701 Shares 6433 views

Błąd 3004 podczas przywracania iPhone: rozumiemy przyczyny i je wyeliminować

Błąd 3004 podczas przywracania właścicielom iPhone martwi się o znaczną liczbę urządzeń „jabłko”. Najczęściej występowanie sytuacji problemowych wystąpić w urządzeniu z czwartego i piątego pokolenia. Głównym problemem jest fakt, że błąd 3004 podczas przywracania iPhone uniemożliwia uruchomienie smartphone, nawet gdy jest on zainstalowany starego oprogramowania.


przyczyny

Wcześniej eksperci i amatorów przeprowadziły własne „śledztwo”, który dał wyjaśnienie błędu. Wydaje się po niewłaściwej aktualizacji przy użyciu programu iTunes. Oficjalnie uznano, że problem leży w tym, że nastąpiła awaria w działaniu usługi, które w rzeczywistości dostarcza oprogramowanie. W związku z tym brak dostarczonego oprogramowania grozi jej nieprawidłowe działanie. Jednak oficjalne dane są już nieaktualne, a użytkownicy są w stanie samodzielnie zidentyfikować następujące przyczyny, z powodu których występuje błąd 3004 podczas przywracania iPhone:

1) Blokada antywirusowe programy pracy. W tym przypadku, iTunes nie może połączyć się z serwerem, aby uzyskać informacje i zainstalować aplikację.

2) Zakaz firewall. Może uważa, że informacje otrzymane z usługi iTunes jako potencjalne zagrożenie. Dlatego, aby uniknąć zainfekowania komputera zdecyduje się zablokować przepływ. Prowadzi to do wystąpienia błędu pod numerem 3004.

Początkowo zakładano, że iTunes nie została sfinalizowana do końca, a to stało się przyczyną wielu przejawów usterek. Jednak czas pokazał, że nie tylko usługa ponosi winę za to, ale również narażone poprawnie skonfigurować urządzenia mobilnego. W tym przypadku wybór należy do użytkownika, i to zaledwie kilka minut można wyeliminować wszystkie problemy bez uciekania się do specjalistów. Nawiasem mówiąc, iTunes Błąd 3194, 3014, 3004 są tej samej natury, zatem rozwiązane w podobny sposób. Aby dowiedzieć się, jak to zrobić, możemy teraz rozmawiać.

Antywirusowe musi pracować jak najlepiej

Zgadzam się z prostego aksjomatu życia: wszystko powinno być z umiarem. Zasada ta ma zastosowanie nawet w oprogramowaniu antywirusowym, który chroni nasz komputer osobisty lub laptop przed szkodliwymi programami. Cóż, kiedy program antywirusowy blokuje naprawdę zainfekowane obiekty. Ale kiedy, bo ma 3004 błąd w 4S iPhone lub drugiej wersji urządzenia, staje się źródłem problemów. Program jest pobierany za pomocą usługi iTunes, zawiera komendy start. To, co martwi antywirusa, a to blokuje przepływ informacji.

Błąd 3004 podczas przywracania iPhone. decyzja

W kilku prostych krokach możemy spróbować rozwiązać ten problem:

1) zapewnia stabilne połączenie z urządzeniem dostępowym, zorganizować wyjście z World Wide Web. Osiągamy to poprzez wyłączenie oprogramowania antywirusowego na komputerze PC / laptopa.

2) Sprawdź, czy program rzeczywiście jest zamknięty. Niektóre narzędzia posiadają wbudowane w funkcji czasu-out, czyli po czasie i wyjścia niepotwierdzone Anti-Virus będzie nadal działać skutecznie.

3) W razie potrzeby wprowadź hasło. Anti może wystąpić, jeśli wcześniej odpowiedni ciąg znaków został wygenerowany i zainstalowane. Ostatecznie potwierdzić odłączenie z kanałów sieciowych.

4) Gdy program jest zamknięty, należy ponownie uruchomić usługę iTunes. Jeśli problem nie został dokładnie blokując przepływ z programów antywirusowych, a tym razem to powinno działać. A co, jeśli te czynności nie pomoże?

sprawdzić przeglądarkę

Użytkownicy eksperymentalnie udowodniono, że najlepszą rzeczą iTunes „komunikuje się” z standardowej przeglądarki wbudowanej w Windows systemu operacyjnego – Internet Explorer. Ale jakie ustawienia, aby ustawić na błąd 3004 nie pojawiają?

1) Ustaw swoją przeglądarkę (jeśli został usunięty) i wysłać go do skrótu na pulpicie.

2) Kliknij prawym przyciskiem myszy iw menu kontekstowym kontekstowego wybierz zakładkę właściwości.

3) Widzimy ramkę z szerokiego zakresu aktywności. Jesteśmy zainteresowani tylko w pozycji „Program”.

4) Jeśli zostanie wyświetlony monit, aby ustawić program Internet Explorer jako przeglądarkę domyślną, zgodzić.

Aby uzyskać więcej informacji,

Zazwyczaj ustawienia określonego powyżej pozwalają użytkownikowi nie bać się błędem 3004. Jednak jego występowanie może mieć wpływ dwa inne czynniki:

1) oprogramowanie nielicencjonowane (nie zawsze). Rozwiązaniem byłoby, aby zaktualizować oprogramowanie za pomocą innego komputera / laptopa.

2) obecność wirusów na komputerze. Trojan ten może całkowicie zablokować dostęp do usługi iTunes oficjalnych serwerach. Jeśli problem nie ustąpi, a pierwsze dwa punkty nie pomogły, być może, jest skanowanie komputera osobistego.