351 Shares 3023 views

Jak ukryć numer w MTS?

Z takim zjawiskiem jak ukryta liczba, prawdopodobnie wszystko jest znane. Dla niektórych, głównie młodych członków społeczeństwa, ukrywanie ich liczby to dobra okazja do zabawy lub zabawy z kimś. Niektórzy ludzie realizują inne cele, ukrywając cenne postacie. Na przykład może być niechęć, aby być przytłoczonym przez obce połączenia (to sprawa i osoba wieczna, widać, nic). Ale nie spekulujmy, lepiej zrozumieć, jak zdobyć tak wspaniałą i użyteczną funkcję.


Wielu operatorów komórkowych, w tym MTS, udostępnia szereg usług "nieujawniających ujawnień". Jak ukryć numer w MTS, to nie jest tak trudne do zrozumienia. W tym celu wystarczy aktywować usługę, która nazywa się "Identyfikatorem dzwoniącego". Aby to zrobić jest bardzo proste, a jak ukryć numer w MTS, możesz łatwo dowiedzieć się dzwoniąc do swojego operatora komórkowego. Ale czasami nie możesz zachować swojego incognito. Jedna z nich wysyła wiadomość tekstową. W takim przypadku "Anty-numerowanie" nie działa, a Twój numer zostanie odtajniony.

Jest też drugi przypadek, w którym wiedząc, jak ukryć numer w systemie MTS, a także spełnić wszystkie niezbędne warunki, nie spowoduje, że Twój numer będzie niewidoczny dla innego abonenta. Funkcja " Identyfikatora dzwoniącego" nie działa, jeśli abonent, do którego dzwonisz, ma uruchomioną usługę "Super number number". W tej sytuacji zostanie również odtajniony.

Więc jak ukryjesz numer w MTS? Istnieje kilka sposobów na to, a takie operacje są dostępne zarówno dla istniejących jak i nowych abonentów operatora telefonii komórkowej MTS. Pierwszy sposób wyjaśnia, jak ukryć liczbę MTS dla tych abonentów, których usługi są zawierane. Aby aktywować usługę "Numer anty-ID", muszą się udać do najbliższego oddziału firmy MTS, a za pośrednictwem specjalisty uaktywnić ulugu.

Dwie inne metody są przeznaczone dla abonentów "bezwarunkowych" wskazanych firm. Abonenci mogą zadzwonić do swojego operatora komórkowego i kierować się otrzymanymi informacjami, niezależnie łączyć się z usługą lub mogą skorzystać z pomocy asystenta online (ostatnio pojawiła się usługa online), a następnie za pomocą ich rąk i mózgu, aby połączyć się z tą funkcją. A teraz, przy pomocy prostych czynności, stałeś się już tajemniczym obcym lub obcym, który zawsze będzie zdeterminowany w telefonie kogoś innego – numer jest nieznany.

Dowiedz się, jak sprawdzić numer w systemie MTS, dzwoniąc do operatora sieci komórkowej. Po rozmowie z nim i uzyskaniu szczegółowych instrukcji, wybieraj telefonicznie kombinację symboli – i voila! Więc w końcu odkryłeś swój numer ojczysty, którego w ogóle nie pamiętasz. Na przykład rosyjscy abonenci operatora telefonii komórkowej MTS będą mogli dowiedzieć się swojego numeru telefonu, korzystając z pomocy portalu mobilnego (* 111 # wezwanie). Po wejściu do portalu wybierz "Moje dane", a następnie – "Mój numer". Ponadto możesz po prostu określić krótkie polecenie * 111 * 0887 # wywołanie. Ten zestaw znaków pozwoli Ci szybko wykryć numer telefonu.