113 Shares 7781 views

Koszt prowadzenia linii i jego możliwości eksploatacyjnych dla Twojego biznesu

Dim kasetony dawna stracił w ogromnej masie reklamy jest zalany nowoczesnego miasta, ponieważ takich konstrukcji reklamowych nie żaden dostrzegalny wizualnie wyróżniać, więc nie rób swoją funkcję reklamową.


Zastąpiona przez nową generację technologii marketingu reklamy LED, a jako gatunek, w szczególności wyświetlacz elektroniczny przewijania tekstu. Uruchomiona linia nowoczesny oryginalne rozwiązanie dla Twojej reklamy w przystępnej cenie.

Marquee wartość zależy od samej konstrukcji, ale w porównaniu z innym znakiem LED ticker tańsze. Cena namiot zależy również od wyborów wyświetlacz elektroniczny oraz wykonanie jej wielkości.

Zobaczmy jakie namiocie tam. Najczęstszym linia biegnąca ulica będzie gdzieś do 3 metrów, wysokość – 16 cm symbol, wartość linii biegnącej z tych parametrów będzie minimalny. Blok te, nawet najmniejsze odchylenie od około jednego metra długości, jest bardzo skuteczny, aby przyciągnąć uwagę klienta na konkretnych towarów i usług lub innych informacji, w niewielkiej odległości do 20 metrów.

Być może, po prostu, aby dwustronną wersję wyświetlacza LED „ticker” w formie znaków na ulicy lub pokoju, ale w tym przypadku będzie to droższe niż koszt torze.

Jak do wyświetlania znaków o wysokości do 32 cm, jest uniwersalny format, tak aby informacje z tych płyt doskonale czytelne zarówno z bliska i na maksymalnie 50 metrów. Przy tej wielkości, jest to już możliwe, aby w pełni korzystać z kontrolera i tworzyć niezależne animacje i obszarów roboczych.

Jednak koszty prowadzenia linii o wysokości znaku 48cm. i 64 cm. będą droższe, ale kontroler wyświetlacza otwiera wszystkie możliwości i może skutecznie działać w odległości 100 metrów. Na tych tablicach, można łatwo wyłowić miejsce pod temperaturze i czasie pokazu, a jednocześnie przynieść kilka linii informacji ogólnej. Pole wyświetlacza, można nadal być podzielone na kilka niezależnych od siebie komunikatów bieżących i zaprogramowany bardzo sprawnie.

Główne zalety przy wyborze elektroniczny wynik:

  • najlepszym sposobem na przyciągnięcie uwagi klientów stale pracuje dla ciebie;
  • łatwość montażu takich płyt;
  • koszty prowadzenia linii – cena odpowiada nie tylko jakość, ale także w jaki sposób działa scoreboard Ci przynoszący zyski;
  • łatwy sposób na zmianę informacji i komunikacji;
  • Stosunkowo niskie zużycie energii;
  • mały ciężar budowlanych;
  • najlepszym wskaźnikiem wartości namiocie i możliwości.

Uruchomiona linia otwiera nowe możliwości w dziedzinie reklamy. Przenoszenie takiego wyświetlacza wiele informacji było proste i bardzo skuteczne dzięki pojawieniu na rynku niskich kosztach i wysokiej jakości komponentów, jak również ultra-nowoczesnych kontrolerów. Funkcjonalność na elektronicznej tablicy wyników znacznie rozszerzony w tym samym czasie, koszt torze stał się dostępny i małe przedsiębiorstwa.

Wiadomości na wyświetlaczu „ticker” mogą być dostarczane przez dwóch znanych metod:

  1. To jest, gdy linia płynnie „run” i przechodzień odczytuje informacje, jak są wyświetlane na ekranie.
  2. Drugim rozwiązaniem jest tak zwana „praca” i postuluje podział składania komunikat informacyjny na torze w krótkich zdaniach. Oznacza to, że przewijanie wyświetla tekst „kampanii i zniżka” zatrzymując się na kilka sekund, a następnie pojawi się następujące informacje. W ten sposób może zostać zaprogramowany na elektronicznej tablicy wyników ogromnej ilości wymaganych informacji.

Poprawne i dobrze napisany komunikat informacyjny i animacji, wyraźnie wzmacniają efekt reklamowy dla Twojej firmy. Jednocześnie, nowoczesny „wypełnienie” wyświetlany tekst przewijany pozwala kontrolować animację przedstawioną lub informacji bezpośrednio z komputera. Ułatwia to w każdej chwili zmienić informacje na temat wyświetlanego tekstu przewijania.

Elektroniczny wyświetlacz przewijanie tekstu – jest to chyba jedyny rodzaj medium reklamowego, który zawierał wiele cech i funkcji w przystępnej cenie. Jednocześnie, wynik nie działa niezależnie od pogody, pozostawiając pamięć przechodniów żywe obrazy animowane komunikaty informacyjne zachwalanie nowych klientów.