, ze stali wysokiej jakości, polimerów, przy czym jest lekki i jednocześnie wytrzymałe i trwałe. Obrobiony specjalną powłoką, która chroni ją przed korozją i gwałtowne zmniejszenie powierzchni.

Kalibru karabinów wyborowych Remington XM 2010 ESR jest przeznaczony dla amunicji .300 Winchester Magnum. Efektywny zasięg wynosi około 1300 metrów w dobrym wskaźnikiem dokładności.

M40 / M40A1 / M40A3

Podczas wojny w Wietnamie, stało się jasne, że istniejąca uzbrojony strzelania z karabinu US Marine nie spełniają warunków określonych w tropikach. W rezultacie zdecydowano się ponownie problem karabiny snajperskie, który stałby się zabytków i dokładne. W rezultacie, na podstawie stali Remington XM 2010 ESR produkującej M40 – w rzeczywistości jest to ta sama karabiny snajperskie. Zdjęcia pokazują, że zmiany w wyglądzie między modelami są zbyt widoczne.

M40 – karabin, który jest wyposażony w dwa zamknięte zaślepkami po lewej stronie. Aby utworzyć stały ramki stosowanej impregnowane związkami specjalnych odpornych. Projekt jest stale zmieniających się zgodnie z wymogami określonymi w strzelaninie. Tak, nowe życie i drogę lufy karabinu łóżko, tak że był sklep broń z tworzywa sztucznego, a tułów zaczął być wykonane ze stali nierdzewnej. W konsekwencji, broń staje się coraz trudniejsze i droższe.

CheyTac Lrrs

Ten snajper broń produkcji austriackiej stworzone specjalnie uderzyć wroga siły roboczej i daleki zasięg. Ponadto, te potężne karabiny snajperskie i zbliżył przed samochodów i czołgów. Broń ta została stworzona z naciskiem na fakt, że może wystrzelić i daleki zasięg. Model ten odznacza się składanej konstrukcji jest zawieszony na korpusie do odbiornika, przy czym tylny koniec jest dobrze ukryte wewnątrz obudowy. Nowoczesny układ CheyTac LRR uzupełnione widok optycznego, zastrzeżonych komputer balistycznej, do którego podłączone są czujniki wiatru, temperatura i ciśnienie atmosferyczne.

ultima Proporcje

Broń wytwarzane we Francji ma „szkielet” zasady konstrukcji, to znaczy, stosowane jako ramie metalowej silnego odbiornika podłączonego do niego. Pływać kufry, ma potężny hamulec wylotowy zamykane obracając śrubę na trzech łapach. Regulowane łóżko posiada składaną przednią dwójnóg i chowany ogranicznik w. Wysoka jakość wykonania i doskonałą dokładność fotografowania – główne cechy, które odróżniają te karabiny snajperskie. Zdjęcie pokazuje, że projekt wyposażony w tamtejszych broni.

Mauser

Karabin Mauser SP66 znaku niemieckiego powstał w oparciu o broni sportowej. Następnie model nie jest wykonywana, a została zmodyfikowana do Mauser 86 SR. W oryginalnej bramki został wyposażony w dwa uchwyty, integralna magazyn dla trzech kaset, drewniane złożyć wykonane z drewna klejonego. Pień jest uzupełniony z hamulcem wylotowym. Standardowy karabin został zakończony bez żadnych atrakcji i zabytków teleskopowych.

Ulepszony model – Mauser 86 SR – wyposażona w mechanizm z ręcznym przeładować. Magazyn Box ocenił on 9 rund, miał wzrok teleskopowe, oraz możliwość zabezpieczania otwartych zabytków i nie było. Tak więc, mimo poprawy, nadal prawidłowo modelu nie została zmieniona.

GOL-snajper

Te karabiny są produkowane w Niemczech i są w służbie sił policyjnych w Europie. Większość modeli są produkowane na zamówienie, dzięki czemu klienci będą mogli wybrać broń do swoich wymagań. Przez GOL-Sniper funkcje obejmują dużą dokładność, dobra dokładność. Trzy podstawowe konfiguracje karabiny różne cechy strukturalne odbiornikiem a migawką. Zaprojektowany magazyn pudełko na 5 rund.

Thor M408

US-made karabin jest modyfikacją w celu poprawy modelu CheyTac M200. Broń Thor M408 jest używany do eksploatacji w wielu krajach, nie tylko w Stanach Zjednoczonych, jak inny precyzyjny strzelanie na długich dystansach. W standardowej wersji i konfiguracji dokładnością karabinu różni stabilne i zdolne do trafienia w cel z odległości do 1800 m.

Charakterystyczne cechy tego modelu to ręcznym resetem, masywną budowę odbiornika, wykonana z pudełka nierdzewna, 7-kasety. Wysuwane teleskopowa kolba zapewnia dobrą fotografowanie w każdej sytuacji. Model jest zapotrzebowanie w wielu krajach i stoi na rękach do dziś.

karabin L129A1

Broń ta została przyjęta do służby w armii brytyjskiej po starannej selekcji ofert pochodzących od różnych producentów. Model ten wyróżnia się chromowaną baryłkę, stworzony z Specjalna konstrukcja pistoletu maszynowego stali szczelinowy tłumik błysku, nowe cele i farbowanie tyłek, ramiona i podkładek na przedramieniu. Z punktu widzenia projektowania karabin samopowtarzalny jest bronią na podstawie automatyki gazowej. Strzelanie pojedyncze, a jedzenie jest wykonany z magazynu skrzynki, zaprojektowany przez 20 rund.

Model pneumatyczny

Pneumatyczne karabiny snajperskie zaprojektowane dla użytkowników, którzy lubią gry polowania. Wszystkie istniejące modele są podzielone na trzy grupy na szkolenia, sportu i polowania natychmiast. W zależności od tego, specyfikacje poszczególnych modeli, ich wagi i rozmiarów. Rozważmy najpopularniejsze producentów pneumatyki:

  1. Diana. Jeśli szukasz najlepszego pneumatyczny karabin snajperski, a następnie wybrać produkty, że niemiecka marka. Jego zakres jest szeroki, to jest możliwe, aby wybrać poetmou tanich i drogich model. Dla profesjonalistów, doskonałym wyborem będzie model Diana 350 Magnum, posiadające prędkość ponaddźwiękową.

  2. Crosman – to amerykańska marka, która oferuje szeroki wybór karabinów dla każdego smaku. Z uwagi na ciągłe doskonalenie produktu broń spełnia myśliwych. A firma produkuje karabin do gry w paintball.

  3. FX. Karabiny tej marki – jeden z najlepszych obecnie na rynku. Strzelanie z karabinu snajperskiego marki – przyjemności, ponieważ wszystkie szczegóły konstrukcyjne są obsługiwane wyłącznie ręcznie.
  4. Norica. Hiszpańska marka oferuje typ karabinu sprężynowego tłoka i pociski do nich. Są one wykonane z wysokiej jakości stali, drewna i wytrzymałego tworzywa sztucznego, ale w przystępnej cenie.

karabinów Airsoft

Odtwarzanie airsoft wymaga dobre przygotowanie jest broń. karabiny snajperskie airsoft są bardziej popytu w porównaniu do klasycznych karabinów maszynowych, jak odległość uderzenia od nich o wiele więcej i bardziej dokładne. Oprócz tych broni sprawia, że możliwe rozważenie operacji taktycznych, aby zminimalizować swoje ryzyko i pokonanie wroga. Producenci oferują szeroką gamę broni airsoft, kopiowanie prawdziwy karabin. Jeśli są one podobieństwo zewnętrzne, oczywiście, różne specyfikacje, ale wydaje się, że przed tobą jest prawdziwa broń wojny.

Replika karabinu SVD – jeden z najlepszych do gry w airsoft. W zależności od modyfikacji tych struktur może być wykonana z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego, metalu lub drewna. Cały model jest sklep dla maksymalnie 96 lub 120 kulek. Jednak ten karabin przeznaczony jest jeszcze do tych, którzy wiedzą, jak radzić sobie broń i ma nawet najbardziej podstawowych umiejętności.

Airsoft snajper karabin m14 jest zwarta, więc umożliwić manewrowanie. Zaletą modelu – automatyczne kule tryb wydania.

Najdokładniejszy w swojej klasie jest replika karabinu A & K. Jego elementy są wykonane z metalu, siluminu lufa zewnętrzna – wykonane z aluminium. Eksperci pamiętać, że jest to najlepszy karabin pod względem ceny i jakości. Karabin ze śniegu Wolfa privleket dbałością o precyzję i przy użyciu tylko wysokiej jakości materiałów do produkcji. Wybór Airsoft karabin snajperski, uznając co jej dystans. To nie tylko uderzyć przeciwnika, ale również przejść niezauważone.